BP Avantajlı Kampanyaları

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Akaryakıt denildiğinde aklan gelen ilk şirketlerden biri olan BP müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için kampanyalarını yapmaya devam ediyor. BP Kampanyaları ile artık akaryakıt aldıkça indirimler kazanmanız mümkün.

BP Avantajlı Kampanyaları

Akaryakıt denildiğinde aklan gelen ilk şirketlerden biri olan BP müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için kampanyalarını yapmaya devam ediyor. BP Kampanyaları ile artık akaryakıt aldıkça indirimler kazanmanız mümkün.

BP VE WORLDCARD’TAN YAZA ÖZEL MUHTEŞEM KAMPANYA!

BP World Kart Kampanyası ile World Üye İşyerlerinden olan ve kampanyaya katılan BP akaryakıt istasyonlarından 01 Temmuz – 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya oto gaz alışverişi yapan müşterilere 26 Ağustos – 05 Eylül 2017 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt veya oto gaz alımı yaptığında azami 30 TL indirim kazanacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise aynı koşullarda, minimum 50 TL akaryakıt veya oto gaz alımı yaptığında azami 50 TL indirim kazanacaktır ve bu müşteriler 50 TL’den daha az akaryakıt veya oto gaz alımı yaptığında, SMS katılımı var ise en fazla 30 TL indirim kazanabilecektir. Müşteriler kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir.

Kampanya katılımı için Yapı Kredi World bireysel kredi kartı sahipleri, BP yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Yapı Kredi World Business kredi kartı sahipleri, YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 3160’a, Albaraka Worldcard sahipleri AL yazıp boşluk bırakmadan müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Vakıfbank Worldcard sahipleri BP yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Yapı Kredi World Business ve Worldcard için kazanılan indirimler 05 Eylül 2017 tarihine kadar, Yapı Kredi Cüzdan için 15 Eylül 2017 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır. Yapı Kredi Cüzdanınızla katılımanız durumunda kazanılacak ek indirim tutarı 20 TL’dir.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan ek faydasından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için: www.worldcard.com.tr (http://www.worldcard.com.tr) ve www.ykbticarikartlar.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.