CardFinans’tan Morhipo.com’da Anında 50 TL İndirim!

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Birçok kişinin vazgeçemediği alışveriş sitelerinden biri olan Morhipo. CardFinans kartı ile www.morhipo.com ‘dan yapacağınız tek seferlik 250 TL ya da üzeri ilk alışverişlerinizde 50 TL indirim kazanıyorsunuz.

CardFinans’tan Morhipo.com’da Anında 50 TL İndirim!

Her kesimdeki insana özel kampanyaları ile CardFinans yine alışveriş severleri bu kampanyayla memnun edecek gibi görünüyor. Birçok kişinin vazgeçemediği alışveriş sitelerinden biri olan Morhipo. CardFinans kartı ile www.morhipo.com ‘dan yapacağınız tek seferlik 250 TL ya da üzeri ilk alışverişlerinizde 50 TL indirim kazanıyorsunuz. Ayrıca nakit fiyatı üzerinden 3 veya 6 taksit fırsatı da cabası.

Kampanya Detayları

Bu kampanyadan eğer ticari kredi kart sahibiyseniz kart bazında veya bireysel olarak kredi kartınız varsa müşteri bazında yaralanabileceksiniz. Bu kampanyadan kredi kartına sahip olan müşteri tek kredi kartıyla tek seferlik faydalanabilecek ve bu alışverişten en fazla 50 TL indirim hakkına sahip olacaktır.

ParaPuan ve Banka kartları ile alışveriş yapıldığı takdirde kart sahibi taksit içeriğinden faydalanabilmekte fakat indirimden yararlanamamaktadır.

Kampanya içerisindeki taksitlendirme özelliğinden faydalanıldığı takdirde bireysel kredi kartı sahiplerinin harcama öteleme ve taksit kolay özelliklerinden yararlanamaz. Eğer kişi bu taksitlendirme işlemini ticari kredi kartıyla yapmış ise harcama taksitlendirme ve harcama vadelendirme özelliklerinden faydalanmaz.

Bu morhipo indirim kampanyası diğer indirim kuponları, ödül puanları, hediye çekleri veya firmanın verdiği indirimlerle birleştirilemez.

CardFinans’ın bu kampanyası kapıda ödeme için geçerli değildir.

Alışverişten sonra kart numarası girilip sipariş özeti kısmında direkt olarak CardFinans kredi kartı kampanyası kullanıcısına tanımlanacak ve kişi indirimini orada fark edecektir.

Eğer aldığınız üründen memnun kalmama veya değiştirmek istediğinizde iade edilen ürün indirimli fiyat üzerinden değişimi yapılacaktır.

Taksit bilgileri, kampanyanın içeriği ya da kampanya içeriğindeki markada oluşabilecek değişiklikler ya da durumlar internet sitesine yansıtılması sürecinde bazı gecikmeler yaşanabilir.

www.morhipo.com ‘un bütün müşteriler sunduğu kampanyaların genel bir detayı için kendi sitesinden yani www.morhipo.com sitesinden kontrol edilebilir veya detaylı açıklamaları bulabilirsiniz.

Bu kampanya ile ilgili olarak QNB (Katar Ulusal Bankası) Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Eğer kampanya içeriği veya kapsamı veya alışveriş sonucu alım dolayısı ile yaşanan herhangi bir şikayet, itiraz veya sorunlarınızı morhipo.com’un 0850 222 30 90 numaralı danışma hattıyla görüşerek iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.