Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit başlığında ele alacağımız taksit kampanyası İGDAŞ abonesi olup Garanti Bankası kullananları kapsamaktadır.

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit

Klasik haberci mantığı ile hazırlamış olduğumuz başlığımız İstanbul dışında oturan doğalgaz abonelerinin hoşuna gitmeyecek olsa da sayfamızı takip eden kitlenin büyük çoğunluğunun İstanbul’dan erişim sağlıyor olması nedeni ile genel bir başlık atmayı tercih ettik. Öncelikle yoğun bir kış dönemi yaşanmamış olsa da kış ayları içerisinde doğalgaz masraflarının öyle ya da böyle artarak insanların ekonomik olarak zorlandıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte bu noktada gerek bankaların gerek doğalgaz firmalarının düzenlemiş oldukları taksit promosyonlarını takip etmek son derece avantajlı olacaktır. Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit başlığında ele alacağımız taksit kampanyası İGDAŞ abonesi olup Garanti Bankası kullananları kapsamaktadır.

Kampanya hakkında ön bilgi verecek olursak; 16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında İGDAŞ resmi internet sayfası ve İGDAŞ veznelerinden gerçekleştirilecek doğalgaz faturalarının ücretsiz olarak 3 taksite bölündüğünden bahsedebiliriz. Kampanyaya katılım şartı aranmakta olup katılmadan önce gerçekleştirilen fatura ödemelerinin taksitlendirilmesi mümkün değildir. Tanıtımını gerçekleştirdiğimiz kampanyaya katılım için banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numaranızdan GAZ yazarak 3340’a mesaj yollamanız gerekmektedir. SMS ile katılım haricinde banka tarafından düzenlenen tüm kampanyaların yer aldığı BonusFlaş uygulamasından da Hemen Katıl seçeneği ile katılım sağlayabilirsiniz. Flexi ve Bonus Flexi kartları ile katılım sağlayabilmeniz için ilk harcamadan hemen önce EVET GAZ yazarak bir boşluk bırakmalı ve kartınızın son 6 hanesini 3340 numarasına mesaj göndermeli ya da yine az önce bahsettiğimiz şekilde BonusFlaş uygulamasından Hemen Katıl butonu ile kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılım sağlayabilecek kartlar arasında Sanal Kartlar, Easy Kartlar, American Express Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Miles&Smiles Business, Bonus Business American Express, Bonus Business, American Express Card’lar, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus American Express, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi, Money Bonus ve Bonus kartları ile mümkün olmaktadır. Kampanyaya katılım sonrasında gerçekleştirilecek taksitlendirme ödemenin yapılmasının ardından bir gün sonra gerçekleştirilecektir. Bu promosyonda taksit avantajını kaçırmamak adına dikkat etmeniz gereken en önemli husus ödeme işleminin ekstra kesim tarihi ile aynı günde gerçekleştirilmesi durumunda ilgili doğalgaz faturası için taksitlendirmenin mümkün olmayacak olmasıdır.

Kampanyaya katılım SMS ile gerçekleştirilmesi durumunda SMS yollamanın bir maliyeti olacak olması nedeni ile akıllı cep telefonları için geliştirilen uygulamaların tercih edilmesi avantajlı olacaktır. Farklı bankaların bonus özellikli kredi kartlarında da aynı kampanyaya farklı yöntemlerle katılım mümkün olmaktadır. Farklı bankaların BONUS Özellikli kartlarından Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılım için;

  • ING Bonus kart sahipleri banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numaralarından 2205’e “BOL GAZ” yazarak SMS göndermelidir.
  • Burgan Bonus Kredi Kartı sahiplerinin banka kayıtlarında yer alan cep telefonlarından 8222’ye GAZ yazarak SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Türkiye Finans Happy Card sahipleri banka kartlarının son 6 numarasının ardından GAZ yazarak banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numaralarından 2442 numarasına mesaj gönderilmesi gerekmektedir.
  • Deniz Bonus sahiplerinin 3280 numarasına, ABank Bonus sahipleri 4055 numarasına ve TEB Bonus sahipleri 4616 numarasına GAZ yazarak mesaj göndermeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.