Aktüel Kampanyalar https://www.aktuelurunkampanya.com Katalog ve İndirimli Ürünler Fri, 15 Jun 2018 22:16:26 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.6 A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Fri, 15 Jun 2018 22:16:26 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7262 A101 21 Haziran 2018 indirim detayları sizlerin emsal mağazalarda yer alan ürünler ile fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için yazımızda görsel, video anlatım ve yazılı anlatım olarak sunulacaktır.

The post A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
A101 21 Haziran 2018 indirim detayları sizlerin emsal mağazalarda yer alan ürünler ile fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için yazımızda görsel, video anlatım ve yazılı anlatım olarak sunulacaktır. Son dönemlerde yaptıkları atılımlar sayesinde en yakın rakibinin mağaza sayısına bakıldığında önüne geçen ve mağaza sayısına göre Türkiye’nin en büyük marketi olan A101 tarafından düzenlenen kampanyalar genel anlamda piyasada yer verilen tüm aktüel ürün kataloglarından içerik anlamında çok daha ileridedir. Genel olarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmelerinin hedeflendiği market ürün çeşitliliği oluşturulmasında haftalık olarak düzenlenen kampanyalarla onlarca kategoride yüzlerce ürün uygun fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine her daim sınırlı stoklarla sunulmaktadır. Artan döviz fiyatlarına rağmen özellikle elektronik ürünlerde geçmiş haftalardaki fiyatlarla ürün temini imkanı sunulması insanların geleneksel hale gelen A101 Perşembe fırsatlarını düzenli olarak gelir grupları fark etmeksizin takip etmelerini sağlamaktadır. Bilinçli tüketici olmanın gerekliliği her zaman için aynı kalitedeki iki ürünün uygun fiyatlı tercih edilmesinin olduğu günümüzde serbest piyasa koşulları nedeniyle kıyaslama yapılması maddi açıdan oldukça avantajlı sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Marketlerde her daim yoğunluk oluşturan kampanyalar ile gözleri dolduran A101 tarafından hazırlanan A101 aktüel 21 Haziran 2018 fırsatlarında ürünlerin genel olarak analizi yapıldığında özellikle klasik marketlere kıyasla ciddi fiyat avantajları sunuluyor olsa da bazı ürünlerin kimi mağazaların toptan dahi alamadıkları fiyatlara sunuldukları bilinmektedir. A101 Aktüel Ürün kataloglarının yanında diğer mağazaların düzenledikleri kampanyaları takip eden bilinçli müşterilerin kolay bir şekilde ayırt edebildikleri bu ürünlerin kampanya inceleme yazılarımızda bizler haftanın ürünleri olarak analiz ediyoruz ve sizlere bahsedilen ürünlerin tanıtımlarını avantajları ve dezavantajları ile birlikte objektif olarak sunuyoruz. A101de bu hafta ihtiyacınız olması durumunda stoklarda tükenmeden kesin olarak temin etmek için aksiyon almanız gereken ürünler arasında Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi, her evde bulunmasının mutlaka avantajının görüleceği Canon E414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı, elektronik ürünlerde marka takıntısı olmayan kişilerin fiyat – performans ilişkisinde memnun kalacakları HI-LEVEL 42″ Uydu Alıcılı Full HD Led TV, Gölgelikli Salıncak ve Samsung Galaxy J120 Cep Telefonu raflarda yerini alacaktır.

Market yetkilileri tarafından hazırlanan kampanyaların müşteri tarafından avantajı uygun fiyata kaliteli ürünler temin etmek iken diğer taraftan baktığımızda gerçek avantajların müşteriler için sağlanarak gerekli yoğunlukların oluşturulması ve sürümden kazanç sağlanmasının gerekliliği ile karşılaşıyoruz. A101 21 Haziran 2018 insert içeriği de bu nedenle her aktüel ürün kataloğunda olduğu gibi ciddi araştırmalar yapılarak oluşturulmuştur. Sizler de market yetkilileri tarafından insanların ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve kampanya içeriklerinin oluşturulması açısından gerçekleştirilen çalışmalarda kendi taleplerinize yer verilmesini ve önümüzdeki haftalarda geçerli olacak kampanyalarda gerçek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara temin edebilmek istiyorsanız yazımızın en alt bölümünde yer alan yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Kampanyalar hakkında aklınıza gelebilecek her türlü soruyu da bizlere bu yöntem ile ileterek sorularınıza çok kısa sürelerde yanıt alabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-29-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-29-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Fri, 15 Jun 2018 20:48:02 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7256 Bim 29 Haziran 2018 sıcak fırsatlar listesi geleneksel Cuma indirimleri olarak anılmakta ve tüm detayları yazımızın devamında sizlerin emsal mağazalar ile fiyat kıyaslamaları yapabilmeniz için görsel, video anlatım ve yazılı olarak sunulacaktır.

The post Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Bim 29 Haziran 2018 sıcak fırsatlar listesi geleneksel Cuma indirimleri olarak anılmakta ve tüm detayları yazımızın devamında sizlerin emsal mağazalar ile fiyat kıyaslamaları yapabilmeniz için görsel, video anlatım ve yazılı olarak sunulacaktır. BİM Marketler ilk açıldıkları dönemlerde haliyle bu kadar talep almadıkları yıllarda genellikle öz markaları ile mağazalarında hizmet veriyor olmalarının dezavantajlarını insanların marka bilinirliğine önem veriyor olmaları nedeniyle yaşamışlardır. Fakat bu zaman içerisinde insanların ucuz fiyatlı olmaları nedeniyle bir kereden bir şey çıkmaz deneyelim demesi sonrasında elde ettikleri kalite sayesinde müdavimleri olmaları ile günümüzdeki başarılarına zaman içerisinde ulaşmışlardır. Müşterilerin talepleri neticesinde aldıkları güçlerini sürekli olarak kendilerini geliştirmeye harcayan market yetkilileri şube sayılarını sürekli olarak arttırmışlardır. Son dönemlerde Türkiye’nin mağaza sayısın bakımından en büyük market zinciri olma konumlarını en yakın rakiplerine kaptırmış olsalar da ciro bakımından ele alındıklarında hala Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumundadır.

