Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Garanti Bankası tarafından düzenlenen Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası hakkında ki bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Garanti Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Ocak ayının gelmesiyle birlikte araç sahibi olanları ilgilendiren Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin 2017 yılı ilk taksiti ödemeleri de başlamış oldu. Geçtiğimiz yıllarda sadece vergi daireleri aracılığıyla ödenebilen vergiler günümüzde artık evinizden dahi çıkmadan bankaların telefon şubeleri aracılığıyla, gib.gov.tr üzerinden kredi kartıyla ve bankaların internet şubeleri aracılığıyla ödenebiliyor. Günümüzde yaşanan gelişmeler sadece bunlarla da sınırlı kalmayıp yılda iki defa ödenen vergi için bankaların sunmuş oldukları taksit avantajlarından herhangi bir vade farkı olmadan da ödeme yapılabiliyor. Bankaların müşterilerine sunmuş oldukları bu tarz avantajlar kişilere herhangi bir ekstra maliyet getirmediği için kesinlikle tercih edilmesi gereken kampanyalar arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanya da MTV ödemeleri için özellikle yılın ilk ayında soğuk günlerde artan doğalgaz faturaları nedeniyle insanların ekonomik anlamda zorluk çekmemeleri hedefleniyor. 2017 yılına ait olan Ocak ayında yatırılması gereken MTV ödemeleri Garanti Bankası‘nın tüm kredi kartlarıyla ve Bonus özellikli diğer bankalardan alınan kartlarla yapıldığı takdirde ödeme otomatik olarak 3 eşit taksitte ekstrenize yansımaktadır. Kampanyaya katılım konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli detay ekstrelerinizde MTV ödemelerinin 3 taksit halinde yansıması için ödemeyi yaparken ekspres limit kullanmamanız gerekliliğidir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Yapmış olduğunuz MTV ödemesi ister internet bankacılığı üzerinden, ister vergi dairesinin internet sayfasından gerçekleştirilmiş olsun ekspres limit kullanılmadığı durumlarda taksitlendirme işlemi otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Garanti Bankası tarafından düzenlenen bir diğer kampanya da MTV ödemelerinin vergi dairesinin internet sitesinden ödenmesi esnasında GarantiPay kullanılması halinde Ziebart servislerinde % 25 indirim verilmesidir. İlgili işlemler gerçekleştirildiğinde % 25 indirim haricinde yine Ziebart servislerinde yapılacak olan OZONLAMA uygulaması da hediye olarak gerçekleştirilecektir. MTV ödemelerinde taksit işlemi haricinde Ziebart servislerinde % 25 indirim ve ücretsiz olarak ozonlama uygulaması kazanabilmek için son başvuru tarihi ilgili banka tarafından 28.02.2017 olarak duyurulmuştur. % 25 indirim ve ücretsiz ozonlama uygulamasının geçerli olduğu Ziebart yetkili servislerini ilgili firmanın internet sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.