BP Hopi Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BP Hopi Kampanyası 26 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olacak HOPİ uygulaması hakkında bütün detaylar ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.

BP Hopi Kampanyası

Gözümüz gibi baktığımız lüks olmaktan çıkarak elimiz ayağımız konumuna gelen araçlarımıza koyduğumuz yakıtın önemi şüphesiz herkes tarafından bilinmektedir. Akaryakıt firmalarının farklı formüller ve farklı üretim teknikleri ile araçlar için mazot ve benzinin türevleri olarak çok farklı türde yakıt ürettikleri günümüzde insanların sık tercih ettiği Akaryakıt firmaları arasında BP Akaryakıt firması da gelmektedir. Bu tarz büyük firmalar dahi diğer firmalardan müşteri alarak kendi yakıtlarını tanıtabilmek amacıyla çeşitli çekilişler ve kampanyalar düzenleyebilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda devlet tarafından yapılan yasal düzenlemelerle verilen selpak, sarı bez gibi uygulamalar kaldırılmış olsa da bankalarla ve farklı şirketlerle yapılan anlaşmalar dahilinde yasalar çiğnenmeden çeşitli kampanyalar düzenlenebilmektedir. Bu yazımızda BP Akaryakıt firması tarafından özellikle son aylarda reklamlarda sıkça karşılaştığımız HOPİ uygulaması ile yapmış olduğu iş birliğinden bahsedeceğiz.

Öncelikle kampanyanın süresinin uzun olduğunun sık akaryakıt almayanların dahi ilgili anlaşmadan faydalanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Öncelikle en basit haliyle HOPİ uygulamasından bahsedecek olursak uygulamada alışverişler ve çeşitli etkinlikler sayesinde paracık adı verilen puanların kazanıldığından ve bunların belirli yerlerde, şartlarda harcanabildiğinden bahsedebiliriz. Her ne kadar konu çok detaylı olsa da yazımızın içeriği HOP uygulaması tanıtımı olmadığından bu kadar ön bilgi dahi detaylı anlamanız için yeterli gelecektir. Yapılan kampanya 26 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan BP istasyonlarından akaryakıtın dinamik kod veya QR kod ile Hopi kimliğinin tanıtılarak yapılması halinde standart olarak yapılan alışveriş tutarının % 3 ‘ü kadar Paracık kazanılacaktır.

BP HOPİ kampanyası olarak adlandırabileceğimiz bu kampanyada kişinin birden çok fazla aracı olması durumunda bir HOPİ kimliği ile maksimum iki araç için akaryakıt alımında kampanyadan yararlanabilecektir. İlgili kampanyada kazanılacak olan 1 Paracık harcanması halinde 1 TL’ye karşılık gelecektir. BP Akaryakıt ve HOPİ işbirliği ile yapılan kampanyada kazanılan Paracıklar ile yine kampanyaya katılan BP Akaryakıt istasyonlarında akaryakıt ve oto gaz alımlarında harcanabilmektedir. Yani ilgili kampanya dahilinde kazanılan Paracıkların diğer HOPİ işyerlerinde kullanılması durumu söz konusu değildir. Kampanya dahilinde kazanılan Paracıkların kazanım tarihinden sonra sırasıyla bir yıl sonunda silineceği dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.