Aktüel fırsat kategorilerinin öncülerinden olan marka ürün çeşitliliği fazla olsun, az olsun fark etmeksizin yıllardır aynı şekilde faaliyette olmaları nedeniyle insanların alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda yoğun talep alıyorlar. Bu noktada Bim aktüel 29 Haziran 2018 fırsatlarının da sınırlı sürelerde geçerli olması, market şubelerinde özellikle açılış saatlerinde insanların bazı ürünler için yoğunluk oluşturmasına neden olacaktır. Bahsettiğimiz üzere özellikle ilk dönemlerde sadece kendi öz markaları ile hizmet vermeleri ve zaman içerisinde uygun fiyatlı satış politikaları belirlemelerine rağmen kesinlikle kaliteden taviz vermiyor olmaları nedeniyle her zaman yükselen trend olmuş ve ulusal markalar ile de cazip anlaşmalar yaparak insanlara fırsat ürünleri kategorisinde oldukça avantajlı seçeneklerin sunulması başarılmıştır. BİMde bu hafta listelenecek ürünleri ayrıntılı bir şekilde ele alacağımız yazımızda haftanın ürünü kategorisinde olan ürünleri özellikle altlarını çizerek belirteceğiz. Bu noktada özellikle sezonluk ihtiyaçların karşılanacağı ürün çeşitleri arasında; Dijitsu Mini Buzdolabı, Volta Elektrikli Bisiklet gibi fırsatlar yer almaktadır.

Genel ihtiyaca karşılık veren ürünlerin yer verildiği Bim market 29 Haziran 2018 indirimlerinde insanların yoğun ilgi göstermeleri internet kullanımının artmasına bağlı olarak fiyat kıyaslamalarının sayfamız gibi kaynaklar sayesinde kısa sürelerde gerçekleştirilmesinin sonucu bilinçli tüketici olma yolunda her geçen gün bir adım daha atılıyor olması ile alakalıdır. Bu noktada sizlerden gelen talepler doğrultusunda yer verdiğimiz markaların kampanya detaylarında özellikle ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin incelemelerini de yapıyoruz. Genellikle yakın çevremizin veya kendimizin kullanım deneyimlerinden yararlanarak objektif bir şekilde hazırladığımız yazılarımızı baştan sona okuduğunuzda ürünü adeta kullanmış gibi tüm ayrıntıları öğrenmiş oluyorsunuz. Bu da beklentilerinizi karşılamayacak ürünlerin sırf uygun fiyatlı diye alınıp bir köşede bekletilmesinin dolayısı ile israfın önüne geçmektedir. Market genelinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütülmesi sonucunda dijital ortamda her daim olumlu Bim Market Müşteri Yorumları bulunuyor olması da mağazalarına olan ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-29-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Hakmar 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-28-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-28-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Fri, 15 Jun 2018 20:40:47 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7251 Hakmar 28 Haziran 2018 indirim fırsatları ile geçtiğimiz saatlerde bazı özel kaynaklarda müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Hakmar market raflarında satışa sunulacak fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutun.

The post Hakmar 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Hakmar 28 Haziran 2018 indirim fırsatları ile geçtiğimiz saatlerde bazı özel kaynaklarda müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Hakmar Aktüel Ürün kataloglarını video, görsel ve yazılı anlatım ile sizlerle detaylı olarak paylaşacak olsak da genel anlamda ufak bir analizden bahsetmemiz gerekirse ve bunu en objektif haliyle sizlerle paylaşacak olursak geçtiğimiz hafta için hazırlanan kampanyanın içerik çeşitliliği açısından bizleri tatmin etmediği gibi bu hafta için de ürün çeşitliliğini yeterli düzeyde görmedik. Oysa bir hafta yeterli kampanya detayı hazırlamayan market yetkilileri bunun telafisini bir sonraki hafta kesinlikle gerçekleştiriyor olsalar da bu kez beklentilerimize karşılık bir insert ile karşılaşmadık. Ürünlerin sürekli olarak sınırlı stoklarla listelendiğini ve bu noktada fiyat karşılaştırmaları konusunda rakip ucuz marketler ile gerekli kıyaslamaları yaparak alım listenizi oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Hakmar özellikle marka bilinirliği yüksek olan ürünlerde düşük kar oranları belirliyor olmaları nedeniyle market sayılarının azlığı da düşünülerek gerekli yoğunluğu uzak noktalardan dahi talep alarak gerçekleştirmektedir.

Ürünlerin genel özelliklerini ve fiyat avantajlarını Hakmar market 28 Haziran 2018 başlığı ile paylaşacağımız yazımızda bazı ürünlerin her zaman olduğu gibi diğerlerinden oldukça fazla maddi avantaj sağladıklarını biliyoruz. Bu noktada fiyat avantajı nedeniyle emsal mağazalarda bulamayacağınızdan emin olduğumuz, ihtiyacınız olması durumunda mutlaka değerlendirmeniz gerekliliğini tavsiye ettiğimiz ürünlerin altını çizerek sizlerle paylaşım yapacağız. Sıcak fırsatlarda haftanın ürünü olarak ele alacağımız ürünler arasında Bay Bayan Bornoz, Pike Takım, Trust Laptop Çantası ve Erdem 30 Parça Çatal Kaşık Set gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin içinden bir kısmını ve liste içeriğinde genel kullanım deneyimlerimiz olan ürünlerin market ürün inceleme yazılarını da sizler için hazırlayacağız. Bu sayede ürünlerin beklentilerinizin üstünde kalan yönlerini, beklentilerinizi karşılamayan yönlerini adeta kullanmış gibi öğrenecek ve alım konusunda kararsız kalmanız durumunda karar vermeniz kolaylaşacaktır.

