Hakmar 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 11 Ağustos aktüel ürünler kataloğunda bu hafta inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. En yakın hakmar marketlerine giderek sahip olabilirsiniz.

Hakmar 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR BİM, A101 ve ŞOK market zincirleri kadar şubeleşmemiş olsa da müşterilerinin beğenisine her hafta sunduğu indirimli ürünleriyle ciddi anlamda bu marketlerin cazip kampanyalarını takip eden bir yönetime sahiptir. Hakmar marketin diğerlerinden en önemli farklı indirim yapacağı ürünü doğru tercih eden bir kadroya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerin sezonlarını iyi analiz edip, insanların cidden fazla ihtiyacı olan ürünleri mevsimine, ayına göre uygun fiyatlı olarak tedarik edebilmektedir. Bu nedenle marketlerde, mağazalarda sürekli bir yoğunluk yaşamakta ve diğer ürünlerini de piyasa fiyatlarına satabilmektedir.

Küçük büyük fark etmeksizin işletmeler toptan fiyatına perakende anlayışıyla ticari faaliyetlerine devam ettiklerini iddia etseler de çok azı bunun hakkını vermektedir. Örneğin sezonda fiyatı yükselmesi gereken konserve kapağı ve cam konserve kavanozunu sezon dışı fiyattan da ucuza perakende olarak tedarik edebilmemizi sağlayan HAKMAR bu iddialarını gerçekten uygulamaktadırlar. Hakmar 11 Ağustos 2016 indirimli ürünler listesini incelemeye devam ettiğimizde yine turşu sezonunun vazgeçilmez ürünleriyle karşılaşıyoruz. Kemal Kükrer markasıyla satışa sunulan ve turşu sezonunda özellikle bayanların sıkça tercih ettiği Turşu Kur adlı ürün, üzüm ve elma sirkesi, turşu kurmak için vazgeçilmezlerden olan salamura tuz da insanların ihtiyacını karşılamak amacıyla 11 Ağustos 2016 Hakmar indirimli ürünler listesinde yer almaktadır.

Hakmar bu hafta geçerli olan aktüel ürünler listesinde sezonluk ürünlere ağırlık vermiş olsa da genelde ihtiyaç duyulabilecek tarzları da listesinden eksik etmemeyi başarmıştır. Örneğin çocukların tatil döneminde olduğu bu aylarda onların oyuncak ihtiyaçlarını ebeveynlerinin uygun fiyatlı bir şekilde karşılayabilmeleri için erkek, kız fark etmeksizin bir çok oyuncak çeşidini maliyetinin çok az üstünde satışa sunarak müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Karne dönemi geçmiş olsa da özellikle o dönemde çocuklarına karne hediyesi olarak bisiklet sözü vermiş olup bunu başaramayan aileleri de unutmayan HAKMAR 11 Ağustos 2016 tarihli cazip fiyatlı ürünler listesinde 20 Jant Bisikleti de 159 TL gibi çok uygun bir fiyata satışa çıkararak ebeveynlerin kalbinde adeta taht kurmuştur. Çocukları hedef alan ürünler bununla da kalmayıp erkek ve kız çocuklar için kıyafet konusunda da çeşitler ciddi cazip fiyatlarla HAKMAR mağazalarında satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.