Denizbank Bonus Kampanyası 2017

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

   1 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Denizbank internet sayfasından veya facebook sayfasından, Denizbank Bonus kampanyası için kredi kartı başvurusunda bulunup, kartı onaylanan müşteriler ya da 20 Eylül 2017 tarihine kadar kart üzerinden ilk 100 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler 40 TL bonus kazanacaklardır.

Denizbank Bonus Kampanyası 2017

1 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Denizbank internet sayfasından veya facebook sayfasından, Denizbank Bonus kampanyası için kredi kartı başvurusunda bulunup, kartı onaylanan müşteriler ya da 20 Eylül 2017 tarihine kadar kart üzerinden ilk 100 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler 40 TL bonus kazanacaklardır. Kampanyadan kazanılan bonuslar 29 Eylül 2017 tarihinde müşterilerin kartına yüklenecektir. Yüklenen Bonus’lar kullanılmadığı takdirde 09 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır. Aylık harcamalar ile karta bir defaya mahsus olmak üzere bonus yüklenmektedir. Harcama yaptıkça da alışverişten bonus kazanılmaya devam edilebilir.

Kampanya Koşulları

 • Denizbank Bonus kampanyasına başvuru yapabilmek için daha önceki kart borçlarının düzenli olarak ödenmiş olması gerekmektedir. Kartın gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taahhüdün 12 ay boyunca devam etmesi gerekmektedir.
 • Ticari amaçlarla kullanım yapılan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kart üzerinden verilen ödeme talimatları da kampanyaya dâhil olmayacaktır.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihinin değiştirilmesi, kampanya süresinin de uzamasını sağlayacaktır.
 • Her müşteri Denizbank Bonus kampanyasından yılda en az bir defa yararlanabilmektedir. 2017 yılı içerisinde aynı kampanyadan yararlanmak için daha önce kredi kartı alan ve sonradan kartını kapatan müşteriler yeni bir kart başvurusu yaparak kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Her kredi kartının kampanyaya taahhüt dönemi boyunca bir defa katılma hakkı vardır.
 • Aylık harcama taahhüt tutarı, kart limitini hiçbir şekilde aşamaz.
 • Kampanya harcama taahhüt edilen günden sonraki ilk ekstre döneminden itibaren başlamaktadır. Ancak kampanyaya katılım tarihi ve kart ekstresinin kesim tarihi arasında 25 gün ya da daha az bir süre var ise, kampanya bir ay sonraki ekstreye dahil edilmektedir.
 • Asıl kart sahipleri bu kampanyadan yararlanabilmekte, Net Kart, Meslek Kartları, Site ve Kurum Kartları v.b kartlar kampanyaya dâhil edilmemektedir.
 • Kampanyaya katılımdan itibaren kart borcunun düzenli bir şekilde ödenmemesi, gecikmeye girmesi veya kullanıma kapatılması, üyelik sözleşmesinin banka tarafından iptal edilmesi ve bir daha yenilenmemesi halinde kampanya sona ermektedir. Kampanyanın sona ermesi durumunda kullanılmayan bonuslar geri alınmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.