Hakmar 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta hakmar 16 Kasım 2017 perşembe tarihli aktüel ürünler kataloğunu detaylı inceledik. Birbirinden güzel fırsat ürünlerini müşterilerine sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

Hakmar 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

İndirim sektöründe yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren Hakmar tarafından Perşembe gününe özel hazırlanan Hakmar Market 16 Kasım fırsat detayları çok kısa süre öncesinde dijital ortamda paylaşıldı. Henüz market bünyesinde devam eden farklı bir kampanya olması ve bu kampanyayla birlikte tarih kargaşası yaşanmaması için mağazalarda duyurulmayan indirim listesini sizlerin alım listelerini oluştururken dikkate almanız amacıyla yazımızın devamında vakit kaybetmeden paylaşacağız. Hakmar market toptan fiyatına perakende gibi yıllardır klasikleşen bir sloganla hizmet veriyor olsa da bu sloganın gerçekten hakkını veren ender markalar arasında yer almaktadır. İstanbul Pendik adresinde ilk şubenin açılışından hemen sonra farklı kategorilerdeki ürünleri tek bir adreste buluşturup, bunu uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor olması nedeniyle büyük talep görmüştür. Müşterilerden aldıkları talebin fazlalığı alım gücünü arttırmış bunu hem şubeleşme sürecini hızlandırma hem de daha uygun fiyatlı ürün satma konusunda başarılı bir şekilde kullanmıştır. Haftalık olarak düzenledikleri Hakmar Aktüel Ürün fırsatları detaylarında rakip ucuz marketlerden farklı olarak kendi öz markalarına ait ürünlerden daha çok ulusal anlamda hizmet verip kalitesiyle kendisini kanıtlamış markalara yer vermektedir. Sizler de 16 Kasım Hakmar detaylarını incelediğinizde evinizde iş yerinizde mutlaka güncel olarak ihtiyaç duyduğunuz bir ürünü kaliteden ödün vermeden cazip fiyat seçenekleriyle alma şansı yakalayacaksınız. Tek bir adreste gerek giyim, gerek küçük ev aletleri, gerek manav, gerek temizlik ve gerek gıda kategorisine ait ürünleri satın alabilmek şüphesiz insanların vakitlerinin çok değerli olduğu günümüz şartlarında bu yönden de avantaj sağlayacaktır. İnsanların özellikle Kasım ayı ile birlikte artan yakıt masrafları nedeniyle ekonomik anlamda güçlük çekmeleri normaldir. Aile ekonomisinde yaşanan dar boğaz ise yaşam standartlarından ödün verilmek istenmiyorsa marketlerin indirim listelerini takip ederek klasik marketlerde satılan muadillerine kıyasla aynı kalitede olan ürünleri daha uygun fiyatlara satın alarak mümkün olmaktadır. Günümüzde ucuz market sektöründe çok büyük firmaların aktif bir şekilde hizmet veriyor olmaları bu alanda bir hayli fazla rekabet oluşturmuştur. Bu da ekonomik fiyata ürün edinme konusunda her zaman için son kullanıcıya avantaj sağlamaktadır.