Hakmarda bu hafta Hakmar 28 Haziran 2018 sıcak fırsatlar kategorisinin ciddi bir analiz sonucu ortaya çıkarıldığından bahsedebiliriz. Bu analiz şüphesiz düzenlenen kampanyanın gerçekten amacına ulaşabilmesi için insanların ihtiyacı olan özellikle sezonluk ürünlere uygun fiyatlarla yer vererek mümkün olmaktadır. Bu analiz ise şüphesiz kampanya fırsatları incelemeleri yapan sistemlerin ilgili marketlerle ilgili hazırladıkları yazıların analizi ve bu yazıların altında potansiyel müşteriler tarafından yapılan yorumlar ile sağlanmaktadır. Sizler de bunun bilincinde olarak gelecek haftalarda HAKMAR yetkilileri tarafından düzenlenecek olan kampanyalarda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şekilde ihtiyacınız olan ürünlere ulaşmak isterseniz sayfamızın yorum bölümüne herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmeden talebinizi, ihtiyacınızı iletebilirsiniz. Kampanya hakkında talep ve önerileriniz haricinde herhangi bir konudaki olası şikayetlerinizin de bu yolla dile getirilmesi sayfamızın yoğun ziyaretçi sayısının etkisiyle market yetkilileri tarafından düzenli takip ediliyor olması nedeniyle gerekli aksiyonların oldukça kısa sürelerde alınmasını sağlayacaktır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Hakmar 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-28-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Hakmar 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Wed, 13 Jun 2018 12:46:14 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7243 Hakmar 14 Haziran 2018 insert içerikleri yazılı, görsel ve video anlatım ile sizlerin hem akıllı cep telefonlarınız, hem tablet cihazlarınız hem de bilgisayarlarınız aracılığı ile marketler tarafından düzenlenen aktüel ürün kampanyaları arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz amacıyla paylaşılacaktır. Genellikle sezonluk, insanların tam ihtiyaçlarının olduğu dönemlerde uygun fiyatlı doğru ürünleri listeleyen bir yapıya sahip olmaları marketlerin kampanya […]

The post Hakmar 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Hakmar 14 Haziran 2018 insert içerikleri yazılı, görsel ve video anlatım ile sizlerin hem akıllı cep telefonlarınız, hem tablet cihazlarınız hem de bilgisayarlarınız aracılığı ile marketler tarafından düzenlenen aktüel ürün kampanyaları arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz amacıyla paylaşılacaktır. Genellikle sezonluk, insanların tam ihtiyaçlarının olduğu dönemlerde uygun fiyatlı doğru ürünleri listeleyen bir yapıya sahip olmaları marketlerin kampanya sürelerince çok daha yoğun olmalarına olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürün satışı için düzenlenen fırsat reyonlarının en büyük amacı hedeflenen yoğunlukların sağlanması ve buna bağlı olarak düşük kar oranları ile listelenen ürünlerde sürüm yani ok sayıda satışın oluşturulmasıdır. Bu bağlamda liste içeriklerinin geneli uygun olsa da bazıları çok daha avantajlı fiyatlara satılarak insanların ilgilerinin çekmeleri sağlanmaktadır. Bizlerin aktüel kampanya inceleme yazılarımızda ise dikkat ettiğimiz sizlerin gözlerinden kaçmaması adına bu ürünlerin altlarının çizilerek ihtiyacınız olması durumunda acele edebilmenizdir.

Rakiplerine nazaran çok daha kısıtlı şube sayısı olmasının etkisiyle çok daha düşük alım anlaşmaları yapabilen HAKMAR buna rağmen kendi öz markalarından daha çok marka bilinirliği yüksek ürünleri cazip fiyatlara satarak çok uzak noktalardan dahi bulundukları bölgelere müşteri transferi yapabilmektedir. Bu zor şartlara ve kısıtlı imkânlara rağmen başarılması nedeniyle bizlere göre asıl başarı da budur. Bu noktada genel anlamda Hakmar 14 Haziran 2018 içeriğini incelediğimizde de bahsettiğimiz şekilde başarılı bir içeriğin oluşturulduğundan, özellikle marka takıntısı pek hoşumuza giden bir durum olmasa da bu durumdaki müşterilerin hoşuna gidecek detaylar içermektedir. Yazımızın hemen başında belirttiğimiz gibi ürün performansı ve fiyatlara ele alındığında çok daha cazip olduğu net bir şekilde anlaşılan haftanın ürünü olarak adlandırabileceğimiz HAKMARda bu hafta yer alacak ürünlere baktığımızda babalar gününün yaklaşması ile beraber babalara hediye olarak sunulabilecek ürünlere ağırlık verildiğini görüyoruz. Bunun haricinde Haziran ayı ile birlikte insanların tatil planlarının da arttığı düşünüldüğünde yazlık bölgelerde çok daha farklı fiyatlara satın alabilecekleri ürünleri fırsat reyonundan oldukça ucuz fiyatlara alabilmeleri sağlanmaktadır.

