Hakmar 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 14 Aralık 2017 tarihli perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler broşürü detaylı incelememizi tamamladık. Hakmar market raflarında yer alacak bu fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutun.

Hakmar 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 14 Aralık; haftalık marketler tarafından düzenlenen indirim listelerinde takip ettiğimiz kampanyalar arasında yer almaktadır. Büyük markaların arasında çok daha az kapsamlı şube sayısıyla hizmet veriyor olsalar da özellikle tanınmış markalarla yapmış oldukları cazip alım anlaşmaları ve düşük kar oranları sayesinde müşterilerine oldukça cazip fiyatlarla ürün satabilmektedir. Toptan Fiyatına Perakende sloganıyla yola çıkmış olmalarının hakkını gerçek anlamda veren ender markaların arasında yer almaktadır.

Hakmar Aktüel, Perşembe insanlar tarafından genellikle Hakmar Perşembe fırsatları olarak anılmaktadır. Düzenlenen kampanya onlarca kategoride yüzlerce ürünü ilgilendirdiği için farklı yaş ve farklı gelir gruplarından çok sayıda müşteri haftalık olarak indirim kampanyalarını takip etmektedir. 4 broşür halinde hazırlanan aktüel ürün listesi içeriğinde olsun olmasın uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çeken marka çok uzak konumlardan dahi aylık toplu alışverişlerin yapılması açısından tercih edilmektedir.

Hakmar Market; bünyesinde hazırlanan ve sürekli olarak her hafta tekrarlanan Hakmar Aktüel Ürün Kataloğu içeriğinde iş yerinizde, evinizde ve çocuklarınızın okullarında tercih edebileceğiniz, ihtiyaç duyabileceğiniz onlarca ürün listelenmektedir. Kampanya içeriğinde yer alan ürünleri incelediğimizde özellikle evlerde ihtiyaç duyulabilecek farklı kombinasyonlara yer verildiği ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin marketlerin fiziki alt yapılarının durumu nedeniyle şubelerde sınırlı sayılarda olabileceği ve bunun fazla talep gördükleri anda kampanya bitiş tarihini göremeden tükeneceği bilgisini de sizlerle paylaşarak alım kararınız olması durumunda acele etmeniz gerektiğinden bahsederek inceleme yazımıza giriş yapalım. Bu yazımızda sizlerin gerçekten fiyat anlamında avantaj sunulan ürünlerle direkt olarak karşılaşmanızı ve bunların fiyat karşılaştırmalarını sizlerin de kolay bir şekilde gerçekleştirebilmelerini hatta bunu evden dahi çıkmadan başarabilmenizi sağlayacağız.

Aktüel İndirim; detaylarını paylaştığımız markalar gerek ülke genelinde gerek bölgesel anlarlarda başarılı bir şekilde hizmet vermekte olup yıllardır bu konudaki başarılarını kanıtlamış markalardan oluşmaktadır. İşte bu noktada sizlerin muadillerine göre aynı kalitede ve hatta daha kaliteli olan ürünleri gün geçtikçe artan masrafların altında ezilmeden temin edebilmeniz konusunda uzman editörlerimiz saatlerce çalışma yapmaktadır. Sizler de bu tarz yazılarımız altında yer alan yorum bölümleri aracılığıyla beklentilerinizi, markalara olan önerilerinizi ve hatta şikayetlerinizi bildirirseniz dijital ortamı baştan sona tarayan ekiplerine ulaşma ve sonraki haftalardaki indirim listelerini şekillendirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Haftanın Ürünü: GoldKitchen Küre Çaydanlık 29,95 TL

Sık çay tüketen bir toplum olmamız ve farklı pişirim teknikleri olmasına rağmen bunu genellikle çaydanlık ile yapıyor olmamız evlerde, iş yerlerinde kısacası çay tüketimi yaptığımız her noktada çaydanlık ihtiyacının doğmasına neden olmaktadır. Bu noktada oldukça fazla alternatif ürün olmasına rağmen hem uygun fiyatlı hem de sürekli kullanım nedeniyle sorun yaşatmayacak olan ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Hakmar Market yetkilileri tarafından insanların yoğun talepleri doğrultusunda satışa sunulan GoldKitchen Markasına ait Küre modeli çaydanlık çekirdek ailelerin günlük kullanımları için oldukça ideal boyutlardadır. GoldKitchen Küre Çaydanlık Özellikleri; Paslanmaz Çelik Gövde, 3 Katlı Kapsül Taban, Polisajlanmış Dış Yüzeyler, Parlaklığını Uzun Süre Koruyabilme, Ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken kapak ve kulplar ile mutfaklarınızda eşsiz sunumlar ortaya çıkaracaktır. Ürün farklı gelir gruplarına hitap edecek olması nedeniyle market raflarında muhtemelen çok kısa sürelerde tükenecektir. İhtiyacınız olmaması durumunda dahi hediyelik eşya olarak tercih edilebilecek ürün görsel anlamda da çok güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Narenciye Sıkacağı 89,95 TL

