HAKMAR 16 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar Market 16 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu birbirinden güzel ürünler ve her bütçeye uygun fiyatlar ile müşterilerine inanılmaz kampanyalar sunmaya devam ediyor.

HAKMAR 16 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Günümüz yaşam koşulları ürünlere, hizmete kolay erişebilir olmayı geçmiş yıllara nazaran gerçekleştiriyor olsa da insanların ihtiyaçlarının da değişmesiyle doğru orantılı olarak kadın ve erkek her ikisinin de çalışmasıyla dahi geçim zor bir hal almıştır. Teknolojinin her eve girmesine paralel olarak insanlar artık sade tüketici konumundan bilinçli tüketici konumuna terfi etmeye başlamışlardır. Hal böyle olunca tüm firmalar ve markalar arasında rekabet koşulları daha da kızışmaya başlamış bunun sonucunda da müşteri lehine çekiliş ve kampanyalar birbirinin ardı sıra düzenlenmeye başlamıştır. Genellikle gıda sektöründe hizmet veren firmaların düzenlemiş oldukları kampanya ve çekilişleri duyurduğumuz yazılarımızda siz değerli ziyaretçilerimizin daha fazla fırsat yakalaması adına gıda dışı ürünler için oluşturulan aktüel ürün kataloglarını da incelemeye devam ediyoruz. Birçok ulusal markaya oranla şubeleşme sayısı az olan HAKMAR mağazalarının hazırlamış oldukları HAKMAR Aktüel Ürün kataloglarını incelememizin en önemli sebebi klasik bir slogan olan Toptan Fiyatına Perakende sloganını kullanıyor olmalarına rağmen bunun hakkını veren ender mağazalar arasında yer almasıdır. Önümüzdeki günlerde HAKMAR şubelerinde yer alan kasalarda geçerli olacak kampanyaları kaçırmamanız için yazımızda detaylı bir şekilde inceleyeceğiz

Yazımızın devamında inceleyeceğimiz HAKMAR indirimli ürünler listesi HAKMAR 16 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmıştır. Liste genelinde yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda Paşabahçe Midas Çay Seti 12 Parça 29,95 TL‘den, Kiwi Kettle 34,90 TL‘den, Saklama Kabı 9,95 TL‘den, House Plus Kurutmalık 29,95 TL‘den ve Plastik Çok Amaçlı Kova 9,95 TL’den fırsat ürünleri olarak satışta olacaktır. Sınırlı sürelerde HAKMAR şubelerinde geçerli olacak sınırlı sayıdaki ürünlerle gerçekleşecek kampanyada GreenTech Mobil Aksesuarları 18,90 TL‘den, Oyuncak Lüks Çay Seti 11,95 TL‘den, Oyuncak Otobüs 9,95 TL‘den, Oyuncak Otobüs 9,95 TL‘den ve 5 Parça Bebek Set 74 TL‘den fırsat ürünleri olacak satışta olacaktır.

16 Şubat 2017 HAKMAR şubelerinde geçerli olacak kampanya detaylarında Bayan Triko Tunik 12,95 TL‘den, Çıkmalı Kol Mont 89,50 TL‘den, Polar Alt 3,95 TL‘den, Gabardin Çocuk Pantolon 17,95 TL‘den ve Bayan Çorap 3,95 TL‘den satışta olacaktır. Kampanyanın başlayacağı tarihte HAKMAR açılış saatlerinde kaçırmamanız için orada olmanız gereken ürünler arasında Yemekteyiz Set 34,95 TL‘den, Orta Seyahat Çantası 26,95 TL‘den, Sinbo Waffle Makinesi 49,90 TL‘den, Cem Granit Tava 9,95 TL‘den ve Kek Fanusu 9,90 TL‘den HAKMAR reyonlarında fırsat kategorisinde yer alacaktır.

HAKMAR Aktüel 16 Şubat 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Filiz karaaslan dedi ki:

  Çorluda hakmar market açılsın.hakmardaki güzel şeyler burdaki marketlerde yok.fiyatlarda uygun.corlu da açılmasını ısrarla istiyoruz. Lütfen bu mesajı dikkate alın.

 2. Hacer dedi ki:

  Hakmar edirne de varmı yaa

 3. Yeliz dedi ki:

  Tekirdağ çerkezköy de hakmar açılsın

 4. İdil dedi ki:

  Halı ortusu istiyorum