CarrefourSA 12 Ocak – 2 Şubat 2017 İndirim Kataloğu

12.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

CarrefourSA 12 Ocak 2017 ile 2 Şubat 2017 arası yayınlamış olduğu İndirim Kataloğu en kaliteli bir şekilde sitemize eklenmiş bulunmaktadır.

CarrefourSA 12 Ocak – 2 Şubat 2017 İndirim Kataloğu

Geçtiğimiz günlerde marketlerin müşterilerine avantajlı fırsatlar sundukları aktüel ürünler incelememize CarrefourSA marketlerinin düzenlemiş olduğu kampanyaları da eklemiştik. İlk yazımızın sonrasında siz ziyaretçilerimizden almış olduğumuz olumlu yorumlarda kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlara almış olduğunuzu ve markalar arasında sıcak evinizden çıkmadan kıyaslama yapabildiğinizi öğrenince çok doğru bir karar aldığımızı bir kez daha anladık ve CarrefourSA tarafından müşterilerine sunulan ara indirimli ürünler kataloğu hakkında da inceleme yazısı hazırlamaya karar verdik. Bir önceki yazımızda hazırlamış olduğumuz kampanyalı ürünler kataloğu halen geçerli olsa da bugün market tarafından yeni bir kampanya duyurusu yapılınca vakit kaybetmeden siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşma kararı aldık.

CarrefourSA 12 Ocak – 2 Şubat 2017 İndirim Kataloğu olarak adlandırılan listeyi incelemeye başladığımızda ilk olarak manavlardan daha uygun olan ve neredeyse birçok pazarla aynı fiyata üstelik kredi kartıyla dahi temin edebileceğiniz meyve ve sebzelerden bahsetmek istiyoruz. İlgili kampanya dahilinde yoğun geçen kış günlerinde C vitamini ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için sıkmalık portakal kilogramı 1,69 TL‘den, greyfurt kilogramı 1,89 TL‘den, nar kilogramı 3,49 TL‘den ve mandalina kilogramı 2,95 TL‘den sınırlı sayıda olmak şartıyla satışa sunulacaktır. Son yıllarda büyük bir atak yaparak tüm marketlerin raflarını süsleyen Torku markasına ait ürünlere de listede büyük bir sayfa ayrılmıştır. Torku Tam Buğdaylı Bitter Çikolatalı Kek 0,45 TL‘den, Sütlü Çikolatalı Kaplamalı Süt Kremalı Yulaflı Bisküvi 1 TL‘den, Tam Buğdaylı Süt Kremalı Gofret 2,25 TL‘den ve Tam Yulaflı Bisküvi 0,95 TL‘den satışa sunulacaktır.

12 Ocak 2017 tarihinde geçerli olacak ve 2 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek olan CarrefourSA kampanyalı ürünler listemizi incelemeye devam ettiğimizde Dana İncik Haşlamalık Kilogram 39,90 TL‘den, Döna Döş Kilogram 36,90 TL‘den, Kuzu Kapama 36,90 TL‘den ve ekonomik olması açısından tüm evlerde sık tercih edilen beyaz etlerden Bütün Piliç Kilogramı 5,95 TL‘den satışa sunulacaktır. Listede sabit tek fiyata satılacak ürünler kategorisinde 3 TL’den satılacak ürünler arasında ise Cam Saklama Kabı, Yağ Sıçratmaz Kapak, Havlu Çeşitleri ve Kırlent Kılıfları yer almaktadır. Özellikle bedeni ve deseni olan ürünlerin çok tercih edilen modellerinin sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulacak olması nedeniyle stoklardan tükenmeden temin edebilmek için Carrefour İndirim kataloğu fırsatlarından yararlanabilmek için 12 Ocak 2017 tarihinde mutlaka şubelere uğramanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede renk, beden ve desenler tükenmeden istediğiniz ürüne sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

CarrefourSA 12 Ocak – 2 Şubat 2017 İndirim Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.