BoraJet’ten Öğrencilere Özel İndirim

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BoraJet tarafından düzenlenen Öğrencilere Özel İndirim Kampanyası hakkında bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

BoraJet’ten Öğrencilere Özel İndirim

Yıllar önce uçakla yolculuk yapmak bir zenginlik ipucu veriyordu insanlara. Fakat özel işletmelerin artması ve yolcu sayısında çeşitli nedenlere bağlı olarak artış gözlenmesi firmaların rekabet ortamının da artmasıyla birlikte fiyat politikalarında değişiklikler yapmalarına ve durumu çok iyi olmayan bireylerin dahi bu vasıtayla uzun otobüs yolculuklarından sıyrılarak havayolunu tercih etmelerinin yolunu açmıştır. Özellikle erken bilet alınması ve havayolu firmaları tarafından düzenlenen çeşitli kampanyaların takip edilmesiyle çoğunlukla otobüs bileti fiyatlarından dahi daha uygun fiyatlara uçak bileti temin edebilmek mümkün olmaktadır. Yurtiçinde birçok bölgeye gün içerisinde ana havaalanlarından sefer düzenleniyor olması her ne kadar kara yolcu taşımacılığı firmalarını üzmüş olsa da son kullanıcı olarak halimizden çok memnun olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğim.

Sayfamız üzerinde yeni hazırlamış olduğumuz kategori için ilk yazacağımız inceleme yazısı BoraJet’ten Öğrencilere Özel İndirim olarak adlandırılan kampanyadır. Kampanya dahilinde şartları yerine getiren kişilere % 20 gibi hiç de azımsanamayacak bir oranda indirim yapılmaktadır. Özellikle sömestr tatilinin yaklaştığı bu günlerde uzak şehirlerde yaşayan üniversite öğrencilerinin kış yol şartlarında perişan olmamaları için BoraJet tarafından düzenlenen bu kampanyayı yolculuk tarihlerini erkenden belirleyerek kullanmalarını tavsiye etmekteyiz. BoraJet tarafından öğrencileri hedef alınarak yapılan indirim kampanyası yurtiçi uçuşlar için geçerlidir. Kişinin yıllık bazda devamlı öğretim verilen bir okula kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca 13 yaşından gün alınmış olması ve bunun yanında öğrencinin 25 yaşından büyük olmaması gerekmektedir.

BoraJet tarafından öğrencilere sunulan % 20 indirim kampanyası firma tarafından düzenlenen başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yurtiçi uçuşlarında geçerli olduğunu söylediğimiz indirim kampanyası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafına yapılacak olan uçuşlarda da geçerlidir. Yolculuk tarihlerinin bilet alım esnasında belirlenmesi gerekmektedir. Yani öğrencinin şartları yerine getirmesi durumunda açık tarihli bilet alması halinde % 20 indirim kampanyasından yararlanamayacaktır. % 20 indirim kampanyası promosyon sınıflarında geçerli değildir. Aslında öğrencilerin genellikle promosyon sınıfları tercih ettiğini düşündüğümüzde son kullanıcı açısından bu kuralın kampanyanın ilgili hedeflere ulaşabilmesi açısından biraz gereksiz olduğunu söyleyebiliriz. Fakat genel itibariyle yurtiçi ve KKTC uçuşları için firmadan fiyat almakta ve % 20 indirim fırsatını değerlendirmekte fayda vardır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.