Filiz Makarna Esse Hediye Çeki Çekilişi 2017

21.11.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Filiz markalı ürünlerden gerçekleştirmiş olacağınız alışverişi üzerine 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Kampanya detaylarını bu sayfamızda bulabileceksiniz.

Filiz Makarna Esse Hediye Çeki Çekilişi 2017

İnsanların gelir durumu ne olursa olsun makarna sık tercih edilen yiyecekler arasında yer almaktadır. Makarna hali hazırda ekonomik bir ürün olduğu için de insanlar tarafından genellikle bilinen, daha önce kullandıkları ve memnun kaldıkları ürünleri diğer markalarla aralarındaki fiyat farklarına bakmaksızın tercih etmektedirler. Ülkemizde sık tercih edilen makarna markaları arasında yıllardır zirveye ortak olan Filiz markasının başarısı ve satış rakamları şüphesiz birçok markaya göre yüksektir.

Marka bilinirliği yüksek olması satış grafiğini sürekli yüksek tutmasına rağmen Filiz Makarna dahi akılda kalıcılığı sürdürebilmek için gerek yeni müşteriler elde etmek gerek mevcut müşterilerini elinde tutmak amacıyla farklı markalarında pazara girebileceğinin bilincinde olarak müşterilerine karşı çeşitli çekilişler, kampanyalar yapmaktadırlar. Geçtiğimiz günlerde Filiz markası tarafından gerçekleştirilen tanıtımla duyurulan Filiz Makarna Esse Hediye Çeki Çekilişi bunlardan sadece bir tanesidir.

Filiz Makarna tarafından düzenlenen kampanyaya katılım 01 Kasım 2016 – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Filiz Makarna Barilla Gıda A.Ş.’nin markasıdır. Filiz Makarna ürünlerinden herhangi birinin satın alınması ilgili çekilişe katılmak için yeterlidir. Çekilişle katılmak için PTT aracılığıyla mektup yollanması gerekmektedir. Mektup içeriğinde kişinin adı – soyadı, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerinin yanında satın alınan Filiz markalı ürünün paketi yer almalıdır. Bütün bunların haricinde ürünün paketinin yanında ürünün satın alındığı fişi veya fatura da ilgili mektuba ilave edilmelidir.

Filiz Makarna tarafından düzenlenen Esse Hediye Çeki çekilişinde çekiliş sonunda 10 kişi 3.000 TL değerinde Esse Hediye Çeki kazanacaktır. Çekiliş katılımların bitmesinin hemen ardından 4 Ocak 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. 04 Ocak 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş sonrasında talihliler 10 Ocak 2017 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecektir. Filiz Makarna çeşitlerinden alınarak katılım sağlanan çekilişle ilgili Filiz Makarnanın sahibi Barilla Gıda A.Ş. tarafından ilgili çekiliş için gerekli izinler Milli Piyango İdaresi’nden alınmıştır. Ülkemizde yasalar gereği bu tarz kampanyalara ve çekilişlere 18 yaşından küçüklerin katılmasının yasak olduğu, katılsalar dahi kazanılan ödülleri alamayacakları unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.