Finansbank İnternet Şubesinde 25 TL Hepsiburada İndirim Kodu

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Finansbank İnternet Şubesinde 25 TL Hepsiburada İndirim Kodu kampanyası hakkında bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Finansbank İnternet Şubesinde 25 TL Hepsiburada İndirim Kodu

Bankaların telefon bankacılıkları ve şubelerindeki iş yükünü hafifletmek amacıyla müşterilerini internet şubeleri konusunda bilinçlendirme yönünde çeşitli kampanyalar yaptıkları bilinmektedir. Bu sayede tüm işlemlerin yapılabileceği internet şubeleri üzerine yoğunluğun çekilerek diğer kanallardaki iş yükünü hafifletmek ve her müşteriye kısa sürede hizmet verebilmek hedeflenmektedir. Kimi bankalar günlük olarak internet şubesinin kullanılması halinde cep telefonu gibi hediyeler verirken Finansbank gibi kimi bankalar da birazdan anlatacağımız kampanyadaki gibi insanların sık kullanıyor oldukları uygulamalardan indirim çeki, hediye gibi avantajlar sunmaktadır. Özellikle Hepsiburada gibi herkesin ihtiyacı olan bir ürünü mutlaka bünyesinde bulunduran bir e-ticaret sitesi üzerinden hediye çeki dağıtmak insanların Finansbank İnternet Şubesi kullanma konusunda yönlenmesine neden olmaktadır.

Finansbank’ın müşterilerine özel hazırlamış olduğu kampanyada cep şubesine giriş yapılması gerekmektedir. Cep şubesine giriş yapıldıktan sonra cep telefonuna gelen kod ile Hepsiburada alışveriş sitesi üzerinden yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılmak üzere 25 TL indirime hak kazanılacaktır. Finansbank’ın Hepsiburada anlaşması sonrasında müşterilerin kullanımına sunmuş olduğu kampanyada sadece bireysel müşteriler yararlanabilmektedir. KOBİ internet şubesine, Mobil Kart İşlemlerim menüsüne, KOBİ cep şubesine, Kart İşlemlerime, Bireysel İnternet Şubelerine ve enpara.com üzerinden yapılacak olan girişler kampanya dâhilinde geçerli değildir. Fotokopi kağıtlarının dâhil edilmediği indirim kampanyasında diğer tüm ofis/kırtasiye ihtiyaçlarında, ev dekorasyon ürünlerinde, mobilyada, ev ve mutfak gereçlerinde, elektrikli aydınlatma ve ev tekstili ürünlerinde satıcının hepsiburada olması halinde 175 TL ve üzeri alışverişlerde kampanya kapsamında kazanılan 25 TL indirim kodu kullanılabilecektir.

Kampanyada verilecek olan indirim almanıza yarayacak şifre kişiye özel düzenlenmekte olup bankanın atacağı SMS’in kişiye ulaşması yani müşterinin cep telefonu numarasının güncel olması kendisinin sorumluluğundadır. Kampanyada hak kazanılan indirimlerin satıcılarının hepsiburada olduğu ürünlerde alışveriş esnasında kullanılması gerekmektedir. Finansbank tarafından düzenlenen kampanya dahilinde kazanılan indirim çeki diğer firmalar tarafından düzenlenen kampanyalalar birleştirilemez. Kullanım süresi dolan indirim kuponlarının tekrar yenilenemeyeceği ve kullanılamaz olacağı da unutulmamalıdır. Ayrıca bu kodlar nakit paraya çevrilmemektedir. Hepsiburada firmasının sipariş sonrasında herhangi bir nedenler yoğunluğa bağlı olarak teslimatta gecikme yaşatması Finansbank sorumluluğunda değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.