Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi

16.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Çağrı Hipermarketler üzerinde Parex markasına ait olan ürünlerden 10 TL ve üzeri satın alınması halinde kazanılacak olan bir çekiliş hakkıyla çekilişe dahil olunabilecektir.

Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi

Marketlerin artan rekabet ortamlarına ayak uydurabilmeleri için müşteri çekme yarışları kapsamında düzenledikleri kampanyalar ve indirimler tüm hızıyla devam etmektedir. Biz de yaptığımız değerlendirmeler sonrasında marketler tarafından düzenlenen indirimleri, çekilişleri, kampanyaları sıcağı sıcağına sizinle paylaşarak yararlanmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yazımızda paylaşacağımız çekiliş Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi olarak adlandırılan ve İstanbul il genelinde 43 adet İzmit il genelinde 5 şubesi bulunan ve azımsanmayacak bir kitleye hitap eden Çağrı Hipermarketler tarafından düzenlenecek çekiliş detayları hakkında bilgileri paylaşacağız. Amacımız halihazırda satın aldığınız ürünleri imkanınız dahilinde olması halinde çekilişin düzenleneceği marketlerden satın alarak hediye kazanabilme ihtimalinizi oluşturmaktır.

Çekiliş 7 Ocak 2017 ve 5 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Çağrı Hipermarketler üzerinde Parex markasına ait olan ürünlerden 10 TL ve üzeri satın alınması halinde kazanılacak olan bir çekiliş hakkıyla çekilişe dahil olunabilecektir. 10 TL ve katları şeklinde ilerleyecek alışverişlerinizin katları kadar çekiliş hakkı kazanacağınız Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi nde alışverişlerinizi Çağrı Hipermarketler üzerinde Çağrı Kart ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 5 Mart 2017 tarihinde bitecek olan kampanyanın çekilişi 10 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. 10 Mart 2017 çekilişin noter huzurunda gerçekleştirilmesi sonrasında Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi kazanları 17 Mart 2017 tarihinde Sabah Gazetesi aracılığıyla ve sayfamız aracılığıyla anlık olarak duyurulacaktır.

Çağrı Hipermarketlerden Çağrı Kart ile yapılacak 10 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacak olan çekiliş hakkında yapılacak olan çekiliş sonrasında tam 4 kişiye iPhone 7 markasına ait cep telefonunun 32 GB modeli hediye olarak verilecektir. Çağrı Hipermarket İphone 7 Çekilişi sonrasında dağıtılacak olan hediyeler arasında 4 kişiye iPad Pro 32 GB, 4 Kişiye iPad 32 GB, 4 kişiye PS+ Oyun Konsolu ve konsolda çalıştırmak üzere Watch Dogs 2 Oyun ve 4 kişiye Apple Watch verilecektir. Parex ürünleri alımında katılım sağlanabilecek çekilişte dağıtılacak ürünler bunlarla da kalmıyor ve 4 kişiye Mophie Powerstation XXL 20K, 4 kişiye Apple TV, 44 Kişiye Çağrı Hipermarketlerde geçerli olacak 100 TL alışveriş çeki ve 44 kişiye Parex Maestro temizlik seti hediye olarak verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.