Garanti Bankası Morhipo İndirimi

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Garanti Bankası Morhipo İndirimi kampanya şartlarından bahsedecek olursak; indirim fırsatının banka veya ilgili alışveriş sitesi tarafından düzenlenen farklı bir kampanya ile kombine edilmesinin mümkün olmadığından bahsedebiliriz. İndirim kodları para ile satılamayacağı gibi paraya çevrilmesi de mümkün değildir.

Garanti Bankası Morhipo İndirimi

Bankaların düzenledikleri kampanyaların takip edilmesi, insanların oldukça cazip avantajlar yakalayabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu noktada sürekli olarak kampanya incelemeleri yaparak sizlerin fırsatları yakalamanızı sağladığımız için tek bir noktadan fırsat takibi yapabilmek adına sayfamızı sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ediyoruz. Kampanya Garanti Bankası duyurusunda Garanti Cep/ İnternet işlemlerinde Morhipo Alışveriş Sitesinde geçerli indirim fırsatı olarak sunulmaktadır. Garanti Bankası Morhipo İndirimi başlığı ile tanıtımını gerçekleştireceğimiz kampanya 1 Mart 2018 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında Garanti İnternet veya Garanti Cep üzerinden para transferi gerçekleştiren, fatura ödemesi yapan, kredi kartı borcu ödeyen banka müşterilerinin Morhipo.com üzerinden gerçekleştirdikleri özel indirim kulübü ürünleri ile elektrik – elektronik ürünleri haricinde sezon ürünlerinde geçerli 200 TL ve üzerinde gerçekleştirilecek alışverişlere 20 TL indirim sağlamaktadır.

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz konusuna değinmemiz gerekirse Garanti İnternet ve Garanti Cep uygulamaları ile gerçekleştireceğiniz para transferleri, kredi kartı borç ödeme ve fatura ödeme gibi işlemlerden herhangi birini gerçekleştirdikten hemen sonra bahsedilen indirimin ilgili sitede sağlanabilmesi için gerekli olan indirim kodu banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numaranıza SMS ile bildirilecektir. SMS haricinde ilgili indirim koduna Garanti İnternet ve Garanti Cep aracılığı ile giriş yaparak Kampanyalar bölümünden de ulaşabilirsiniz. 1 Mart 2018 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında belirtilen işlemlerde kazanılan indirim kodlarının 31 Mart 2018 tarihine kadar Morhipo.com adresinde belirtilen kategoriler haricinde kullanılması gerekmektedir. Kodların kullanılması web sitesi aracılığı ile sepetim sayfasında ulaşabileceğiniz Hediye Çekleri bölümü ile gerçekleştirilebileceği gibi Morhipo Mobil Uygulaması aracılığı ile de hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Morhipo İndirimi kampanya şartlarından bahsedecek olursak; indirim fırsatının banka veya ilgili alışveriş sitesi tarafından düzenlenen farklı bir kampanya ile kombine edilmesinin mümkün olmadığından bahsedebiliriz. İndirim kodları para ile satılamayacağı gibi paraya çevrilmesi de mümkün değildir. 18 yaşından küçük olan banka müşterilerinin katılamayacağı kampanyadan yararlanabilmek için morhipo.com üyesi olunması gerekmektedir. Kampanya dönemi olarak verilen başlangıç ve bitiş tarihleri boyunca 1 kişi maksimum 1 indirim kodu kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.