Her ne kadar ürün çeşitliliğine baktığımızda geçtiğimiz haftalara nazaran Hakmar 14 Haziran 2018 kampanyası bizleri tatmin etmemiş olsa da insanların alışkanlıkları ve karşılaştırma yaptığımızda cazip fiyatları nedeniyle bu hafta da hedeflenen müşteri kitlesinin yakalanacağını düşünüyoruz. Bu hafta zayıf kalan aktüel katalog detaylarının 3 yıl boyunca sektörde edindiğimiz tecrübeler sayesinde rahatlıkla önümüzdeki hafta Hakmar Aktüel ürün içeriklerinde telafi edileceğini söyleyebiliriz. Sizler de gelecek haftalardaki kampanyalardan beklentilerinizi, isteklerinizi sosyal medyayı ve dijital kanalları düzenli olarak takip etmeleri nedeniyle yorum bölümü ile bildirerek Hakmar market yetkililerinin dikkatine sunabilirsiniz. Bu sayede özellikle ihtiyacınız olan ve alım için henüz vaktinizin olduğu ürünleri klasik market anlayışı ile müşterilerine hizmet veren markalardan çok daha uyguna temin etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Hakmar 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/hakmar-21-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Şok 13 Haziran 2018 Aktüel İndirim Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-13-haziran-2018-aktuel-indirim-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-13-haziran-2018-aktuel-indirim-katalogu.html#respond Mon, 11 Jun 2018 13:59:52 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7232 Şok 13 Haziran 2018 insert detayları radyo, televizyon ve gazeteler haricinde dijital ortamda da market yetkilileri tarafından paylaşılmıştır. Bu noktada sizler için her hafta Şok'da bu hafta ne var sorusuna cevap veriyoruz.

The post Şok 13 Haziran 2018 Aktüel İndirim Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Şok 13 Haziran 2018 insert detayları radyo, televizyon ve gazeteler haricinde dijital ortamda da market yetkilileri tarafından paylaşılmıştır. Bu noktada sizler için her hafta Şok’da bu hafta ne var sorusuna cevap verdiğimiz gibi detaylı bir analiz yazısı hazırlayarak, rakip ucuz marketlerle fiyat karşılaştırmalarını evinizden dahi çıkmadan yapabilmenizi ve alım listenizi oluşturmanızı sağlayacağız. Bu hafta indirim fırsatlarında dikkatimizi çeken en önemli detay şüphesiz marketin diğerlerinden farklı olarak bir alana bir bedava ve bir ürün alana ikincisi yarı fiyatına gibi farklı kampanyalara yer vermiyor olmasıdır. Geçtiğimiz indirim kampanyasında da bu şekilde farklılıklar ile karşılaşmamış olmamız bizleri şaşırtmış olsa da umuyoruz gelecek ŞOK Aktüel Ürün kataloglarında yine bu tarz uygulamalara yer verilir. Çünkü bu aksiyonlar insanların ilgilerini gerçekten çektiği gibi, ürünlerde gerçek fırsatlar yakalanmasını da sağlamaktadır. İnceleme yazılarımızın hemen altında yer alan yorum bölümlerindeki talepler de bu doğrultudadır.

Bahsedilen uygulamalara yer verilmiyor olsa da farkın büyüğünün Şok market 13 Haziran 2018 içeriğinde de devam ettiğini ve bazı kategoriler haricinde kampanya süresince market genelinde gerçekleştirilecek olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok cazip fiyatlara sunulması fazlasıyla avantajlıdır. Bu ürünün gerçekten genel ihtiyaca uygun olarak seçilmesi de marketlerde istenen yoğunlukların sağlanması açısından önemlidir. Şok Aktüel katalog detaylarında bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Yudum Kızartma Ustası 2 Litre 12 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Ürünlerin marketlerin fiziki alt yapılarının durumu nedeniyle sınırlı stoklarla satışta olacağı ve bu nedenle fırsatı kaçırmamak adına aceleci davranılması gerektiğini de eklemeden geçmeyelim. Marketler tarafından düzenlenen kampanyalar her hafta geleneksel bir hale gelmiş ve liste içeriklerinin geneli avantajlı fiyatlar doğuruyor olsa da bazıları var ki diğerlerine nazaran çok daha uygun fiyatlarla listelenmektedir. Haftanın ürünü kategorisinde ele aldığımız bu ürünleri sizler için market ürün inceleme kategorisinde de daha detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Bu incelemelerdeki amacımız genellikle kendi deneyimlerimizden ve bunu sağlayamıyorsak yakın çevremizdekilerin kullanım deneyimlerinden elde ettiklerimiz verileri objektif olarak sizlerle paylaşabilmektir. Ürünlerden beklentilerimizi, beklentilerimizi karşılamayan noktalarını ve beklentilerimizin çok üstünde olan noktalarını bu sayede sizlerle paylaşıyoruz.

Şok aktüel 13 Haziran 2018 içeriklerinde haftanın ürünleri olarak ele alacağımız listenin detaylarında Baskılı Halı, yaz aylarının vazgeçilmezi Dijitsu Vantilatör, Halatlı Tavan Sarkıt Lamba ve Arzum Seramik Tabanlı Ütü gibi içerikler yer almaktadır. Özellikle Dijitsu markasına ait vantilatör fiyat ve performans açısından incelendiğinde detaylarına bakmadan dahi alım açısından avantajlı olduğunu ve genel ihtiyaç duyulan sezonluk bir ürün olması nedeniyle çok kısa sürelerde tükenebileceğini, bu nedenle ihtiyacınız olması durumunda çok hızlı olmanızın yararınıza olacağından bahsedebiliriz. Gelecek haftalarda yayınlanacak olan ŞOK Aktüel Ürün içeriklerinde taleplerinize yer verilmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri müşteri hizmetleri birimlerinin dikkatini çekmek üzere en altta yer alan yorum bölümü ile belirtebilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Şok 13 Haziran 2018 Aktüel İndirim Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-13-haziran-2018-aktuel-indirim-katalogu.html/feed 0
A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-14-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-14-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Thu, 07 Jun 2018 08:18:25 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7213 A101 14 Haziran 2018 listesi çok kısa süre önce sadece dijital ortama özel bazı kaynaklarda paylaşıldı. A101 market raflarında satışa sunulacak cazip ürünlere uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

