Garanti Gittigidiyor Kampanyası 100 TL Harcamaya 20 TL İndirim

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Garanti Gittigidiyor Kampanyası 100 TL Harcamaya 20 TL İndirim fırsatı yakalayacak. Kampanya 6 Kasım ve 22 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Garanti Gittigidiyor Kampanyası 100 TL Harcamaya 20 TL İndirim

Bankaların müşterilerini internet şubelerine yönlendirme amacıyla yapmış oldukları kampanyalar ve çekilişler günümüzde hız kesmeden devam etmektedir. Artan rekabet ortamı nedeniyle şubelerdeki ve telefon bankacılıklarındaki iş yükünü azaltarak insanlara daha kısa sürelerde hizmet vermek ve kampanyalarını daha detaylı duyurdukları internet şubelerinin kullanımını arttırmak işçin yapılan kampanyalardan birisi de Garanti Gittigidiyor Kampanyası 100 TL Harcamaya 20 TL İndirim olarak adlandırılmaktadır. Kampanya Garanti Bankası kredi kartı kullanıp, kartın ödemesini Garanti Bankası İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirerek birçok satıcının bir arada bulunduğu alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılmasıyla başlatılmış oluyor.

Garanti bankası tarafından kredi kartı ödemelerini internet bankacılığı üzerinden yapan ve ilgili alışveriş sitesi üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için gerçekleştirilen 20 TL indirim kampanyası 16 Kasım ve 22 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için internet bankası üzerinden ödemesi yapılacak olan kredi kartının ödemesinin Garanti Cep‘ten veya Garanti İnternet üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanya dâhilinde alınabilecek indirimin kazanılması için yapılacak olan alışverişte saat, takı ve mücevher kategorileri dâhil edilmemiştir. Kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Gittigidiyor Bireysel üyeliği olması gerekmektedir. Kurumsal üyelikleri olan Gittigidiyor üyeleri için kampanyaya katılım söz konusu değildir. İndirim kodlarının kazananlara iletilmesi 23 Kasım tarihine kadar kısa mesaj vasıtasıyla yapılacaktır. Bu nedenle banka bilgilerinizdeki kullandığınız telefon numarasının güncel olması sizin sorumluluğunuzdadır.

En geç 23 Kasım tarihine kadar kısa mesaj ile iletilecek olan kodların kullanılması 30 Kasım tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanyanın 3500 kişi ile sınrılı olduğu bu nedenler herhangi bir gecikme yaşamamak için ilgili online alışveriş sitesi üzeriden ihtiyacınız olan bir ürün olması durumunda vakit kaybetmeden ilgili işlemleri gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. 1 kişinin maksimum 1 defa kampanyadan yararlanabileceği hususu da kesinlikle unutulmamalıdır. Zaten Garanti Bankası kredi kartı kullanan ve gittigidiyor üzerinden alışveriş yapanlar için herhangi bir zorlanma olmadan katılabilecekleri bu avantajlı kampanyada gerekli şartları yerine getirerek 20 TL indirimi almaları tavsiye edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.