Kış aylarında özellikle soğuk havaların etkisiyle hasta olmamak amacıyla tercih edilen narenciyeler özellikle sıkılarak daha çok tercih edilmektedir. Geçmiş yıllarda manuel olarak tercih edilen narenciye sıkacakları günümüzde oldukça güzel tasarımlarla elektronik olarak tasarlansa da hala maneul olanlar kolaylıkla temizlenebilir olmaları nedeniyle büyük talep görmektedir. Kaymayı önleyici plastik ayakları sayesinde mutfak tezgâhınıza, mutfak masanıza tam anlamıyla olmasa da sabitleyebileceğiniz ürünler kolay sıkım özelliğiyle fazla güç harcamadan sıkma işlemini gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Paslanmaz malzemelerden imalatının gerçekleştirilmesi ise suya, meyve sularına maruz kalmasına rağmen uzun yıllar ilk günkü parlaklığını korumanın önünü açmaktadır. Fiyat araştırması yaptığımızda aynı konseptte satışa sunulan ürünlerin özellikle bu mevsimlerde oldukça pahalı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Premier Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi 29,90 TL

Kişisel bakım günümüzde kadınlar tarafından önemsendiği kadar erkekler tarafından da önemsenmektedir. Saçların uzamasına bağlı olarak başlangıç aşamasında enselerde görülen tüylenmeler ve sakal tıraşı olabilmek için günlük olarak kuaföre gidebilmek orta gelir ve dar gelir vatandaş açısından oldukça maliyetli olacağı için her evde bulunması gereken ürünler arasında saç ve sakal kesme makinesi yer almaktadır. Saç düzeltme konusunda da tercih edilebilecek bu ürün şarjlı olup bu sayede kablosuz kullanım imkanı sunmaktadır. Cihazın tam şarj edilmesi durumunda 45 dakika kadar uzun bir kullanım olanağı sunması ise oldukça ideal bir süre olup, bu sürede hem saç hem sakalda birçok işlem halledilebilir. 8 saat şarj süresinin olduğu ürün uzun ömürlü bıçaklarıyla ve bıçakların paslanmaz çelik olmasıyla da insanların ilgisini çekmektedir.

Çelik Kettle 39,90 TL

Yemek yaparken, bulaşık yıkarken, pasta yaparken, çay yaparken zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayan ürünler arasında yer alan su ısıtıcılar mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıp. Hakmarda bu hafta satışa sunulacak Çelik Kettle 39,90 TL satış fiyatıyla piyasa fiyatının oldukça altında raflarda yerini alacaktır. Bu fiyat aralığında birçok ürün bulunuyor olmasına rağmen birazdan detaylarını paylaşacağımız özelliklerde ve 2 yıl garanti ile aynı fiyata ürün bulabilmek ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Ortalamanın bir tık üstünde 1.8 litre iç hacim, 1800 watt güçlü ısıtıcı, paslanmaz çelik gövde, kolaylık olması açısından geniş dolum ağzı, estetik bir görüntü de oluşturan ışıklı gösterge, kablo karmaşasına son verilmesi açısından kablo sarma yuvası ve gizli rezistans ürünün ortalamanın oldukça üstünde özelliklere sahip olduğunun göstergesidir. Bu fiyatlara markası dahi belli olmayan, garantisiz ithal ürünlerin milyoncularda satıldığı düşünüldüğünde evinizde kullandığınız ürün olması halinde dahi yedek olarak teminini yapabilirsiniz.

Vi-Vet Tüy Dökücü Krem 100 ml 4,95 TL

Epilasyon yöntemleri arasında en acısız ve zahmetsiz olan yöntem hiç şüphesiz ki tüy dökücü kremlerin kullanılmasıdır. Uygulamanın kolay olması, zaman almaması ve sonrasında tüylerin daha sert çıkmamasına uygun ortam bırakması nedeniyle tercih edilen tüy dökücü krem markaları arasında Vi-Vet Tüy Dökücü Krem etkinliğiyle benzerleri arasında fark yaratmaktadır. Banyoya girmeden önce tüylerin alınması istenen bölgeye uygulanan Vi-Vet Tüy Dökücü Krem paket içeriğinden çıkan kendine özel spatulası yardımıyla kısa sürede sürülebilmektedir. Kutu üzerinde ki kullanma talimatına uygun olan süre kadar beklendikten sonra yine spatulası yardımıyla tüyler alınabilir ve ya krem sürülen bölgeye ılık su tutularak kremle kökünden alınan tüylerin temizlenmesi sağlanabilir. Uygulama sonrasında cildin yumuşacık olduğu ve tüylerden hiçbir iz kalmadığı görülür. Aynı zamanda eski zaman tüy dökücü kremleri gibi kötü kokusu olmayan bu ürün kullanım sırasında hiçbir rahatsızlık oluşturmaz. Her bayanın denemesini tavsiye ettiğimiz Vi-Vet Tüy Dökücü Krem Hakmar reyonlarında siz değerli müşterileri ile buluşmak için bekliyor olacak.

Hakmar 14 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.