Hakmar 11 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.06.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 11 Haziran Cuma aktüel ürün broşüründe her eve lazım olabilecek ürünler ve indirimli fiyatları ile karşımıza çıkmaktadır. Gelin beraber inceleyelim.

Hakmar 11 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 11 Haziran Cuma Aktüel Ürünler Katalogu yayınlandı.Bu katalog’da birbirinden farklı ürünler hakkında kampanyalar yapan HAKMAR market gerçekten ilgi çekmiş gibi görünüyor.Şimdi sizler için 11 Haziran günü yayınlamış olduğu katalog’dan öne çıkan başlıkları göstereceğiz.

Hakmar 11 Haziran Cuma Aktüel Öne Çıkan Ürünler;

Davul Fırın – Fiyat: 69,90 TL

Annelerimizin vazgeçemediği bu ürün gerçekten çok uygun bir fiyata katalog’da yer alıyor.Ürünün bu kadar uygun fiyata satılmasa demek talebin çok fazla olacağı anlamını taşıyor.Talep ne kadar fazla ise ürün sınırlı sayıda getirildiği için kısa sürede bitecektir.Bu yüzden markete erken gitmenizi öneriyor ve ürün eğer mevcut ise ve size de lazımsa alacağınızı düşünüyoruz.

Peki bu Davul Fırın Özellikleri neler?

Alüminyum’dan üretilmiştir.Oldukça dayanıklı olması da, sizin için çok büyük bir artı olduğunu düşünüyoruz.Bu ürün ile artık lezzetli yemekler yapmaya başlayacaksınız.

2 Yıl firma garantisi mevcuttur.Fırın kolay kolay bozulmayan bir teknolojik alet olsa da zaman için de bozulma gösterilmektedir.Eğer hata sizinle alakalı değilse kolaylıklı garanti yardımıyla yaptırabiliyorsunuz.

İçinde tepsisi mevcuttur.Yani bir fırın’da aradığınız her şey bu üründe sizlerle buluşuyor.

Tencere Düdüklü – Fiyat:  39,95 TL

HAKMAR ve bu tarz katalog yayınlayan marketler genellikle tek bir kategoriye yöneliyor gibi gözüküyor.Bu ürünümüzde bir mutfak ürünüdür.Düdüklü tencere her yemek neredeyse artık düdüklü tencerede pişmektedir.Hal böyle olunca firmalar sürekli indirime gitmektedir.Ürün normal de piyasa değeri 75 TL olsa da HAKMAR tarafından bu kadar cüzi bir miktara katalog’a eklenmiştir.

Özellikleri : 8 Litre hacmi vardır ve markası AVALOL’dur.Ürün kalite olarak tartışmaya açık olsa da, fiyat olarak tercih niteliği taşıyabilmektedir.

Çaydanlık Küre  – Fiyat: 22,90 TL

İşlemeleri oldukça dikkat çekici olan bu çaydanlık fiyat olarak da gayet uygundur.Sadece eviniz de değil hediyelik eşya olarak bile bu fiyata bazen böyle ürün bulmak zor olmaktadır.Hele ki konu çaydanlık olunca Türk ailelerinin vazgeçilmez içeceğidir.

Durum böyle olunca bu çaydanlığında çok ilgi göreceğini düşünmekteyiz.Aile boyu olarak geçen bu çaydanlık marka olarak da bilinirliğini korumaktadır.

Marka: ROYAL

 Izgara Set – Fiyat: 19,90 TL

3 Parçalık ızgara setine sadece 20 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Piknik de yapmış olduğunuz ızgaraları aratmayacak türden bu ürüne ihtiyacınız yoksa bile almanız uygun olacaktır.Çünkü piyasa değeri 40 TL başlamaktadır.

Bu ürün açıklamasıyla birlikte öne çıkan başlıkları tamamlamış olduk.Şimdi sizlere HAKMAR katalog’dan bizim sizin için uygun gördüğümüz ve kalite olarak çok iyi olan ürünler hakkında kısa açıklamalarda bulunacağız.

Kapı Pencere Stoper – Fiyat: 2,95 TL

Farklı renk seçenekleriyle ilginizi çekebilir.

Çay Bardağı – Fiyat: 8,90 TL

Yukarıda bahsi geçen çaydanlık ile birlikte bu ürünü almanızı öneriyoruz.İnce bellidir ve desenleriyle sizin dikkatinizi çekecektir.

Hakmar 11 Haziran Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan incelememiz bu kadar.Bir sonra ki katalog’da görüşmek üzere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.