Fiat ve Aygaz’dan Çifte Fırsat Kampanyası

10.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Fiat ve Aygaz’dan Çifte Fırsat Kampanyası hakkında ki tüm detayları ve fırsatları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fiat ve Aygaz’dan Çifte Fırsat Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde Özel Tüketim Vergisi üzerinden devlet tarafından artış yapılması özellikle otomobil almak isteyen bireylerin biraz daha temkinli hareket etmesine neden olmuştur. Araba almak için biraz beklemeye karar veren veya tamamen iptal eden insanların kararlarını değiştirebilmek için otomobil firmaları çeşitli kampanyalar düzenlemeye başlamışlardır. Dolar kurundaki yaşanan artış ve ÖTV oranlarının artmasının durgunlaştırdığı piyasada hareketi sağlamak için yapılan kampanyalardan birisi de Fiat ve Aygaz’dan Çifte Fırsat Kampanyası olarak adlandırılmıştır.

Geçtiğimiz yıllarda fabrika çıkışlı LPG’li araç satışı olmaması insanların talepleri doğrultusunda değiştirilmiş ve Fiat gibi firmalar günümüzde fabrika çıkışından hemen sonra LPG dönüşümü yapılabilecek yetkili servislerle anlaşma yaparak otomobil satmaya başlamışlardır. İlgili kampanya FIAT tarafından yetkilendirilen yetkili servislerde LPG dönüşümü yaptıran araç sahiplerini ilgilendirmektedir. Aygaz ile yapılan anlaşma neticesinde araç alımından sonra araç sahipleri 1 yıl boyunca Aygaz ile yapılan anlaşma gereği otogazlarını % 10 indirimli olarak satın alabilmektedir. Yakıt Güvence Sistemi garantisinin olması da insanların daha huzurlu bir şekilde LPG alabilmelerinin önünü açmaktadır.

01.01.2016 tarihinden itibaren yapılan satışlarda belirtilen alanlarda LPG dönüşümü yaptırdığı halde 10.000 KM sınırını geçmemiş araçlarla 01.12.2016 tarihinden sonra sıfır kilometre araç satın alarak dönüşümü yine FIAT tarafından belirtilen yetkili servislerde gerçekleştirilen araçlar kampanyaya dahil olabileceklerdir. Araç içerisinde yer alan AYGAZ Yakıt Güvence sistemi kartı üzerinde bir telefon numarası bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek amacıyla ilgili şartların taşınması halinde bu numaranın aranması gerekmektedir. Telefonla arama işlemi yapıldıktan sonra ilgili aracın ruhsat fotokopisi ve Aygaz Yakıt Güvence Sistemi üzerinde yer alan kart numarası 0216 454 02 01 numaralı faksa veya aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com adresine 31 Aralık 2018 tarihine kadar yollanmalıdır. Belirtilen evrakların belirtilen yöntemlerle Aygaz’a iletilmesinin hemen ardından Aygaz Yakıt Güvence Sistemi Karınıza firma tarafından iki iş günü içerisinde 50 TL puan yüklemesi yapılacaktır. Ayrıca 31 Aralık 2018 tarihine kadar her otogaz alımınızda toplamda 3000 TL‘yi geçmemek şartıyla % 10 oranında indirim hakkı kazanacaksınız. Kartın kaydedildiği ruhsat plakasıyla işlem yapılması son derece önemlidir. İlgili firmaların Paro uygulaması kapsamında çeşitli kampanyalar düzenlediği de bilinmektedir. İndirimden faydalanabilmek için otogaz alımı gerçekleştirilecek olan istasyonun Paro sistemine dahil olan Mogaz veya Aygaz istasyonu olması gerekmektedir. Puanların son kullanacağı tarih olarak firmadan 31 Ocak 2019 duyurusu yapılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.