Hakmar 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 14 Temmuz aktüel ürün broşüründe birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Stoklar sınırlı sayıda o yüzden en kısa sürede hakmar mağazalarına uğramanızı öneririz.

Hakmar 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Toptan fiyatına perakende satış sloganını birçok market kullanıyor olsa da Hakmar bu konuda gerçekten sloganına uymaya çalışan fiyatlarla müşterinin karşısına çıkarak göz dolduruyor. HAKMAR 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde müşterilerine sunduğu ihtiyaç olan ürünlerin uygun fiyata satılması da bunu kanıtlar niteliktedir.

Market dediğimize aldanmayın ilgili katalogda gıda ürünleri yer almıyor. Genellikle ev gereçleri, mutfak gereçleri ve hediyelik eşyaların yer aldığı katalogda ciddi anlamda sirkülasyonu sağlayacak uygun fiyata müşteriye sunulan çok cazip ürünler bulunmaktadır.

HAKMAR 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde gözümüze çarpan ilk ürün yanında hediyesi fener olan kafa lambasıdır. Perakende anlamında mağazalar, marketler ve kaba tabirle milyoncular incelendiğinde iki üründen sadece el fenerinin satış rakamına kafa lambasının da veriliyor olması Hakmar mağaza zincirinin toptan fiyatına perakende satış sloganıyla birebir uyuşmaktadır. Katalogda dikkatimizi çeken bir diğer ürün de özellikle yeni evlenecek genç kızların çeyizinde bulunması gereken farklı renklere sahip çok şık bir suffle kabı. HAKMAR 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan suffle kapları da neredeyse toptancı fiyatına perakende olarak HAKMAR müşterilerinin satışına sunulmuştur. Sadece tek renk seçeneği değerlendirilerek 6’lı veya 12’li takım oluşturulabileceği gibi hoşunuza giden farklı renklerden oluşan kombinasyonlarla da takım oluşturma imkânınız bulunmaktadır. Daha çok canlı renkler tercih edilebileceği için renk seçeneklerinin tükenmemesi adına hızlı hareket etmekte fayda vardır.

HAKMAR 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu detaylı bir şekilde piyasayla karşılaştırılarak incelenmeye devam edildiğinde ekonomik olarak temin edebileceğiniz birçok ürün karşımıza çıkmaktadır. Örneğin Paşabahçe firmasının bir ürünü olan tuzluk – sirkelik tam anlamıyla toptancı fiyatına olmasa da farklı mağazalarda kolaylıkla temin edilemeyecek bir fiyata satışa sunulmuştur. Genelde Paşabahçe ürünlerinin yer aldığı cam kategorisi olarak adlandırabileceğimiz katalog bölümünde çok cüz-i kar marjlarıyla çalışıldığı piyasaya biraz hakim olan müşteriler tarafından kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Katalogda bir diğer dikkat çeken ürün de hakiki deri evrak çantasıdır. Her evin ihtiyacı olmasa da ihtiyaç olduğu taktirde çok pahalıya mal edilebilecek kalitedeki bir ürün üç renk seçeneği ve renklere bağlı olarak değişken çanta şekliyle HAKMAR 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu üzerinde satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.