Enerjisa iPhone 7 Çekilişi

01.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Enerjisa iPhone 7 Çekilişi ile sizde bir telefona sahip olabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde bu çekilişe katılmak için gerekli detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Enerjisa iPhone 7 Çekilişi

iPhone cep telefonu sahibi olmak ülkemizde kimine göre yanlış olsa da büyük bir çoğunluk tarafından piyasaya sürüldüğü ilk yıllardan itibaren bir statü olarak görülmektedir. Mevcut modellere göre pahalı olan bu telefonlara belirlenen satış rakamlarıyla sahip olmak kimine göre gereksiz bir harcama olarak görülse de telefonun kalitesi, ortamlardaki ilgiyi üstüne çekişi gibi birçok neden insanları iPhone sahibi olmaya itmektedir. Fakat günümüz ekonomik şartları düşünüldüğünde özellikle yeni çıkan modellere alt gelir ve orta gelirli vatandaşların sahip olmaları artan dolar kuruyla da birlikte bir hayli zorlaşmıştır. Firmaların birbirleri arasındaki rekabeti, adını diğerlerinden fazla duyurma istekleri insanların iPhone sahibi olma istekleriyle birleşince birbiri ardına ücretsiz iPhone çekilişleri yapılmaktadır. Son model olmasa da yakın zamanda piyasaya sürülen iPhone modeli iPhone 7’ye sahip olmanın bedava yöntemlerinden birisi de yazımızda detaylarını paylaşacağımız Enerjisa iPhone 7 Çekilişi olacaktır.

Firmanın farklı bölgelerde hizmet verecek büyüklükte olması nedeniyle Enerjisa iPhone 7 Çekilişi 3 bölge halinde düzenlenecektir. 20 Ekim 2017 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında Enerjisa Yetkili Ödeme Noktası, Enerjisa Müşteri Hizmetleri, Enerjisa Bayileri ve 444 4 372 Enerjisa Çağrı Merkezi aracılığıyla abonelik bilgilerinizi güncellemeniz ve faturanızı SMS ile veya e-posta aracılığıyla almayı kabul etmeniz halinde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Yazımızın başında belirttiğimiz üzere 3 farklı bölgede gerçekleştirilecek Enerjisa iPhone 7 Çekilişi için;

Enerjisa Toroslar Elektrik Enerjisa iPhone 7 Çekilişi 22 Aralık 2017 tarihinde,

Enerjisa Başkent Elektrik Enerjisa iPhone 7 Çekilişi 25 Aralık 2017 tarihinde,

Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Enerjisa iPhone 7 Çekilişi 27 Aralık 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

3 bölgede ayrı gerçekleştirilecek çekiliş sonuçları 29 Aralık 2017 tarihinde sayfamız aracılığıyla ve Güneş Gazetesinde ilan edilecektir.

Enerjisa iPhone 7 Çekilişi bünyesinde İstanbul Anadolu Yakası Elektrik İçin 33, Başkent Elektrik İçin 33 ve Toroslar Elektrik İçin 34 toplamda 100 kişiye iPhone 7 32GB ücretsiz olarak verilecektir. Hatay, Gaziantep, Adana, Ankara, Osmaniye, Mersin, kilis, Kırıkkale, Zonguldak, Çankırı, Bartın, Karabük, Kastamonu ve İstanbul ili Anadolu Yakası gibi bölgeleri kapsayan Enerjisa iPhone 7 Çekilişi MPİ’nin 18.10.2017 tarih ve E.4201 – E.4203 ve E.4195 sayılı izinleri ile gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.