Gittigidiyor Axess Kampanyası

26.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

GittiGidiyor.com’dan yapacağınız 500 – 999 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde GittiGidiyor 100 TL Chip-para hediye alabilirsiniz.

Gittigidiyor Axess Kampanyası

 

Uzun yıllardır e-ticaret sektöründe faaliyet göstererek alıcılarla satıcıları aynı ortamda birleştirme görevini üstlenen gittigidiyor.com sektörde zirvede yer almaktadır. Yabancı yatırıcımca ebay tarafından şirkete yapılan yatırımlar sistemin daha da ileriye gitmesine neden olmuştur. Bu nedenle sık reklamlarını görsek bile kullanıcı dostu kampanyalar konusunda sektörde lider konumda olmanın rahatlığı nedeniyle pek aktif olduklarını söyleyemeyiz. Fakat insanların e-ticaret konusunda bilinçlenmeleri ve alışverişlerin bir süredir dijital ortama kayıyor olması neticesinde sektöre çok güçlü firmalar girmiştir. Bu firmalar elbette gittigidiyor.com gibi güçlü bir rakibin pazar payından pay alabilmek için çeşitli kampanyalar yapmaya başlamışlardır. Bunun zirvede yıllardır yerini koruyan gittigidiyor.com’a olumsuz etkisi olmuş olacak ki rakiplerinin kampanyalarından geri kalmamak üzere kendi bünyesinde, bankalarla yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde çeşitli kampanyalara hız vermiş durumdadırlar.

Kullanıcılar tarafından günümüzde aktif bir şekilde kullanılan gittigidiyor kampanyası olarak Akbank tarafından verilen Axess kartların kullanımından kazanılan chip paraları örnek olarak verebiliriz. 1 Temmuz itibariyle başlayan kampanyada 31 Temmuz 2016 tarihine kadar yapılacak olan harcamalar kampanya kapsamında olacaktır. Bu tarihler arasında yapılacak olan harcamaların minimum 500 TL olması halinde kampanya şartları yerine getirilmiş olacaktır. Gittigidiyor Axess Kampanyası’na göre 01 Temmuz 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılacak olan 500-999,99 TL arasında alışverişlere 50 TL karşılığında chip para kartlarına yüklenecektir. 1000 TL ve üzeri harcamalarda ise kişinin kartına 100 TL karşılığında chip para yüklenecektir. Birden fazla kartı olan müşteriler dahil kampanyadan sadece bir kere yararlanabilmektedir.

Gittigidiyor Axess Kampanyası kapsamında dikkat edilecek en önemli nokta kampanyaya katılmak için kişinin bankasına kayıtlı cep telefonundan SMS ile 4566 numarasında “GİTTİGİDİYOR” yazmasının ve sonrasında onay mesajını beklemesinin gerekliliğidir. Mesaj göndermenin haricinde AKBANK’ın Axess kartlarının resmi internet sitesi olan www.axess.com.tr adresine girerek “Kampanyaya Katıl” yazan yere tıklaması da yeterli olacaktır. Kampanyalara katılım için gönderilecek olan SMS operatörlere göre farklılık gösterse de ücretlendirilmektedir. Kampanya katılımından hemen sonra bahsedilen tutarların harcanması sonrasında kazanılan chip paralar aynı gün hesaba yansıyacak ve 10 gün içerisinde harcanmadığında silinecektir.

Gittigidiyor Axess Kampanyası

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.