Gittigidiyor 1000 TL Alışverişe Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Hediye

18.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Gittigidiyor 1000 TL Alışverişe Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Hediye kampanyasından bilet kazandığınızda 6 Şubat 2017 ve 10 Şubat 2017 tarihleri arasında çift kişilik gidiş ve dönüş uçak biletini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Gittigidiyor 1000 TL Alışverişe Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Hediye

Farklı sektörlerden satıcılarla alıcıların buluşmasını sağlayan ve geçtiğimiz yıllarda yurt dışından büyük yatırım alarak sektörde uzun yıllar zirvede yer alan e-ticaret platformu Gittigidiyor sektöre başka firmaların da girmesi nedeniyle pazar payının daralmaması adına farklı çekilişler ve kampanyalar düzenlemeye başlamıştır. Gittigidiyor 1000 TL Alışverişe Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Hediye olarak adlandırılan ve yazımızda detaylarını vereceğimiz kampanya bunlardan sadece birisidir. Yapılan alışveriş tutarının 1000 TL olması karşılığında Anı Tur ile yapılan anlaşma gereği 25 Ocak 2017 tarihine kadar ilk 50 kişi Avrupa’ya çift kişilik uçak bileti hediye olarak kazanacaktır.

Gittigidiyor alım yapıldıktan sonra paranın havuzda tutulduğu ve ürüne onay verildikten sonra havuzdan komisyon tutarının düşülerek satıcıya aktarıldığı bir platform olduğundan 1000 TL’lik alışverişlerden 2 Şubat 2017 gün bitimine kadar onaylanan ürünler ile kampanya koşulları sağlanmış olacaktır. Gittigidiyor 1000 TL Alışverişe Çift Kişilik Avrupa Uçak Bileti Hediye kampanyasından bilet kazandığınızda 6 Şubat 2017 ve 10 Şubat 2017 tarihleri arasında Anı Tur’dan Londra, Brüksel, Milano, Berlin, Atina, Münih, Viyana ve Paris’ten herhangi birine çift kişilik gidiş ve dönüş uçak biletini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kampanya dâhilinde alacağınız hediye biletler ekonomi sınıfında olacak ve uçak bileti vergileri kazanan talihliye ait olacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan hediye uçak biletlerini 20 Aralık 2017 ve 3 Ocak 2018 tarihleri arasında seçemezsiniz. Detaylarda bahsettiğimiz üzere uçak biletlerinin alımında gidilecek olan şehir ile dönüş yapılacak şehrin aynı olması gerekmektedir. Anı Tur aracılığıyla kampanya kapsamında bedava Avrupa uçak bileti almaya hak kazandığınızda ücretsiz uçak bileti almanızı sağlayacak kodu GittiGidiyor Anı Tur Uçak Bileti Kampanya sayfasından alabilirsiniz. İlgili kodu bahsettiğimiz sayfadan aldıktan sonra gittigidiyorucuruyor.anitur.com.tr adresine girerek rezervasyon formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız gerekmektedir. Rezervasyon formunu doldururken dikkat etmeniz detaylar arasında ayrıca kalkış ve varış noktalarını belirtirken 3 tane de farklı gidiş ve dönüş tarihi belirtmeniz gerektiğidir. Uçak biletinizi ücretsiz olarak alacağınızda seçebileceğiniz maksimum uzaklıktaki uçuş tarihi 26 Ocak 2018 olacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Suzan dedi ki:

    Teşekkürler