Hakmar 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 1 Eylül aktüel ürünler kataloğunda bu hafta birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor. En yakın hakmar marketlerine giderek uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Hakmar 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR geçtiğimiz günlerde önümüzdeki hafta geçerli olacak olan indirimli ürünler listesini yayınlamıştır. Ülke genelinde hizmet vermiyor olsa da ülke genelinde hizmet veren marketler ve mağazalar kadar indirimli ürünler listesinde titiz olan ve kullanıcı dostu fiyatlar yansıtan HAKMAR şubelerinde incelemeye başlayacağımız ürünler sınırlı stoklarla satılmaktadır. İhtiyacı olanların  HAKMAR 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri alabilmek için ilgili günde şubelerin açılış saatinde orada olmaları tavsiye edilmektedir.

1 Eylül 2016 HAKMAR indirimli ürünler listemizi incelemeye başladığımızda ilk gözümüze çarpan ürün Arzum Blender Set oluyor. Özellikle yeni evlenecek olan bayanların çeyizlerinde mutlaka olması gereken ürün Arzum Smart Max Blender Set markası ve modeliyle 99,95 TL’den HAKMAR şubelerinde 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle satışa sunulacaktır. Listeyi incelemeye devam ettiğimizde daha çok mutfak eşyasıyla karşılaşıyoruz. HAKMAR aktüel ürünler kataloğunda yer alan Royal Song Tencere 34,90 TL’den Papilla Kavurma Tavası ise 13,50 TL’den satışa sunulmuştur.

Kurban sezonunun yaklaşmasıyla birlikte sezonları iyi takip eden bir yönetim anlayışına sahip olan HAKMAR 1 Eylül 2016 HAKMAR indirimli ürünler listesinde Kurban Bıçağını 14,90 TL’den satışa sunmuştur. Listeyi incelemeye devam ettiğimiz geri kalan ürünlerin bir kısmının Paşabahçe markasına ait olan ürünler olduğunu görüyoruz. Paşabahçe 12 Parça Çay Seti 17,90 TL’den, Paşabahçe Köşem Cam Sürahi 7,90 TL’den, Paşabahçe 7 Parça Cam Pastoral Set 9,95 TL’den satışa sunulmuştur. Yine özellikle kurban bayramının yaklaştığı bugünlerde evlerde ihtiyaç olan kesim panosu 9,95 TL’den HAKMAR şubelerinde sınırlı sayıda satılmaktadır.

Tatil sezonunun devam etmesi demek çocukların genelinin evde vakit geçirmek zorunda kalması demektir. Bu yüzden evlerdeki oyuncak ihtiyacı açığını kapatabilmek amacıyla HAKMAR aktüel ürünler kataloğunda 1 Eylül 2016 tarihi için Oyuncak Flüt Köpük Balon 4,95 TL’den, Oyuncak Dozer Kepçe 21,95 TL’den, Oyuncak Helikopter Balon 3,95 TL’den, Oyuncak Dans Eden Şarkı Söyleyen Hayvanlar 12,95 TL’den, farklı oyuncak türleri ise karma olarak 12,95 TL’den HAKMAR şubelerinde sınırlı stoklarla satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.