Flypgs 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası

17.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yurtiçi ve yurtdışı en uygun ucuz uçak bileti almanın avantajlı yolu flypgs.com’dan geçer. Ucuz uçak bileti al, ucuza uçmanın keyfini yakala!

Flypgs 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası

Yıllar önce uçakla bir yerden bir yere seyahat etmek zenginlik göstergesi olarak görülürken günümüzde hava yolları şirketlerinde özel girişimlerin artması nedeniyle rekabet ortamının artması şirketlerin yolcu payını artırabilmeleri adına çeşitli kampanyalar yapmalarına neden olmuştur. Bu kampanyalar son kullanıcının lehine oldukları için artık orta gelirli ve hatta dar gelirli vatandaşlar dahi memleketlerine, tatil yörelerine hava yolunu tercih ederek gidebilmektedir.

Son günlerde Flypgs isimli hava yolu şirketi pazardaki payını arttırabilmek adına çeşitli kampanyalar yapmaya başlamıştır. Bu kampanyalardan birisi de Flypgs 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası olarak adlandırılmaktadır. Flypgs tarafından yapılan kampanyada net bir şekilde bir bilet alana bir bilet bedava verilmektedir. İnternet sitesinden, uygulama aracılığıyla veya mobil siteden alınacak olan biletlerde geçerli kampanyada belirli bir tarihe kadar bilet alınması gerekmektedir. Bilet alımından sonra uçuş tarihlerinin 15 Temmuz ve 18 Eylül aralığında gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu tarihler arasında gerçekleştirilen bilet alımlarından sonra 1 Ekim 2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında yolcunun kendisinin seçeceği bir tarihte tek yön aktarmasız yurt içine veya Türkiye çıkışlı olmak üzere yurt dışı bileti kampanya dahilinde hediye edilmektedir.

Bahsedilen tarih aralığında uçuşun gerçekleştirilmesinin ardından en geç 72 saat sonrasında ilgili kanallar aracılığıyla bedava biletinizi alabilmeniz için kod bileti alırken kullandığınız e-posta adresinize iletilecektir. Kampanya dahilinde bedava bilet kazanabilmek için belirtilen tarihler arasında uçuşun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Biletin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda kişi kampanya dahilindeki bedava bileti kullanamayacaktır. Bilet alım yaparken vereceğiniz mail adresinin doğru ve güncel olmasına özen gösteriniz. Kampanyadaki bedava bilet şifreleri mail adreslerine yollanacağından ve herhangi bir yanlışlık durumunda tekrar yollanmasının mümkün olmadığından dolayı mail adresi kontrol edilerek girilmelidir. Bedava bilet kazanmak için yaş sınırı 2’dir. Yani 2 yaş ve üzeri biletli yolcular belirtilen tarihlerde yolculuk yapmaları halinde bir sonraki tarihler için bedava bilet kazanabileceklerdir. Kampanyada kazanılan biletlerle yurt içinde eko bilet alınabilirken yurt dışında süper eko bilet alınabilmektedir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.