The post A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
A101 14 Haziran 2018 listesi çok kısa süre önce sadece dijital ortama özel bazı kaynaklarda paylaşıldı. Bizler de her geçen gün daha fazla tüketicinin büyük bir heyecanla beklediği aktüel ürün kataloglarını sizlerin alım listenizi oluşturabilmeniz ve marketler arasında düzenlenen kampanyalar için fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için detayları ile ele aldık. Son aylarda televizyon ve gazete reklamlarında sıklıkla karşılaştığımız A101 fırsatlarında genel anlamda vurgulanan marketin ülke genelinde 7000 adet şubeye ulaşmış olmasıdır. Bu noktada mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük perakende zinciri olan marka kendi öz markalarını oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuyor olmasının yanında ulusal anlamda marka bilinirliği oldukça yüksek ürünleri de alım güçlerinin bir hayli yüksek olması nedeniyle rakiplerinden daha uygun fiyatlara temin edebilmekte ve benimsedikleri düşük kar oranları sayesinde beklenenden çok daha fazla sürüm yakalamaktadır. Bahsedilen avantaj sayesinde liste genelinde müşterilerine uygun fiyatlı ürün sağlayan marka bazı ürünlerde cidden rekabet dahi etmenin mümkün olmadığı fiyatlar sunmaktadır.

Genel olarak aktüel ürün kataloglarının her noktasını inceliyor olsak da bu tarz ürünleri haftanın ürünleri olarak kategorize ederek, özellikle fiyat ve performans ilişkisini baz alarak daha fazla bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Market ürün inceleme kategorisinde düzenli olarak paylaştığımız inceleme yazılarımızda kendimizin veya yakın çevremizin kullanımlarından edindiğimiz tecrübelerimizi aktararak kutu açılımından kullanım detaylarına, ürünlerin artılarından beklentimizi karşılamayan noktalarına kadar her şeyi objektif olarak paylaşıyoruz. A101 aktüel 14 Haziran 2018 içeriğini bu yazımızda ele aldıktan hemen sonra rakip firmalardan çok daha fazla ürün çeşitliliği ile hazırlanan kampanyada haftanın ürünleri olarak ele alabileceğimiz İki Kişilik Otomatik Çadır, 26 Jant Bisiklet, Samsung 55MU7350 UHD Smart Kavisli Led Tv, Vestel Kristal Buharlı Ütü ve King K-372P Toz Torbasız Süpürge inceleme yazılarını yayına alacağız. Bu sayede sırf fiyat avantajı nedeniyle beklentilerinizi karşılamayan ürünler için boş yere harcama yapmamış olacaksınız.

Ürün çeşitliliğini her geçen hafta arttıran ve bunu A101 market 14 Haziran 2018 indirimlerinde rakiplerinden çok daha öteye taşıyan marka farklı konumlarda bulunan şubeleri sayesinde yine farklı gelir gruplarına hitap etmektedir. Kuruluş yıllarında bünyesinde sadece kendi öz markalarına ait ürünlerin bulunuyor olması, bırakın kampanya dönemlerini genel olarak market raflarındaki ürün sayılarının sınırlı olması nedeniyle sadece dar gelir grubundaki vatandaşlar tarafından tercih edilen marka gerçekleştirmiş olduğu yatırımlar sayesinde herkesin aklında A101de bu hafta ne var sorusunun özellikle katalog başlangıç günü olan Perşembe günlerinde oluşturmayı marka bilinirliğini arttırarak başarmıştır. Bunu şüphesiz fiyat politikalarını korurken, belirledikleri kalite kriterlerinden hiç vazgeçmemeleri sayesinde elde etmişlerdir. A101 tarafından sadece kendi müşterilerine sunulmak için üretilen veya üreticiden tedarik edilen markaların dahi günümüzde bilinirliği oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır. Marka tarafından müşterilerine sunulan cazip fırsatların oranları ger geçen gün sektördeki rekabet nedeniyle artmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-14-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-7-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-7-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#comments Sat, 02 Jun 2018 00:45:38 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7194 A101 7 Haziran 2018 yaz aylarının ilk indirim katalogu olarak geçtiğimiz günlerde internet ortamına özel olarak duyurulmuştur. A101 market raflarında satışa sunulacak olan fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

The post A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
A101 7 Haziran 2018 yaz aylarının ilk indirim katalogu olarak geçtiğimiz günlerde internet ortamına özel olarak duyurulmuştur. 7000 şube sayısını bularak Türkiye’nin mağaza sayısı ele alındığında en büyük markası haline gelen A101 gerçekleştirdikleri kampanyaları başlangıç tarihlerinin yaklaşması ile birlikte televizyon, gazete ve radyo gibi alanlarda reklamlarla duyurmaktadır. Özellikle son dönemlerde yapmış oldukları atılımlar neticesinde ciddi anlamda ürün çeşitliliğini arttırması ile ilgileri üzerine çeken A101, sektörün öncülerinden olması nedeniyle marka bilinirliği avantajını da fazlasıyla kullanmaktadır. Belirttiğimiz üzere şube sayısını arttırmasının ciroya olumlu etkileri sonrasında markalarla, tedarikçi ve üreticilerle çok daha cazip alım anlaşmaları yapıyor olmaları ve bunun sonucunda rakiplerine nazaran daha dada dip fiyatlarla müşterilerine ürün tedariki yapabiliyor olmaları popülerliklerini her daim arttırmalarına neden olmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda hazırlanan A101 Aktüel Ürün kataloglarının müşteriler tarafından gördükleri ilgi düşünülerek paylaşacağımız fırsat detaylarının iyice incelenmesi ve olumlu gördüklerinizi alım yapmak için erken saatlerde market şubelerinde yerlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

