Doğuş Çay VW Golf Çekilişi

23.12.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Her 20 TL’lik Doğuş Çay, Doğuş Soğuk Çay, Doğuş Şeker, Doğuş salça, Patos, Cipso, Çerezos ve Chips Master markalı ürünleri satın aldığınızda çekiliş hakkı kazanacağınız VW Golf Çekilişi detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Doğuş Çay VW Golf Çekilişi

Çay firmalarında geçmiş yıllarda yer alan rekabet ortamının azlığı devletin sahip olduğu çay firmalarının tek fiyat politikalarıyla devam etmelerine neden olurken, özel şirketlerin önünün açılması ve üretim tekniklerinin, pazarlama stratejilerinin gelişmesiyle birlikte çay sektöründe de tatlı bir rekabet ortamı oluşmaya başlamıştır. Çay sektöründe ortaya çıkan tatlı rekabet ise bazen devletin sahip olduğu işletmelerin dahi geride kalmasına neden olan çeşitli kampanyaların ve çekilişlerin özel firmalar aracılığıyla hazırlanmasıyla gerçekleşmektedir. Şüphesiz çekiliş sonucunda elde edilecek ürünler küçükte olsa büyükte olsa geçmiş yıllarda bu tarz kampanyaların yanından dahi geçilmediği düşünüldüğünde her zaman için müşteri lehine sonuçların ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Yapmış olduğu çeşitli çekiliş ve kampanyalarla sektörde adından sıkça söz ettiren Doğuş Çay yılın son günlerine girdiğimiz bu dönemde çok büyük bir ödülle karşımıza çıkıyor. A101, BİM ve HAKMAR şubelerini ziyaret ettiğimizde genellikle raflarda çayların yanında bardak hediyesi görürken DOĞUŞ ÇAY tarafından hazırlanan bu çekilişin ödülünün büyük olması çekilişe katılım süresinin az olmasına rağmen büyük bir kitleyi peşinden sürükleyeceğe benzemektedir. Doğuş Çay’ın bugünlerde başlayan çekiliş kampanyasında özellikle gençlerin hayalini süsleyen son model bir araba hediye ediliyor. Doğuş Çay VW Golf Çekilişi olarak adlandırılan çekiliş kampanyasına katılmak için Migros Jet, Migros Sanal Market, Migros ve 5M Migros şubelerinden 22 Aralık 2016 ve 04 Ocak 2017 tarihleri arasında tek seferde 20 TL ve bu rakamın katları şeklinde Doğuş Markasına ait çay, çerezos, chipsmaster veya patos almak gerekmektedir.

Doğuş Çay öncülüğünde yapılacak olan bu Doğuş Çay VW Golf Çekiliş ’e katılmaya hak kazanmak amacıyla yapılacak olan 20 TL ve katları ilgili ürün alışverişlerinin KOÇ grubunun markalarında bir simge haline gelen Money Club Kart, Money Club Kart özellikli kredi kartları veya Money Bonus kart vasıtasıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 04 Ocak 2017 tarihinde çekilişe katılım bitecek olup çekiliş noter huzurunda 20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçlarına Doğuş Çay VW Golf Çekilişi hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz bu yazımızda 25 Ocak 2017 tarihi ile bu yazımızda ulaşabileceğiniz gibi aynı tarihli Birgün Gazetesi alarak da kazanan listesine ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.