Cimri.com iPhone 7 Plus Çekiliş Kampanyası

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Cimri.com tarafından düzenlenen iPhone 7 Plus Çekilişi hakkında ki tüm detayları ve başvuru formunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Katılmanızı tavsiye ederiz.

Cimri.com iPhone 7 Plus Çekiliş Kampanyası

Dijital ortamda e-ticaret yapan firmaların sayısındaki artış ve insanların bu alanda bilinçlenerek ekonomik olması amacıyla internet ortamında alışveriş yapma oranlarının artması farklı sektörlerin doğmasına neden olmuştur. Bu sektörler arasında birisi var ki insanların oturdukları yerden saniyeler içerisinde fiyat araştırması yapmalarına, fiyat aldıkları firmalardan daha önce alışveriş yapan müşterilerinin yorumlarını okumalarına olanak sağlamaktadır. Bu sektörde ilk olarak Akakce firmasının yer alması sonrasında insanlar tarafından ilgi görmesi ve firmalar tarafından da bu ilgi nedeniyle kullanılma başlanması sonrasında sektörde tek el olmaması için başka firmalar da aynı oluşuma girmişlerdir. Sektöre daha sonradan girmesine rağmen düzenlemiş olduğu kampanyalar ve çekilişler ile insanların dikkatlirini üzerine çekerek sektörde bende varım diyen Cimri.com tarafından düzenlenen bir çekilişten bahsedeceğiz.

Cimri.com iPhone 7 Plus Çekiliş Kampanyası olarak adlandırabileceğiniz bu çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi üzerinden alınan izinle gerçekleştirilmektedir. 21.11.2016 tarihinde başlayacak olan çekilişe katılımlar 28.02.2017 tarihi saat 23.59 ‘da son bulacaktır. Çekilişe katılmak için www.cimri.com adresine girerek çekiliş ile ilgili duyuruların yapıldığı sayfaya ulaşmalı ve orada bulunan çekiliş formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Katılım sayfasında yer alan doldurulacak bölümlerde adınız, soyadınız, adresiniz, telefonunuz, e-mail adresiniz ve doğum tarihiniz sorulmaktadır. Müşteri datası oluşturmak için tercih edilen yöntemde iPhone 7 gibi çok tercih edilen ve bir o kadar da pahalı olan telefon modelini ücretsiz alabilecek olmak çok güzel bir his olacaktır. Çekiliş 7 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Kampanya dâhilinde yapılacak olan çekilişte 1 kişi iPhone 7 Plus Jet Black kazanacaktır.

Katılmak İçin >> TIKLA

Cimri.com iPhone 7 Plus Çekiliş Kampanyası çekilişinden hemen sonra kazanan talihliler 10 Mart 2017 tarihinde sayfamız aracılığıyla ve o tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Kampanyaya kurumsal olarak katılmak mümkün değildir. Düzenlenen çekiliş sadece bireysel katılımcıları kapsamaktadır. Kampanyada ilgili sayfada başvuru yaparken tüm istenen verileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eksik doldurduğunuz veriler olduğunda iPhoen 7 çekilişi için katılım hakkı kazanamazsınız. Bir kişi maksimum 1 çekiliş hakkı kazanabilmektedir. Çekiliş sonrasında kazanılacak olan iPhone 7 için KDV ve ÖTV gibi vergiler çekilişi düzenleyen firma tarafından ödenecek olsa da bunların haricinde ortaya çıkabilecek vergiler ve resmi yükümlülükler katılımcıya ait olacaktır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.