CardFinans Market ve Akaryakıt Kampanyası

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Card Finans kredi kartı sahipleri bu ay market ve akaryakıt sektöründeki iş yerlerinden yapacakları alışverişlerden World puan kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanya detayları aşağıdaki yazımızda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

CardFinans Market ve Akaryakıt Kampanyası

Card Finans kredi kartı sahipleri bu ay market ve akaryakıt sektöründeki iş yerlerinden yapacakları alışverişlerden World puan kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanya detayları aşağıdaki yazımızda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Card Finans Market ve Akaryakıt Kampanyası Detayları

Card Finans market ve akaryakıt kampanyası her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere World puan kazandırıyor. Kampanyaya göre en fazla 100 TL world puan kazanma hakkı bulunmaktadır. Kampanya 6 Ağustos – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli sayılmaktadır. Kampanyaya aynı gün aynı iş yerinden yapılacak olan harcama dâhil olmamaktadır. Fakat aynı gün farklı iş yerinden yapılacak olan harcamalar kampanyaya dâhildir. Card Finans market ve akaryakıt kampanyasına katılım sağlamak isteyen ve para puan kazanmak isteyen müşterilerin 2273’e KATIL yazıp göndermeleri yeterli olacaktır. Kampanyadan kazanılmış olan para puanlar müşterilerin harcama yaptıkları bireysel kredi kartlarına anında yüklenecektir. Müşteriler kazandıkları para puanları 30 Eylül 2017 tarihine kadar kullanabileceklerdir. Bir müşteri Card Finans market ve akaryakıt kampanyasından farklı QNB Finans bank asıl ve ek bireysel kredi kartları ile yararlanabilecektir. Kampanyadan kazanılmış olan para puanlar ek kartla yapılan harcamalardan kazanıldı ise ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinin yaptığı işlemlerden sadece ilki kampanya kapsamına girecek ve ödül kazanacaktır. Her müşterinin kampanyaya sadece 1 kez katılım hakkı vardır. Kampanya tarihleri arasında alınan ürünün geri iadesi durumunda iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan para puanlar geri alınacaktır. Kartın içerisindeki para puanların harcanmış olması halinde ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına para puan borcu olarak yansıtılacaktır. Kampanyaya para puanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kesinlikle dâhil edilmeyecektir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle yaşanabilecek her türlü sorun itiraz ve şikâyetler için ilgili üye şirketlerinin şirket hatlarına ulaşabilir, sorununuzu bildirebilirsiniz. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılım sağlamamaktadır. Bu kampanya Card Finans kullanıcılarına özeldir. Siz de Card Finans kullanıcısı iseniz, bu kampanyayı kaçırmayıp anında katılım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.