BP Akaryakıt Bedava 40 TL MaxiPuan

26.02.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu yazımızda BP istasyonlarında geçerli olacak MaxiPuan özellikli kartlarla yararlanabileceğiniz BP Akaryakıt Bedava 40 TL MaxiPuan detaylarından bahsedeceğiz.

BP Akaryakıt Bedava 40 TL MaxiPuan

Geçmiş yıllarda hatırlayanlar olacaktır araçlarımıza benzin aldığımızda peçete, sarı temizlik bezi gibi küçük hediyelerle uğurlanırdık istasyonlardan. Fakat yasalarda gerçekleştirilen değişiklikler neticesinde bu tarz uygulamaların önü bir şekilde kapatıldı. Bir süre sessiz kalan benzin istasyonları müşterilerin ilgisini çekebilmek için onlara ekstra hediyeler vermeyi ve istasyonlarına bağlılıklarını arttırmayı bankalarla yapmış oldukları farklı anlaşmalar ile çözdüler. Bu kampanyaların geneli belirtilen sayı adedince belirtilen limitlerin üstünde yine belirtilen tarihler arasında gerçekleştirilen akaryakıt alımlarında kredi kartlarına çeşitli miktarlarda puan yüklemeleri yapılmaktadır. Bu yazımızda BP istasyonlarında geçerli olacak MaxiPuan özellikli kartlarla yararlanabileceğiniz BP Akaryakıt Bedava 40 TL MaxiPuan detaylarından bahsedeceğiz.

Maximum özellikli kredi kartına sahip olanların üye BP işyerlerinde yararlanacağı bu kampanyada farklı günlerde olmak şartıyla 4 adet 100 TL ve üzerinde harcamalarına 40 TL değerinde maxi puan verilecektir. Kampanyaya katılım 15 Şubat 2018 tarihinde başlamış olup, 31 Mart 2018 tarihi itibari ile son bulacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için katılım şartı aranmakta olup maximum mobil uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

31 Mart 2018 tarihinden sonra yapılan harcamaların kampanyaya dâhil edilmeyeceği promosyonda kazanılan 40 TL Maxipuanlar 6 Nisan 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklemenin gerçekleştirilmesinin hemen ardından harcayabileceğiniz bakiyelerin son kullanım tarihi 20 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar harcanmayan puanlar ilgili kartlardan otomatik olarak silinecek ve kart sahipleri silinen bakiyeler için herhangi bir hak iddia edemeyecektir. Maximiles özellikli kartlar ile kampanyaya katıldığınızda kazanmış olduğunuz bakiyeler MaxiMil’e dönüştürülemez ve daha önceden varsa kullanmış olduğunuz Avans MaxiMil kapatılmasında da kullanılamaz. Farklı banka kampanyalarında olduğu gibi işin ticari boyuta dökülmesinin önüne geçebilmek adına bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir ve buna bağlı olarak maksimum 40 TL tutarında MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası özellikli kredi kartlarına sahip olanlar yazımızın başında belirttiğimiz üzere maximum mobil uygulaması ile kampanyaya katılım sağlayabilirken Ziraat Bankası Maximum Kart sahiplerinin SMS ile katılım sağlaması gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan kazanabilecekleri maksimum bedava bakiye 30 TL MaxiPuan ile sınırlandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.