DenizBank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

DenizBank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası hakkında bütün detaylarını sizler için inceleyip en hızlı bir şekilde sitemize eklemiş bulunmaktayız.

DenizBank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Günümüzde araç sahibi olmak her ne kadar lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç halini almış olsa da bakım masrafları, sigorta ve kasko masrafları gibi sık tekrarlayan durumlar maddi anlamda insanların zorlanmasına neden olmaktadır. Özellikle Ocak ve Temmuz aylarında Motorlu Taşıtlar Vergisi adı altında senede iki defa vergi ödemesi zamanında insanlar maddi açıdan daha da dibe çökebilmektedir. Fakat bankaların müşteri kapma konusunda tatlı bir rekabete girmiş olmaları, düzenli yapılması gereken ödemelerde dahi çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin ilgilerini çekmeye çalışmalarına neden olmaktadır. Bankaların kredi kartlarının düzenli olarak kullanılması, bunun taksitli bir şekilde gerçekleştirilerek en azından taksit dönemi bitimine kadar kartın kullanılabileceğinin garantilenmesi bankalar açısından çok önemlidir.

Yeni yıla girilmesiyle birlikte asgari ücret oranlarında beklenen artışın düşük olması ve vergi, trafik cezaları gibi birçok kaleme zam gelmesi insanların bankalar tarafından düzenlenen kampanyaları ciddi bir şekilde takip etmelerini zaruri hale getirmiştir. Bu fırsattan müşteri lehine çözümler üreterek faydalanmak isteyen bankalar ise DenizBank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası gibi çeşitli kampanyalar üretmeye başlamışlardır bile. İlgili kampanya gereğince insanlar MTV ödemelerini Denizbank tarafından verilen Bonus kredi kartıyla yapmaları halinde herhangi bir vade farkı ödemeden 3 taksit şeklinde ödeme yapabilecekler. Bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir başvuru yapmaya kesinlikle gerek yok. Bankanın internet şubesi veya gib.gov.tr üzerinden yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi otomatik olarak ekstrenize 3 taksit olarak yansıtılacaktır. 31 Ocak 2017 tarihine kadar herhangi bir faiz ödemeden yapabileceğiniz MTV 2017 ilk taksit ödemesini ilgili kampanya aracılığıyla 5 Şubat 2017 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz. 31 Ocak tarihinden ilgili kampanyanın bitiş süresine kadar geçen sürede yasal faiz devlet tarafından tahsil edilecek tutara otomatik olarak eklenecektir.

DenizBank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası dahilinde 2017 ilk MTV ödemelerini ücretsiz olarak 3 taksitle ödeme yapabileceğiniz kartlar arasında Sanal Bonus Cardlar da dahil edilmiştir. Ticari kartların kampanyadan yararlanamayacağı unutulmamalı, sadece bireysel kredi kartlarında ücretsiz taksit uygulaması gerçekleştirilmektedir. DenizBank şubeleri aracılığıyla ödeme yapabileceğiniz gibi 4440800 olan DenizBank müşteri hizmetleri numarasından da MTV ödemelerinizi ücretsiz bir şekilde 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.