Döviz kurunun seçim öncesinde bir inip bir çıktığı şu günlerde özellikle teknoloji mağazaları satış yapsalar da satış yapmasalar da temkinli hareket etmek zorunda kalıyorlar.  Döviz kurlarının oldukça çalkantılı olduğu şu dönemde teknoloji alanında ihtiyacınız olan ürünlerin temini için sabit kur politikası ile hareket ederek düzenledikleri kampanyalarda standart fiyat üzerine hareket eden indirim mağazacılığının avantajlarından yararlanılması oldukça mantıklı olacaktır. A101 7 Haziran 2018 indirim içeriğinde piyasaya nazaran çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz normalde döviz kurlarından etkilenmesi gereken fakat A101 ticari faaliyetleri nedeniyle sabit fiyatlarla müşterilere sunulan ürünler arasında; Samsung Galaxy J7 Duo Cep Telefonu 1.349 TL’den, Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör 49,95 TL’den, Piranha Cep Telefonu uyumlu Lens 7,95 TL’den, Toshiba 50″ Smart SAT UHD Led Tv 2.499 TL’den ve Hometech Neo Gold HT105 Uydu Alıcısı 39,95 TL’den sınırlı stoklarla raflarda yer alacaktır.

Aktüel ürün içeriklerinin sizlerle A101 7 Haziran 2018 insert başlığı altında tanıtılmasının hemen ardından fırsat ürünleri arasında hem fiyatıyla hem de performansı ile dikkat etmeniz gereken ve genele hitap ediyor olması nedeniyle de kısa sürelerde tükeneceğinden 3 yıldır sektörde edindiğimiz tecrübemizle emin olduğumuz ürünlerin tanıtımlarını gerçekleştireceğiz. Neredeyse kutu açılımı olarak başlayacağımız ürün inceleme yazılarımızda ürünlerin avantajlarıyla beraber beklentilerimizi karşılamayan noktaları da objektif bir şekilde sizlerin ürünlere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığı konusunda karar vermeniz için paylaşacağız. Haftanın ürünü içeriğinde yer alacak fırsat ürünleri arasında A101de bu hafta Mobetto 3 Kapılı Gardırop, Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi, Hascevher Düdüklü Tencere ve 2 Çekmeceli Aynalı Takı Dolabı gibi ürünler yer almaktadır. Marketlerin kampanyalarda hedefledikleri yoğunlukları yakalayabilmeleri adına müşteri taleplerini dikkate aldıklarını biliyoruz. Bu noktada kalitesiyle  kendisini kanıtlamış ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilmek için market yetkililerine sesinizi duyurmanız önemli olup, bunu da yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümü aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/a101-7-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 1
Bim 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-12-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-12-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Sat, 26 May 2018 16:52:46 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7189 Bim 12 Haziran 2018 ürün fırsatları standart tarihinde çıksaydı Bim 15 Haziran 2018 olarak adlandırılacaktı fakat belirtilen tarihin 2018 Ramazan Bayramı birinci gününe denk gelmesi ve haliyle marketlerin o gün kapalı olacak olması nedeniyle erken bir tarihte başlatılması market yetkilileri tarafından uygun görülmüştür.

The post Bim 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Bim 12 Haziran 2018 ürün fırsatları standart tarihinde çıksaydı Bim 15 Haziran 2018 olarak adlandırılacaktı fakat belirtilen tarihin 2018 Ramazan Bayramı birinci gününe denk gelmesi ve haliyle marketlerin o gün kapalı olacak olması nedeniyle erken bir tarihte başlatılması market yetkilileri tarafından uygun görülmüştür. Liste içeriğinde yer alan ürünleri farklı detaylarla ele alacak olsak da ilk göz gezdirmemizde ürün çeşitliliğinin yakın zamanda özel bir gün olan Babalar Günü için oluşturulduğu dikkatlerimizi çeken noktalar arasında yer almaktadır. Özellikle babasına hediye arayışında olan kişilerin hem kaliteli hem özel hem de uygun fiyatlı ürünleri alabilmesini sağlayacak aktüel ürün kataloğu içeriğini tüm avantajları ve beklentilerimizi karşılamayan noktaları ile sizlerle paylaşacağız. Babalar Günü için özel ürünlere yer verilse de geçtiğimiz yılın aynı dönemine ait ürün çeşitliliğinden bir adım geride kaldığını düşündüğümüz içerik fiyat avantajıyla bu eksiğini tamamlayacağa benzemektedir.

Babalar Günü özel ürünleri haricinde Bimde bu hafta listelenecek haftanın ürünleri arasında Scooter ve Fakir Buharlı Ütü yer almaktadır. İnsanların scooter ihtiyaçlarının özellikle okulların kapanması ile birlikte arttıkları ve bu ürüne farklı fiyat politikaları ile sahip olabilmeleri nedeniyle marka tarafından düzenlenen fırsat içeriğine bu anlamda yoğun bir talep göstereceklerini tecrübelerimize dayanarak tahmin ediyoruz. Babalar Günü için ise dikkat çekecek ürünler arasında ki bu ürünlerin kampanya başlangıç gününde gün sonunu dahi görmeden tükeneceğini biliyoruz Bim 12 Haziran 2018 içeriğinde Braun Erkek Bakım Seti ve Timberland Erkek Kol Saati gibi ürünler yer almaktadır. Ekonomik olmasının haricinde şık da olan bu ürünlerin Yapı ve Kredi Bankası ile bu bankanın anlaşmış olduğu farklı bankalar tarafından verilen World ve Garanti Bankası ile bu bankanın anlaşmış olduğu farklı bankalar tarafından müşterilerine sunulan Bonus özellikli kredi kartları ile peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor olması ekonomik açından oldukça rahatlatıcı olmaktadır.

