Faizsiz, 10 Ay Taksitle Cep Telefonu Satın Almak

25.02.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Faizsiz, 10 Ay Taksitle Cep Telefonu Satın Almak konumuz ile sizlere Denizbank tarafından gerçekleştirilen bir fırsattan bahsedeceğiz. Bu sayede hayalinizdeki cep telefonuna oldukça cazip fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Faizsiz, 10 Ay Taksitle Cep Telefonu Satın Almak

Bazen yanlış olsa da insanımız gelir durumu ile orantılı olmadan cep telefonu teknolojilerini yakından takip etmektedir. Son dönemlerde özellikle sektördeki lider markaların çıkardığı telefonlar ise çok ciddi rakamlara satışa sunulduğu için ve mevcut yasalara göre cep telefonlarına kurumsal kredi kartı olmadan kredi kartı ile taksitli satış imkânı olmadığından dolayı insanlar hayal ettikleri akıllı cep telefonlarına ulaşamamaktadırlar. İşte bu noktada insanlar ya senetle satış yapan mağazalara ciddi vade farkları ödemekte, ya da kullanmış oldukları GSM Operatörüne çeşitli taahhütler vererek cep telefonlarını tarifeler üzerinden satın almaktadır. Fakat bu da insanların ihtiyaçları olmadığı konuşma ve internet paketlerine ücret ödemelerine neden olmasıyla vade farkına benzer fiyat farkları ortaya çıkmaktadır. Fakat Faizsiz, 10 Ay Taksitle Cep Telefonu Satın Almak konumuz ile sizlere Denizbank tarafından gerçekleştirilen bir fırsattan bahsedeceğiz. Bu sayede hayalinizdeki cep telefonuna oldukça cazip fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Media Markt ve Denizbank işbirliği ile düzenlenen kampanyada cep telefonları normal satış fiyatları üzerinden taksitle satın alınabilmektedir. Mediamarkt.com.tr üzerinden satın alacağınız cep telefonlarına Denizbank tarafından verilen kredi ve bunun faizsiz olması 10 eşit taksitle oldukça makul ödemelerle hayalinizdeki cep telefonunu alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Media Markt ve Denizbank iş birliği ile düzenlenen kampanya içeriğinden bahsedecek olursak;

  • Uygulama sadece 10 aylık vadelerde geçerlidir. Birden fazla ürün alımının mümkün olmadığı fırsatta kredi alt limiti 500 TL, üst limiti ise 8000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Kredi kullanımını gerçekleştirebilmek için satın alınan ürünün faturasının ibraz edilmesi zorunludur. Faturaların kredi kullanımını yapacak kişinin üzerine olması gerekmektedir. İlgili kredi Denizbank şubelerinde veya DenizBank Kredi Köşesi adı verilen yerlerde kullanılabilir.
  • KDV oranları günümüz yasalarına göre belirlenmiş ve fiyatlara eklenmiş olup, vergi oranlarında gerçekleştirilen değişiklikler ve duyuru sonrasında gelebilecek farklı vergiler fiyatlara direkt olarak yansıtılacaktır.

Faizsiz, 10 Ay Taksitle Cep Telefonu Satın Almak ve Denizbank tarafından sunulan krediye başvurabilmek için MediaMarkt internet sitesi üzerinden veya sizlere en yakın MediaMarkt şubesinden cep telefonu numaranız ve TC Kimlik numaranız ile başvuru yapmalı ve kredi sonucunuzu 5 dakika içerisinde almalısınız. Bundan sonra ilgili internet sitesinden seçeceğiniz cep telefonunu herhangi bir banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yaparak faturanızı alın. Bu noktada satın alma işlemi Mediamarkt internet sitesi üzerinden tamamlanmış olmaktadır. Şimdi sırada kredi kullanarak satın alma işleminizi taksitlendirmektir.

İşlemi tamamladıktan sonra sistem size 5 gün süre vermektedir. 5 gün içerisinde Media Markt mağazalarında kurulan DenizBank kredi köşelerine veya DenizBank şubelerine faturanız ile giderek 10 ay vadede kredinizi hemen kullanabilirsiniz. DenizBank Müşteri Hizmetlerine 444 0 800 numarasından ulaşarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.