İndirimleri ve çekilişleri düzenli olarak takip ettiğimiz sayfamız aracılığıyla söyleyebileceğimiz tek şey Hakmar 16 Kasım Perşembe fırsatlarında da net bir şekilde görüleceği üzere markanın ürün çeşitliliğinde rakiplerinin bir adım önünde olduğudur. Gelin sizin de bunu karşılaştırma yaparak görebilmeniz için liste detaylarını incelemeye beraber devam edelim. Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde Cem Tava 2’li 24,95 TL, Arzum Su Isıtıcı 59,90 TL, Cam Ürünler 5 TL, Ahşap Kepçe 9,90 TL, Servis Gereçleri 4’lü 9,90 TL, Led Ampül 5,50 TL, Bayan Kazak 22,95 TL, Çift Kişilik Elektrikli Battaniye 22,95 TL, Yastık Alezi 6,95 TL, Çocuk Polar Alt Eşofman 5 TL, Poşetlik 10 TL, Manyetik Tablet Yazı Tahtası 14,95 TL, Çalışma Yayı Seti 4’lü 19,95 TL, Oyuncak Swat Ekip Aracı 16,95 TL, Şirin Bay / Bayan Termal Çorap 3,95 TL, Tutku Erkek Termal Alt İçlik 11,95 TL, Kız Çocuk Termal Alt – Üst İçlik 9,95 TL, Bayan Termal Lambswoll Çorap 4,95 TL, Figürlü Çocuk Şemsiye 14,95 TL, Çocuk Çorap 1,75 TL, Bayan Bot 24,95 TL, Paçi Porselen Çaydanlık 49,90 TL, Sinbo El Mikser 44,90 TL, Paçi Yaprak Desenli Porselen Kase 3’lü 14,90 TL, Bambu Kesim Panosu 14,95 TL, Bebek Küveti 22,50 TL, Klozet Takımı 39,95 TL, Bay Triko Mont 37,95 TL, Çok Amaçlı Kutu 14,95 TL, Topuz Tokası 3,50 TL ve Favore Ayak İzli Paspas 5 TL’den cazip fırsatlar kategorisinde yer alacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Arzum Su Isıtıcı Arzum Su Isıtıcı Özellikleri: 2000 W, 2 Litre Kapasite, kablosuz kullanım kolaylığı, Susuz çalışmayı engellemeyi sağlayan emniyet sistemi, yıkanabilir kireç filtresi, 360 derece dönebilme özelliği, paslanmaz çelik gizli rezistans, 3 yıl Arzum firma garantisi gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. Açıklama: Geçmiş yıllarda mutfaklarda, evde bulunması bir lüks göstergesi olarak kabul edilen su ısıtıcıları günümüzde evlerin, mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle kadınların günlük sıcak su ihtiyaçlarını çok kısa sürelerde giderebilmelerine olanak sağlayan su ısıtıcıları ülkemize yurt dışından da getirilmekte ve piyasada garantisiz dahi satılan ürünler bulunmaktadır. Fakat Hakmar tarafından düzenlenen kampanya sayesinde 3 yıl Arzum garantisi sunulan ve firma tarafından tasarlanan son ürünü, piyasadaki muadillerine kıyasla çok daha uygun fiyatlara satın alabilmek mümkündür. 59,90 TL Satış Fiyatıyla Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde yer alan Arzum Su Isıtıcı mağazalarda sınırlı sürelerde ve stoklarla satışta olacağı için alım için acele etmenizde fayda var. Şu an ihtiyacınız olmaması durumunda dahi evinizdeki su ısıtıcının bozulabilme ihtimalini düşünerek dahi alabileceğiniz cazip fiyatla satışta olduğuna dikkatinizi çekmek isterim.

Sektörde artan rekabet dolayısıyla rakiplerinin mağaza sayılarını sürekli olarak arttırmalarına rağmen hala uzun noktalardan dahi mağazalarına müşteri çekmeyi başaran Hakmar tarafından listelenen 16 Kasım 2017 Hakmar indirimlerinde insanların kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç duyabilecekleri sezonluk ürünlere yer verilmiştir. Bu işteki başarısının büyük bölümünü müşterilerinin talep ettikleri, ihtiyaç duydukları ürünleri iyi analiz ederek onları uygun fiyatla satmalarına borçlu olan markanın yakın zamanda geçerli olacak diğer indirimleri de yetkililer tarafından hazırlandıktan çok kısa süre sonra sayfamızda paylaşılacaktır. Sizler de sıcak yuvanızdan dahi çıkmadan markalar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz açısından sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu sayede ay sonunda aile ekonominize çok büyük faydalarınızın olduğunu rahat bir şekilde anlayacaksınız.

Hakmar 16 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.