Garanti Bankası Antalya Shopping Days Çekiliş Kampanyası

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Garanti bankası banka kartı ya da kredi kartı ile Antalya sınırları içerisinde bulunan, kredi ya da banka kartı ile satış yapan tüm alışveriş noktalarından tek seferde 25 TL alışveriş yapan bireysel müşterilere çekilişe katılma hakkı verilmektedir.

Garanti Bankası Antalya Shopping Days Çekiliş Kampanyası

Garanti bankası banka kartı ya da kredi kartı ile Antalya sınırları içerisinde bulunan, kredi ya da banka kartı ile satış yapan tüm alışveriş noktalarından tek seferde 25 TL alışveriş yapan bireysel müşterilere çekilişe katılma hakkı verilmektedir. Her 25 TL de bir çekiliş hakkı kazanılır. Dolayısıyla Garanti bankası müşterilerine birçok defa çekilişe katılma hakkı tanınmıştır. Antalya Shopping Days Çekiliş Kampanyası 7 Temmuz – 22 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli sayılmaktadır.

Kampanya Hakkında

 • Çekiliş 25.10.2017 tarihinde saat 10.00’ da, Antalya Tanıtım ve Turizm Geliştirme Ticaret A.Ş Toplantı odasında halka açık bir şekilde yapılacaktır. Adres: Göksu Mahallesi, Gazi Bulvarı, No: 531 Kepez – Antalya.
 • Çekilişte verilecek olan hediyeler şu şekildedir: 7 adet FIAT YENİ LINEA POP 1.4 77 HP GSR 2017 MODEL OTOMOBİL, 7 adet 32 ‘’TELEFUNKEN LED TV – 32TH4020 UYDULU – HD, 7 adet VODAFONE SMART TAB 7 10.1 İNC, 77 adet SALCANO NG 750 26 V ALÜMİNYUM KADRO 21 VİTES BİSİKLET olarak belirlenmiştir.
 • Çekilişi kazananların listesi 31.10.2017 tarihinde Milliyet Gazetesinden ilan edilecek olup, asil ve yedekte olan talihli müşterilere posta yolu ile haber verilecektir.
 • Garanti bankası kartı ya da kredi kartı ile yapılan akaryakıt alımları, vergiler, harçlar, ceza ödemeleri, tütün ve alkollü içecek alımları gibi alışverişler kampanya dâhilinde değildir.
 • Kampanya bireysel müşterilere özeldir.
 • Bir kişi birden fazla hediye kazanamamaktadır.
 • Kampanya dönemi içerisinde yapılan ürün iadeleri kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
 • Kampanya çekilişinin yapılacağı Antalya Tanıtım ve Turizm Geliştirme T.A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş de çalışan kişiler ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenmiş olan çekiliş kampanyalarına kesinlikle katılamamaktadır. Katılıp kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmemektedir.
 • Kazanılan hediyenin hizmet bedeli içerisinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler çekilişi kazanan talihliler tarafından ödenmektedir.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerden çekilişi kazanan müşteriler hediyelerinin tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmek zorundadırlar.
 • Antalya sınırları içerisinde yer alan pos makineleri ile yapılan alışverişlerde, kart çıkartan kuruluşların verileri esas kabul edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.