Dagi Giyim World Kart Kampanyası 15 TL Hediye Puan

11.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Dagi Giyim World Kart Kampanyası 15 TL Hediye Puan Kampanyası hakkında bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dagi Giyim World Kart Kampanyası 15 TL Hediye Puan

Yıllardır ülkemizde hizmet veren kaliteli ürünleriyle hem bayanların hem de erkeklerin dikkatini çeken Dagi firması marka bilinirliğini arttırarak daha fazla kitleye ulaşabilmek için şubeleşmesine hız kazandırmasının ardından çeşitli çekilişler ve kampanyalar düzenleyerek insanların ilgisini çekmeye ve ürünlerini tanıtmaya çalışmaktadır. Dagi firması tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan son kampanya ise World özellikli kart sahibi olan insanları ilgilendirmekte ve Dagi Giyim World Kart Kampanyası 15 TL Hediye Puan Kampanyası olarak adlandırılmaktadır. Zaten markanın ürünlerini tercih eden veya ihtiyacı olduğu için tercih etme ihtimali olan bireylerin world özellikli kredi kartı sahibi olması durumunda kampanyadan yararlanarak ihtiyaçlarını tedarik etmesi halinde ciddi avantajlı fiyatlara ürün satın almış olacaklardır. Sonuçta hediye puanlar kredi kartlarına yükleniyor olsa da yaygın üye iş yeri olması sebebiyle World Puanlar sıkıntısız bir şekilde birçok sektörde harcanabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından akıllı telefonlar için tasarlanan ve içeriğinde bütün kampanyaların tek bir sekme altında paylaşıldığı Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile saniyeler içerisinde katılım sağlanabilecek olan kampanya 7 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olup 31 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Dagi Giyim Mağazaları üzerinden yapılacak olan tek çekim veya taksitli 150 TL alışveriş yapan World Kart sahiplerinin 15 TL worldpuan kazanması olarak kısaca bahsedilebilecek kampanyadan ticari kart sahipleri faydalanamamakta, sadece bireysel kredi kartları kampanya kapsamında yer almaktadır. Dagi Giyim Mağazaları üzerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacak olan 15 TL puan kampanyasından her müşteri ilgili tarihler arasında sadece bir kere faydalanabilmektedir. Kampanyaya katılım için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını akıllı cep telefonlarınıza indirmeli ve giriş yaptıktan sonra Kampanyalar sekmesine tıklayarak oradan Bana Özel bölümüne geçmelisiniz. Bu işlemlerden sonra ilgili kampanyanın bulunduğu yerde yer alan Katıl bölümüne tıklamanız ilgili kampanyaya katılım için yeterli olacaktır.

Dagi Giyim Mağazalarında 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması ardından kazanılacak olan world puanlar ilgili kartlara 23 Şubat 2017 tarihine kadar yüklenecek olup, hediye puanların 6 Mart 2017 tarihine kadar harcanması gerekmektedir. 6 Mart 2017 tarihine kadar harcaması yapılmayan puanlar 7 Mart 2017 tarihinde otomatik olarak silinecektir. İnternet alışverişleri için de geçerli olan kampanyada WorldPuan kullanılarak yapılacak harcamalar ilgili tutara dâhil edilmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.