Bahsedilen haftanın ürünleri haricinde Bim aktüel 12 Haziran 2018 indirimlerinde sunulan fırsatlar genel anlamda insanların yaz aylarında ihtiyaç duyabilecekleri sezonu olması nedeniyle oldukça pahalı fiyatlara temin edebilecekleri ürünleri düşük kar oranları ile raflarda yer verilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu tarz kampanyaların ana prensibi her zaman için market şubelerinde yeterli yoğunlukların oluşturulması olması nedeniyle insanların gerçekten ihtiyacı olan ürünleri uygun fiyatlara sunmaları gerekmektedir. Fakat marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle kategori sayısı onlarca olduğu da düşünüldüğünde bunların sınırlı stoklarla gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu da insanların çoğu zaman özellikle satın almak istedikleri ürünleri stok sorunu nedeniyle alamamaları ile sonuçlanmaktadır. Fakat gerçek anlamda beklentilerin karşılanabilmesi için çok talep gören ürünlere ileriki aktüel ürün kataloglarında da yer verilmesi sık karşılaşılan bir durum olması nedeniyle alım için yeterli vaktinizin olması durumunda gelecek haftalarda satın alabilme ihtimalinizi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Bim 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-12-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Bim 8 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-8-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-8-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Sat, 26 May 2018 16:36:10 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7183 Bimde bu hafta yer alacak ürünleri performans ve fiyat ilişkisi ile sizlerle paylaştıktan sonra Bim 8 Haziran 2018 içeriğinde bahsettiğimiz üzere haftanın ürünü olarak ele alabileceğimiz fiyatı oldukça anlamlı gelen ürünlerin de incelemelerini farklı yazılarda gerçekleştireceğiz.

The post Bim 8 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Bim 8 Haziran 2018 içeriği geniş ürün yelpazesi ile sıcak fırsatlar kategorisinde müşterilerin beğenisine sadece dijital ortama özel olarak sunulmuştur. Henüz market şubelerinde farklı bir indirim katalog içeriğinin geçerli olması nedeniyle insanlarda tarih farklılığı nedeniyle şaşkınlık oluşturmamak adına radyo, televizyon ve gazete gibi kanallarda kampanya reklamları başlatılmamıştır. Ucuz market kategorisinde rekabetin son dönemlerde hizmet veren markaların çoğalması nedeniyle arttığı ve firma politikaları gereği geçmişe nazaran oldukça yüksek reklam bütçeleri ayrılıyor olması nedeniyle fırsatların detayları ulusal medyada da kısa süre içerisinde yer almaya başlayacaktır. Bu noktada rakip çok olsa da Bim Market uzun yıllardır sektörde verdiği başarılı hizmetlerin karşılığını marka bilinirliğini arttırması ve standart kemik bir müşteri kitlesine Bim Cuma fırsatları ile düzenli olarak hizmet vermesiyle almaktadır. İnsanlar artık mağazanın kendi öz sermayesi ile oluşturduğu veya tedarikçilerden sadece kendi raflarında bulundurmak için temin ettiği ürün çeşitlerini arar konuma gelmişlerdir.

Marka bilinirliği ve insanların alışkanlıklarının artması nedeniyle geleneksel hale gelen haftalık aktüel ürün kataloglarında ürün içeriği bakımından rakiplerinden geride olmasına rağmen mağazalarında yoğunluk yaşatan Bim Market hazırlamış olduğu ve önümüzdeki Cuma günü Türkiye genelinde bazı ufak yöresel değişiklikler haricinde tüm şubelerinde geçerli olacak Bim 8 Haziran 2018 katalog içeriğinde ürün çeşitliliği ile bizleri tatmin etmiştir. Liste içeriğini hem görsel, hem yazılı hem de video slayt olarak sizlerle paylaşarak çevrenizde aynı kategoride hizmet veren marketler ile evinizden dahi çıkmadan fiyat kıyaslaması yapabilmenizi sağlıyoruz. Bu noktada kampanyaları takip eden her yaş grubundan ve gelir grubundan büyük bir kitlenin varlığını ve özellikle haftanın ürünü olarak sizlere tavsiye ettiğimiz ürünlerin tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürelerde tükeneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu tarz ürünler hali hazırda fırsatların market şubelerinde beklentileri karşılayan yoğunluk yaşatmasının amacıyla listelendiği ve sonraki haftalarda tekrar listelenebileceği için özellikle vaktiniz olması durumunda stok yetersizliği nedeniyle alamadığınız ürünler için beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Bimde bu hafta yer alacak ürünleri performans ve fiyat ilişkisi ile sizlerle paylaştıktan sonra Bim 8 Haziran 2018 içeriğinde bahsettiğimiz üzere haftanın ürünü olarak ele alabileceğimiz fiyatı oldukça anlamlı gelen ürünlerin de incelemelerini farklı yazılarda gerçekleştireceğiz. Bu hafta diğer avantaj ürünlerinden ayrılan haftanın sıcak fırsatları arasında; Deniz Ayakkabısı, Deniz Şortu ve Plaj Çantası gibi yaz aylarında ihtiyaç duyulan ürünlere yer verilmiştir. Marketlerin düzenledikleri aktüel kampanyaların bu kadar talep görmeleri hiç şüphesiz sezonluk taleplere hızlı bir şekilde yanıt vermeleri ile de alakalıdır. Özellikle talebin yoğun olduğu dönemlerdeki ürünlerde bir şekilde genel anlamda fiyat artışına gidilmesine rağmen bu mağazalarda aksine piyasa şartlarından çok daha uyguna temin edilebilmeleri artan ilginin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır. Zirvede yaşanan rekabet her zaman müşteri lehine sonuçlar doğurmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Bim 8 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-8-haziran-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0
Şok 30 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-30-mayis-2018-aktuel-urunler-katalogu.html https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-30-mayis-2018-aktuel-urunler-katalogu.html#respond Sat, 26 May 2018 16:35:35 +0000 https://www.aktuelurunkampanya.com/?p=7176 Bu noktada Şok aktüel 30 Mayıs 2018 içeriğinde de insanların özellikle bekledikleri ürünleri yakınlarındaki Şok Market mağazalarında bulamamaları durumunda markanın şubeleşme ağının oldukça geniş olması nedeniyle kolaylıkla ulaşabilecekleri farklı bir mağazadan erişmeye çalışmaları tavsiye edilmektedir.

