Deskjet 2620 All-in One Yazıcı – Bim Ürün İnceleme

12.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Özellikle teknoloji kategorisinde teknoloji marketlerden çok daha uygun fiyatlara ürün satışının sağlandığı mağazalarında Bim 13 Nisan 2018 itibariyle yer alacak HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı satışa sunmaktadır. Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve yorumları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Deskjet 2620 All-in One Yazıcı – Bim Ürün İnceleme

Kurulduğu ilk yıllarda sadece ev ihtiyaçlarına odaklanarak hizmet veren Bim Market gördüğü ilginin her geçen gün artmasına bağlı olarak hızlı bir şekilde şube sayısını arttırması ve buna bağlı olarak alım gücünün de artmasının etkisiyle daha fazla ürün çeşidinde haftalık olarak sıcak fırsatlar sunmaya başlamıştır. Özellikle teknoloji kategorisinde teknoloji marketlerden çok daha uygun fiyatlara ürün satışının sağlandığı mağazalarında Bim 13 Nisan 2018 itibariyle yer alacak HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı yapmış olduğumuz fiyat araştırmalarında ve kullanıyor olmamızın bizlere verdiği tecrübeyle haftanın ürünü olarak ele alınacak avantajlar sunmaktadır. Fiyat avantajının birçok kaynakta vurgulanıyor olması nedeniyle insanların ihtiyaçlarını giderebilmek için sınırlı stoklar nedeniyle acele etmesi gereken ürün hakkında tecrübelerimizi yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız ve yazımıza son verdiğimizde sizler artılarıyla eksileriyle tüm ayrıntıları öğrenip alım yapmanın sizlere sağlayacağı avantajı göreceksiniz.

HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı

Geçmişte ofislerin vazgeçilmezi olan yazıcılar günümüzde uygun fiyatlı sunuluyor olmaları nedeniyle evlerde de yoğun bir şekilde kullanım alanı bulmaktadır. Hatta ucuz market anlayışı ile hizmet veren BİM mağazalarının BİM 13 Nisan 2018 bünyesinde düzenlediği gibi fırsat olarak sunduğu dönemler ise talebi daha da arttırmaktadır.

Baskı Özelliği

Evimde kullanıyor olmam nedeniyle ticari boyutta baskı almak ihtiyacı hiçbir zaman hissetmediğim ürün için beni tatmin edici sayıda, kalitede baskı özelliği olduğundan bahsedebilirim. Ekonomik bir şekilde kartuşların yenilenebiliyor / değiştirilebiliyor olması da uzun süreli kullanımlarda da avantajlı sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyor.

Kopyalama Özelliği

Büyük fotokopi makinelerinin oldukça pahalı olması ve bunun yanında insanların fotokopi ihtiyaçlarının ev ortamında dahi devam ediyor olması sayesinde tercih edilecek olan BİMde bu hafta haftanın ürünü olacak HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı ticari olmayan ( seri ve çok sayıda olmayan ) fotokopi çekimlerinde de oldukça ekonomik çözümler sunmaktadır. Bahsettiğimiz üzere kartuş dolum ve değişim maliyetlerinin de düşük olması çoğu zaman kırtasiyeye gidip fotokopi çekmekten çok daha ekonomik oluyor. Hızlı fotokopi özelliği de sizleri dakikalarca yazıcı başında bekletmiyor.

Tarama Özelliği

İş yerlerinde, evlerde oldukça fazla yer işgal eden scanner (tarayıcı) cihazlarını hatırlayanlar mutlaka vardır. BİM Aktüel Ürün bünyesinde yer alan yazıcının tarama özelliği olması ise ayrı bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan belgeleri bilgisayar ortamına atabilmenize olanak sağlıyor. Geçmiş yıllardaki gibi akıllı cep telefonlarının fotoğraf kalitelerinin yaygınlaşması nedeniyle sık ihtiyaç duyulmasa da yine popülerliğini koruyan tarama işlemi sayesinde verilerinizi dijital ortama kolaylıkla aktarabiliyorsunuz.

Kolay ve Kablosuz Kullanım

Yazıcı ile sizlere verilen cd aracılığıyla bilgisayarınıza kolayca kurulumunu gerçekleştireceğiniz HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı son teknoloji ile kablosuz kullanım avantajıyla da evlerde – iş yerlerinde gereksiz kablo kargaşasının önüne wi-fi özelliği ile geçmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Martin dedi ki:

    Kartusunu bulamazsınız Türkiyede.
    Artık üretmiyor hp.ve sürekli kartuş dolumu için dolaşıp durursunuz.5 para etmez.
    Almayın tavsiye edilecek bir ürün degil.

  2. faruk furkan dedi ki:

    Bim hp lazer yazıcılar hangi sıklıkla bime geliyor acaba?