Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olup bütün detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Bankaların, marketlerin, akaryakıt istasyonlarının ve bunların haricinde birçok kurumun kampanyalarını detaylı inceleyerek insanların daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmalarda haliyle kampanyalar hakkında yorum yapmamız da gerekiyor bazen. Araştırma yaptığımız tüm bankaların Ocak ayına girdiğimiz bu günlerde MTV ödemeleri konusunda çeşitli kampanyalar düzenleyerek insanların özellikle yakıt masraflarının arttığı bu aylarda vergilerini daha rahat ödemelerini sağlamaya çalıştıklarını görüyoruz. Haliyle bankalar da bu kampanyaları hayırlarına düzenlemiyorlar. Müşteri memnuniyetini sağlamak, yeni müşteriler kazanmak en büyük hedefleri arasında. Fakat bazı kampanyaların bankalar arasında neredeyse standarda bağlandığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Özellikle milyonlarca insanı ilgilendiren MTV ödemelerinde bankaların sunduğu avantajlar belirli bir alt limitten aşağı inmiyor. Fakat bu yazımızda incelemesini yapacağımız Finansbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası içeriğinin genel olarak diğer bankalara kıyasla taksitlendirme sayısı nedeniyle vasat kaldığını söyleyebiliriz.

Piyasada azımsanmayacak oranda kredi kartı kullandıran bir bankanın henüz yeni el değiştirerek insanlara kendini daha iyi tanıtabilme, yansıtabilme konusunda düzenleyeceği kampanyalarda yıllardır sektörde olan bankalara oranla fark atmasını beklerdik. Fakat yine de Finansbank kredi kartı kullananlar ve araçları için motorlu taşıtlar vergisi ödemesi yapacak olan insanlar için kampanya detaylarını vermek istiyoruz. Kampanya Finansbank bünyesinde 2 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek amacıyla yapılacak olan MTV ödemelerinin www.gib.gov.tr adresi üzerinden, www.vergikolay.com.tr adresi üzerinden QNB Finansbank şubelerinden veya Finansbank Cep/ Finansbank İnternet şubeleri aracılığıyla CardFinans kredi kartlarıyla yapılması gerekmektedir. Bu detaylara uyulması halinde yapılacak olan MTV ödemelerine banka tarafından 2 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz şartlar uygulanarak yapılacak olan ödemeler otomatik olarak banka tarafından 2 taksit olarak kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Yani kampanya döneminde müşteri tek çekim ödeme yapmak istese de bu isteğini gerçekleştiremeyecektir. Finansbank bireysel müşterileri bankadaki kredi kartı sayısına bakılmaksızın kampanyadan bir defa yararlanabilirken Finansbank ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan kart bazında yani kart adeti kadar yararlanabilmektedir. Ticari veya bireysel olması fark etmeksizin banka kartlarıyla yapılacak olan işlemler, bankanın sanal kartlarıyla yapılacak işlemler ve ParaPuan uygulamasından kazanılan puanlarla yapılacak olan işlemlerde taksit kampanyasından yararlanılamamaktadır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.