The post Şok 30 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
Şok 30 Mayıs 2018 insert içeriği marka tarafından geleneksel hale gelen şekilde 4 sayfa olarak müşterilerin beğenisine geçtiğimiz günlerde sunulmuştur. Özellikle geçtiğimiz yıllarda almış oldukları yatırımlar neticesinde tüm market tasarımlarını değiştiren, ürün çeşitliliğini arttırarak hızlı bir şekilde şube sayısını arttırarak indirim mağazacılığı alanında gerçekleştirdiği atılımlar ile sektörde adından sıkça söz ettirmeye başlayan marka tarafından düzenlenen kampanyalar büyük bir kitle tarafından takip edilmektedir. Özellikle rakip firmaların haftada bir gün geleneksel hale getirdikleri aktüel kampanyaları haftanın iki günü gerçekleştiriyor olmaları her ne kadar bir tanesinin ürün çeşitliliği oldukça düşük seviyede olsa da müşterilerin ilgisini çekmektedir. Aktüel kampanyaların klasikleşen katalog detaylarından farklı olarak market genelinde gerçekleştirilen 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün çok daha uygun fiyatlara satışa sunulması, bir alana bir bedava ve bir ürün alana ikincisi % 50 fırsatları düzenlemeleri insanların ilgisini çektiği gibi oldukça fazla maddi avantaj da sunmaktadır.

Marketler tarafından gelenekselleşen kampanyalarda ürünlerin geneli uygun fiyatlı sunulmaya özen gösterilse de bazıları haftanın ürünü olarak adlandıracağımız şekilde çok daha cazip seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. ŞOKda bu hafta bahsettiğimiz şekilde haftanın ürünü olarak adlandırabileceğimiz ve bu içeriği sizlerle paylaştıktan hemen sonra gerek kendi kullanım deneyimlerimiz gerek yakın çevremizden edindiğimiz yorumlar ile ürün incelemelerini gerçekleştireceğimiz ürünler arasında 149 TL fiyatıyla Group Su Filtreli Elektrikli Süpürge, 59,90 TL fiyatıyla Conti Seramik Tabanlı Ütü raflarda yer alacaktır. Şok market 30 Mayıs 2018 sıcak fırsatlar içerisinde belirttiğimiz ürünlerin incelemelerini gerçekleştirmemiz sizlerin ilgili ürünlere ihtiyacınız olup olmadığı konusunda net kararlar almanıza olanak sağlayacaktır. Özellikle objektif olarak belirteceğimiz beklentilerimizi karşılamayan noktaları sayesinde sizlerin uygun fiyatları nedeniyle tercih ettiğiniz ürünlerde hayal kırıklığı yaşama ihtimalinizi düşürecektir. Bankalarla yapılan anlaşmalar gereği yasal olarak taksit sınırlandırması bulunmayan ürünlere anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına 6 taksit yapılması da maddi açıdan zorlanmadan tüm ihtiyaçlarınızı alabilmenizi sağlamaktadır.

İndirim mağazacılığını takip eden ve ihtiyaçlarını uygun fiyatlı olması nedeniyle bilinçli tüketici olmanın gerekliliklerini yerine getirerek buralardan gidermek isteyen binlerce insan bulunmaktadır. Fakat haftalık olarak düzenlenen kampanyalarda onlarca kategoride yüzlerce ürünün uygun fiyatlı tek bir adresten satılmasının en büyük gerekliliği ürünlerin sınırlı stoklarla müşteriler ile buluşturulması durumu genellikle stok sorunu nedeniyle satın alma işleminin gerçekleştirilmemesi ile karşılaştırılmaktadır. Bu noktada Şok aktüel 30 Mayıs 2018 içeriğinde de insanların özellikle bekledikleri ürünleri yakınlarındaki Şok Market mağazalarında bulamamaları durumunda markanın şubeleşme ağının oldukça geniş olması nedeniyle kolaylıkla ulaşabilecekleri farklı bir mağazadan erişmeye çalışmaları tavsiye edilmektedir. Buna rağmen ürün temini gerçekleşmediyse özellikle kısa sürede tükenen ürünlere gelecek haftalarda yayına alınacak Şok Aktüel ürün içeriklerinde yer verilecek olması nedeniyle alım için yeterli vaktiniz olması durumunda beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

The post Şok 30 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu appeared first on Aktüel Kampanyalar.

]]>
https://www.aktuelurunkampanya.com/sok-30-mayis-2018-aktuel-urunler-katalogu.html/feed 0