Cinemaximumlarda %20 İndirimli Menü Kampanyası

28.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Maximum Kart’ınız ve Bankamatik Kartı’nız ile tüm Cinemaximum’larda %20 indirimli Maximum Menü kazanma şansınız var.

Cinemaximumlarda %20 İndirimli Menü Kampanyası

 

İş Bankası’nın yaygın bir şekilde müşteri kitlesine sahip olan Maximum kartı kullanıcılarına birçok alanda avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Özellikle e-ticaret ortamında yapılan alışverişlerde kazanılan maxipuanlar, benzin istasyonlarıyla yapılan anlaşmalar sonrasında kazanılan maxipuanlar nu kampanyaların sadece birkaçıdır.

Şirketin geçtiğimiz yıllarda sinema sektöründe de aktif bir şekilde yer alıp Cinemaximum adıyla sinema salonlarının açılmasına bağlı olarak İş Bankası Maximum kart sahiplerine bu sektörde de bir çok bankanın yapamadığı avantajlı uygulamaları yapmaya başlamıştır. Bu avantajlı kampanyalar arasında sinema biletlerine yapılan indirimlerin yanında sinemada film izlerken klasiklerden olan patlamış mısır menülerinde de geçerliliğini sürdürmektedir. Maximum özellikli kredi kartınızla veya iş bankasına ait bankamatik kartınızla alacağınız Maximum menülerde normal fiyat üzerinden % 20 gibi büyük bir indirim yapılmaktadır. Peki bu maximum menü içeriğinde neler var?

Cinemaximum’lar için hazırlanan menü içeriğinde sizin seçeceğiniz 2 içecek ve 1 büyük boy patlamış mısır bulunmaktadır. Büyük boy patlamış mısır gözünüze kesinlikle büyük gelmesin. Film seyri esnasında gerçekten çok büyük dediğiniz patlamış mısırın nasıl bittiğinin farkına dahi varamıyorsunuz. Genel kampanyalarda firmalar tarafından koyulan harcama koşulları ve kayıt zorunluluğu gibi uygulamalar sinema salonları ve İş Bankası tarafından kampanya koşu olarak sunulmamıştır. Herhangi bir ön harcama limiti olmadan, herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirmeden kampanyadaki menüyü maximum özellikli kredi kartınızdan ve bankamatik kartınızdan % 20 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için kullanacağınız kredi kartının aktif olması ve menüyü alabilecek bakiyeye sahip olması gerekmektedir. Yine aynı şekilde bankamatik kartı için de bankamatik kartının bağlı olduğu hesapta menü için yeterli bakiyenin olması gerekmektedir. İş Bankası ve Cinemaximum tarafından gerçekleştiren kampanyadan yararlanabilmek için Maximiles Kredi Kartı, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı veya MercedesCard olması yeterlidir. İş Bankası tarafından gerçekleştirilen kampanya tek seferlik değildir. Kişi gerekli özellikleri yerine getirdiği taktirde gün içerisinde istediği kadar maximenüyü % 20 indirimle satın alabilecektir. Farklı bir kampanya olan Maximum Seans uygulamasıyla beraber aynı gün içerisinde Maximum Menü kampanyasından yararlanmak mümkün olacaktır. Fakat maximum menü kampanyası cinemaximum büfelerinde olan diğer hiçbir kampanyayla birleştirilemez.

Cinemaximumlarda %20 İndirimli Menü Kampanyası İçin TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.