Hakmar 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

14.05.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 14 Mayıs aktüel ürün kataloğlarında bu hafta inanılmaz ürünler sizleri bekliyor. En yakın hakmar marketlerine giderek bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hakmar 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 14 Mayıs Cuma Aktüel Ürünler Katalogu yayınlanmadan sitemize eklemiş bulunuyoruz. Sitemiz her zaman sizler için en güncel kampanyaları ve marketlerin güncel aktüel kataloglarını sizle paylaşmayı kendine hedef olarak  belirlemiştir.2016 yılında açılan sitemiz sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda içeriklerini düzenleyip, şekillendirmiştir.

Hal böyle olunca kalite giderek artmıştır.Bu yazımızda öne çıkan ürünleri çok daha detaylı şekilde inceleyeceğiz ve size bazı tavsiyelerde bulunacağız.Lafı fazla uzatmadan detaylara geçiyoruz.

Öne Çıkan Ürünler;

Elektrikli Izgara:

Herkes yaz gelse de mangal yaksak diyordur.Genellikle zaten herkes bu konuda uzman olmuş durumda fakat kömür ve odunla uğraşmak yerine elektrikli bir ızgara alsanız ve hem daha az zararı olacak şekilde mevcut gıdayı pişirebilirsiniz.Akla gelen ilk soru “ İyi iyi ama ben elektriği nereden bulacağım?” çok haklı bir soru bu gerçekten.Çünkü hiçbir piknik alanında bu bulunmaz.Bu ürününde sizler için sunabileceğimiz tek dezavantajı budur.Mangal yapma keyfinizi balkonunuzda veya piknik alanına yakın bir yerde elektrik sağlayarak yapmanız gerekecek gibi gözükmektedir.

Tabi bu ürünü sadece piknik alanı yani piknik için sınırlamak yanlış olacağını düşünmekteyiz.Bunun sebebine gelecek olursak ürün piyasada gerçekten her türlü gıdayı pişirmek için kullanıyor ve fiyatı da oldukça cazip olduğu için tercih edilebilmektedir.

Güneş Gözlükleri;

HAKMAR ürün seçmeksizin sizler için en uygun fiyatlara getirmektedir.Kalitesi tartışmaya açık olan ve birçok çeşidi bulunan güneş gözlüklerini de satışa sunmuştur.Ürünler oldukça uygun fiyatlı olması tek tercih sebebi olacağını düşünmekteyiz.Bunun sebebi ise markalarının ve şekillerinin sizi pek cezp edeceğini düşünmemekteyiz.Durum  böyle olunca da ilgi az olacak ve ürünlerin bir sonraki hafta indirime gidilerek çok daha uygun fiyata satılacağını düşünüyoruz.

Ürünümüz kalite olarak tartışılsa da fiyat olarak kesinlikle tartışılamaz olduğunu düşünüyoruz. Ürün hakkında detaylar aşağıda açıklanmıştır;

9,95 TL uygun fiyat

Bay – Bayan modelleri mevcuttur.

2 Yıl Garantilidir.

Görmüş olduğunuz gibi 10 TL bir üründe bile eğer 2 yıl gibi yüksek bir süre garanti veriliyorsa, artık çağımızda giderek tüketicinin hakları doğrultusunda satıcıların geliştirdiğini söyleyebiliriz.

Ayakkabı Keten:

Bay ve Bayan keten ayakkabılar da oldukça indirime girmiş durumda.14,95 TL ayakkabı olmak pek  mümkün olmuyor ama hem kaliteli hem de gerçekten rahat olan bu ayakkabılara ihtiyacınız var ise almanızı öneririz.

Terlik Çocuk:

Hep büyükler için değil , çocuklar için de indirimler mevcuttur.Bu saymış olduğumuz ürün her ne kadar öne çıkan ürünler arasında yer almasa da sizlere tanıtımını yapmayı uygun gördük.

Ürün detayları;

5,95 TL

26-33 Numaralar arası mevcut

Mavi ve Pembe olmak üzere 2 renk modeli mevcuttur.

Hakmar 14 Mayıs Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan ve katalog içerisinden seçmiş olduğumuz ürünler hakkındaki incelememizi tamamlamış bulunmaktayız. Ürünler ve yazı hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.