Hakmar 13 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.10.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

HAKMAR 13 Ekim 2016 katalogu en hızlı şekilde sitemizde yayınlandı. HAKMAR‘da bu hafta gelecek ürünler neler gelin hemen bakalım.

Hakmar 13 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok, A101 ve BİM market arkasından en çok indirimli ürünler listesi takibi yapılan marketler arasında HAKMAR marketler zinciri gelmektedir. Toptan fiyatına perakende satış sloganıyla piyasada bulunan HAKMAR marketler zincirinin fiyatları diğer marketlerle kıyaslandığında ciddi anlamda bu sloganı hak eden bir satış stratejisine sahip indirimler yaptığını söylemek yanlış olmayacaktır. Yazımızda 13 Ekim 2016 tarihinde HAKMAR marketler zincirinde geçerli olacak indirimli aktüel ürünler listesinde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Önümüzdeki günlerde geçerli olacak kampanyalı ürünler listesini incelediğimizde hafta aralığında yapılacak kampanyada geçerli olan ürünlerde elektrikli ev aletlerinin yer aldığını ve bu ürünlerin özellikle çeyiz hazırlığında olan bayanlar tarafından takip edilebileceğini söyleyebiliriz. Felix Saç Kesme Makinesi 49,90 TL’den, Fantom 4 Çeker Yatık Süpürge 139,90 TL‘den 13 Ekim 2016 tarihi itibariyle Hakmar kampanyalı ürünler listesi aracılığıyla market şubelerinde satışa sunulacaktır.

Çeyiz hazırlığında olan bayanların HAKMAR marketlerden uygun fiyatlara temin edebileceği ürünler sadece elektrikli ev aletleriyle elbette sınırlı değildir. Pandeli markasına ait olan Pandeli İkiz Balık Tavası 27,90 TL’den Papilla markasına ait olan Papilla Tava Çeşitleri 9,95 TL’den ve Bukle markasına ait olan birbirinden farklı desenlerde ve farklı boyutlarda olan kilim çeşitleri ise 5, 10 ve 19,95 TL gibi fiyat aralıklarında HAKMAR şubelerinde satışa sunulacaktır. Bebekleri olan veya bebek bekleyen kişilerin bu süreçte masrafları haliyle artmaktadır. Bebekler eve inancımıza göre bereketiyle gelse de alışveriş tercihlerinin kaliteli malzemeleri ekonomik fiyatlarla temin edilmesi mutlaka olmalıdır. Bu gibi durumlarda HAKMAR tarafından önümüzdeki günlerde geçerli olacak indirimli ürünler listesinde yer alan Bebek arabasını 169,90 TL‘den ve mama sandalyesi olan ürünün 79,90 TL‘den satın almak mantıklı olacaktır.

Oyuncak İtfaiye İnşaat Araçları 34,95 TL’den, Oyuncak Bebek Banyo ve Yatak Odası Seti 34,95 TL’den ve ev içi çizmeler 5 TL’den HAKMAR şubelerinde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulacaktır. Mevsim geçişlerinde ihtiyacınız olan Enes markasına ait bay hırka 19,95 TL’den ve Ev İçi Çizme 5 TL’den önümüzdeki günlerde satışa sunulacaktır.

Hakmar 13 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.