Denizbank Bonus Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

DenizBank tarafından düzenlenen Bonus Kampanyası 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arası geçerli olacaktır. Kampanya ile ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kampanyası

Bankaların son günlerde yeni müşteriler edinmek amacıyla kredi kampanyaları düzenlemelerinin haricinde aktif olarak tanıtım yaptıkları kredi kartı kampanyaları da bulunmaktadır. Kredi kartı kullanım alışkanlıklarının üst düzeyde olduğu ülkemizde bilinçsiz kredi kartı kullanımı her ne kadar istenmeyen sonuçların yaşanmasına neden olsa da bilinçli bir şekilde kullanıldığında gayet hayat kurtarıcı, avantajlı sonuçlar elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle kredi kartı kullanımında olumsuz örnekleri de göz önüne alarak mümkün olduğunca bilinçli hareket edilmesi gerekmektedir. Kredi kartı alacak olanların hemen önüne gelen bankayla çalışmak yerine ileride düzenleyecekleri kampanyaları da göz önüne alarak maksimum düzeyde fayda sağlayacakları banka ile çalışmasını tavsiye ediyoruz. Birçok bankanın ilk kart alımında sağladığı avantajların da değerlendirilerek ona göre kart başvurusu yapılması gerekmektedir.

Kredi kartı alacak olan kişilere özel olarak kendi bankalarını ilk defa kullanmaları halinde kampanya düzenleyen kurumlar arasında DenizBank gelmektedir. Ülkemizde yaygın olarak tercih edilen ve birçok üye iş yeri bulunan dolayısıyla avantajlar dünyası olarak tanımlayabileceğimiz Bonus özellikli kredi kartı dağıtan bankanın kredi kartları konusunda düzenlemiş olduğu kampanya Denizbank Bonus Kampanyası olarak adlandırılmaktadır. DenizBank tarafından düzenlenen kampanya 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için DenizBank Facebook sayfasından, www.denizbonus.com adresinden veya www.denizbank.com adresi üzerinden Deniz Bonus kredi kartı başvurusu yapılması gerekmektedir. Kartın onaylanmasının ardından ilgili kartın 20 Şubat 2017 tarihine kadar ilk kullanımında kredi kartınıza kampanya dahilinde 40 TL bonus yüklemesi yapılacaktır.

   Denizbank Bonus Kampanyası dahilinde dağıtılacak olan bonuslar bununla da sınırlı değildir. İlk alışverişlerde kazanılacak olan Bonus Puanlar 1 Mart 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecek olup, 11 Mart 2017 tarihine kadar harcanması gerekmektedir. Kampanya detaylarına göre 12 ay boyunca düzenli olarak her ay belirli bir miktarda kredi kartıyla harcama yapacağı taahhüdünü verenler vermiş oldukları taahhüt karşılığında 150 TL eksta bonus kazanacakları gibi Sözünüze Bonus Kampanyası olarak adlandırılan bu kampanyada her ay harcama yaptıkça da standart oranlarda bonus kazanabileceklerdir. Düzenli olarak gerçekleştirilen DenizBank Sözünüze Bonus Kampanyası ‘nda bir müşteri kampanyadan yılda bir kez yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.