Garanti Bankası Kazançlı Kasko Kampanyası

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Garanti Bankası Kazançlı Kasko Kampanyası 14.12.2016 ve 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanya hakkında tüm detayları sizler ile paylaşıyoruz.

Garanti Bankası Kazançlı Kasko Kampanyası

Ülkemizde özellikle son yıllarda bankalar tarafından sigortacılık sektörüne karşı yoğun bir yönelme bulunmaktadır. Bu sektör için özel departmanlar açan bankalar büyük kampanyalar düzenleyerek insanlara sigortacılı sektörü üzerinde de destek vermeye çalışmaktadırlar. Zaten halihazırda ev kredisi verdikleri evin sigortasını, krediyi çeken kişinin hayat sigortasını, araba alanların kaskosunu ve sigortasını, yine araba alanların ve ihtiyaç kredisi kullananların hayat sigortalarını kendi bünyelerinde yapma ihtimalleri yüksek olduğu için küçük şirketlerin piyasada rekabet ortamından uzaklaşmalarına neden olsalar da müşteri lehine düzenlemiş oldukları kampanyalar ile tercih edilme oranlarını arttırmaktadır. Siz de firmalar tarafından farklı kapsamlarda farklı fiyatlar alabileceğiniz sigortacılık talepleriniz için kampanyalar bölümünü sıkı bir şekilde takip ederek hali hazırda tercih edeceğiniz ürünleri daha avantajlı bir şekilde satın almayı başarabilirsiniz.

Garanti Bankası tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan ve Garanti Bankası Kazançlı Kasko Kampanyası olarak adlandırılan kampanya da müşteriye birçok avantaj sunduğu için sayfamızda tanıtılacaktır. İlgili kasko kapsamında kaza, hırsızlık gibi risklere karşı aracınız güvence altında olurken avantajlı fiyatlarla yapılıyor olması da sizi ekonomik anlamda üzmemektedir. Garanti bankası tarafından düzenlenen kampanya sonucunda seçeceğiniz teminatlar ve kasko kapsamı da baz alınarak fiyatlarda 250 TL‘ye varan indirimler söz konusu olabiliyor. Bu indirimin haricinde ilgili kampanya dahilinde % 10 bonus da kazanabilirsiniz. Kampanyadan banka müşterisi olan veya olmayan herkes bankanın internet adresine girerek yararlanabilmektedir.

14.12.2016 ve 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada ilgili kasko paketini almanız halinde bedava akaryakıt kazanma fırsatınız da bulunmaktadır. İlgili tarihlerde alım gerçekleştirilmesi halinde kampanya avantajlarına göre 1 yıl boyunca BP Akaryakıt istasyonlarından % 3 oranında hediye yakıt kazanılmaktadır. Özellikle yüksek modelli lüks olarak tanımlayabileceğimiz araç sınıflarında tercih edilen kasko ürünlerinin aslında tüm araçlar için uygun seçenekler dahilinde tercih edilmesi gerekmektedir. Fakat özellikle son yıllarda Garanti Bankası gibi bankalar tarafından düzenlenen kampanyaların meyvelerini verdiğini ve insanların kasko yaptırmak konusunda bilinçlendiklerini söyleyebiliriz. Trafikte kaza olma ihtimali her zaman vardır ve aracınız ne kadar güvenli olursa olsun, ne kadar iyi şoför olursanız olun trafik kazalarına karışma ihtimaliniz vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.