Chippin iPhone 8 Çekilişi

01.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Chippin iPhone 8 Çekilişine katılmak ücretsiz olup böyle bir fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Chippin iPhone 8 Çekilişi

İPhone sahibi olmak özellikle gençler arasında farklı bir duygu, his olarak görülmektedir. Cihazın stabil olmasının haricinde iPhone sahibi olmayı bir statü olarak gören insanların sayısı hiç de az değildir. Geçtiğimiz yıllarda fiyat açısından ulaşılabilirlik oranı yüksek olan ve büyük bir kesim tarafından tercih edilen marka özellikle son dönemlerde yeni modellerinin birbiri ardına çıkması sonrasında fiyat açısından orta gelirli vatandaşları dahi zorlar duruma gelmiştir. iPhone modellerine talebin çok olmasına rağmen alınabilirliğinin güç olması farklı kategorilerde hizmet vermekte olan markaların, firmaların düzenledikleri kampanyalarda, çekilişlerde ücretsiz olarak dağıtmalarına ve bu sayede bu firmaların gücüne kıyasla çok ekonomik fiyatlarla kendi reklamlarını yapabilmelerinin önünü açmıştır. Yazımızda ücretsiz katılım sağlayabilmeniz için detaylarını paylaşacağımız Chippin iPhone 8 Çekilişi için insanların büyük talep göstereceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

3 Kişiye iPhone 8 64GB, 3 Kişiye Sony PlayStation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu, 3 Kişiye Samsung Galaxy S8 64 GB ve 33 Kişiye JBL GO Bluetooth Hoparlör verilecek çekiliş 25 Ekim 2017 – 20 Aralık 2017 tarihleri arasında Google Play ve AppStore üzerinden Chippin mobil uygulamasını indirimler arasında yapılacaktır. Chippin mobil uygulamasını belirtilen kanallardan akıllı telefonlarına indirerek bilgilerini güncelleyenler belirtilen tarihler arasında Chippin iPhone 8 Çekilişi 1 ücretsiz katılım kazanacaktır. Ayrıca 25 Ekim 2017 – 20 Aralık 2017 tarihleri arasında uygulama aracılığıyla üye iş yerlerinden gerçekleştirilecek 10 TL ve katları üzerinde alışverişlerde her 10 TL için 10 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Chippin iPhone 8 Çekilişi Kazananları 28 Aralık 2017 tarihinde firma tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında belirlenecektir. Çekiliş sonrasında kazanan talihliler 01 Ocak 2018 tarihli Birgün Gazetesinde ve sayfamızda duyurulacaktır. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 19.10.2017 tarih ve E.4238 sayılı izni ile gerçekleştirilecek Chippin iPhone 8 Çekilişi Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Son olarak Chippin iPhone 8 Çekilişi ücretsiz katılım elde edebilmek için mobil uygulamayı indirerek üye olmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Üyelik işleminden sonra çekiliş katılım formunu doldurmanız gerekmektedir. Katılım formuna BURADAN adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.