Denizbank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Denizbank tarafından düzenlenmekte olup Denizbank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası hakkında bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde tüketici kredilerinde yapılan düzenlemelerle birlikte yasal olarak 36 ay olan vade süresi 48 ay olarak düzenlenmiştir. Bu düzenleme özellikle taşıt kredisi kullanarak taşıt almakta olan bireylerin araçlarını bankaya rehin vermeden, herhangi bir ihtiyaç veya yatırım amacıyla kolay satılabilmesi için tüketici kredilerine yönelmelerine neden olmuştur. Bu haliyle yasal düzenlemenin hem bankaların hem de tüketicinin avantajına sonuçlar doğurduğunu söyleyebiliriz. Tüketici kredileri konusunda yasal düzenleme boyutunda bunlar yaşanırken, artan kredi taleplerinden daha fazla nemalanmak, daha çok müşteriye ulaşmak isteyen bankalar müşterilerin ilgisini çekebilmek için onların lehine güncel kampanyalar düzenleyerek rekabet ortamının iyice kızışmasına neden olmaktadır. Bu yazımızda özellikle bankalar tarafından düzenlenen daha önce kendilerinden herhangi bir şekilde tüketici kredisi kullanmayan müşterileri hedef alan bir kampanya incelemesi yapacağız.

İncelemesine yer vereceğimiz tüketici kredisi kampanyası Denizbank tarafından düzenlenmekte olup Denizbank Hoşgeldin Kredisi Kampanyası olarak adlandırılmaktadır. DenizBank Dünyasına Hoşgeldiniz sloganıyla tanıtımı yapılan Hoşgeldin Kredisi olarak adlandırılan tüketici kredisinden faydalanabilmek için daha önceden hiç DenizBank İhtiyaç Kredisi kullanılmamış olması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için kişi gelişen bankacılık sistemleri sayesinde TC kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla Denizbank’a başvuru yapabilirsiniz. İnsanların ekonomik ihtiyaçları değerlendirildiğinde günümüz şartlarında tüketici kredilerinin çok tercih edilen bankacılık ürünleri arasında yer aldığını ve bu nedenle ekonomik çözümler için bankalar tarafından ihtiyaç kredileri kampanyalarının karşılaştırılarak en uygun olanının tercih edilmesinin gerekliliğinden bahsedebiliriz.

Denizbank tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan İhtiyaç Kredileri için yapılan kampanyanın detaylarından bahsedecek olursak ilk olarak aylık % 1,19 gibi piyasa şartlarının altında bir faiz oranlarıyla kredi kullanılabileceğini söyleyebiliriz. İlgili kampanyada ihtiyaç kredileri için maksimum vade seçeneği olan 48 aya kadar vade yapılabildiği bilinmelidir. Kredi kullanılabilecek maksimum tutar ise banka tarafından 55.000 TL olarak açıklanmıştır. Tüm Denizbank şubelerinden kullanılabilecek olan DenizBank Hoşgeldin Kredisi için yanınızda sadece nüfus cüzdanınızın aslının bulunması yeterlidir. Kampanya dahilinde kullandırılacak olan kredi için alınacak kredi tahsis ücreti bir defaya mahsus tahsil edilecek olup kredi tutarının binde 5’i oranında talep edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.