Gittigidiyor Yeni Yıl Bonus Kampanyası

02.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Gittigidiyor Yeni Yıl Bonus Kampanyası 1 Ocak 2017 ve 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. İşte Gittigidiyor ‘un Yeni Yıl için yapmış olduğu kampanya bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Gittigidiyor Yeni Yıl Bonus Kampanyası

Farklı satıcıların bir araya gelerek büyük bir alışveriş platformu oluşturdukları Gittigidiyor uzun yıllar sektörde tek başına olduğu için lider konumda yer almıştır. Fakat son yıllarda özellikle yabancı ortaklı firmaların sektöre hızlı girmesi ve müşteri lehine birçok kampanya düzenlemeleri zorunlu da olsa onların da çeşitli kampanyalar düzenlemelerine neden olmuştur. Şüphesiz tüm bu detaylar, pazarda rekabet ortamının artması internet üzerinden araştırarak bilinçli alışveriş yapan tüketicilerin daha uygun fiyatlı ürünler alabilmesinin kapısını açmıştır. En ufak ihtiyacını dahi piyasayı araştırarak yapan benim gibi kullanıcılar için Gittigidiyor tarafından düzenlenen ve yeni yıl kampanyası olarak tanıtımı gerçekleştirilen Garanti Bankası Bonus Kart ve türevlerini ilgilendiren bu kampanya maddi açıdan çok büyük avantajlar sunmaktadır.

Yeni yılın girmesiyle birlikte başlayan kampanya 1 Ocak 2017 ve 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya direkt olarak mesaj ile katılım sağlanabileceği gibi geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan ve BonusFlaş olarak adlandırılan Garanti Bankasına ait tüm kampanyalara tek bir uygulama üzerinden ulaşılmasını sağlayan program kapsamında da katılım sağlanarak daha fazla Bonus kazanma ihtimali gerçekleştirilebilir. Gittigidiyor Yeni Yıl Bonus Kampanyası kapsamında Bonus kazanabilmek için belirtilen tarihler arasında Gittigidiyor üzerinden tek seferde yapılabilecek tek çekim veya taksitli alışveriş tutarınız 500-999 TL aralığında ise 25 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 50 TL Bonus kazanma fırsatını yakalayacaksınız.

Bahsedilen kampanyaya BonusFlaş uygulamasıyla birlikte katılmanız halinde ise 500-999 TL aralığında ise 50 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL Bonus kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılmak istemiyorsanız Bonus Sanal kart, Garanti Bonus, Easy, Garanti Bonus Business ve Money Bonus kartlarından birine sahip olmanız halinde cep telefonunuzun mesaj kısmına GITTIGIDIYOR01 yazarak 3340‘a yollamalısınız. Bonus türevlerinden bir karta farklı bankalar aracılığıyla sahip olmanız halinde ise TEB için ilgili mesajı 4616 numarasına Deniz Bank’a ait Deniz Bonus’a sahip olmanız halinde ise 3280’e mesaj yollayabilirisiniz. Şeker Bank aracılığıyla Şeker Bonus sahibi iseniz 7353’e ABank aracılığyıla ABank Bonus sahibiyseniz ilgili mesajı 4055’e, ING Bank aracılığıyla ING Bonus sahibi olmanız durumunda ise ilgili mesajı 2205’e yollamalısınız. PTT aracılığıyla PTT Bonus kullananların kampanyaya katılımları için herhangi bir mesaj atmalarına gerek kalmazken, ICBC TURKEY aracılığıyla BONUS’a sahip olanların 05327524404 numarasına ilgili karta bağlı olan cep telefonu numarasından GITTIGIDIYOR01 yazarak mesaj atmaları gerekmektedir.

Bonus Flaş uygulaması aracılığıyla kampanyaya katılarak daha fazla Bonus kazanabilmek için ilgili uygulamadan Gittigidiyor Bonus Kampanyasını bularak Hemen Katıl butonuna akıllı telefonlarınız aracılığıyla tuşlamanız yeterli olacaktır. Bonus genç Kart, Flexi veya Bonus Flexi kartı sahio olmanız durumlarında ise ilgili kampanyaya katılabilmek için kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonu numaranızdan EVET GITTIGIDIYOR01 yazıp boşluk bırakıp kartınızın üzerinde yazan numaranın son altı hanesini 3340’a SMS olarak yollamılısınız. İlgili mesajları yolladıktan sonra cep telefonunuza katılımınız için başvurunuz alınmıştır mesajı gelecek ve bu sayede katılımın başarılı olduğunu anlayabileceksiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.