Hakmar 18 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 18 Ağustos broşüründe bu hafta her bütçeye uygun ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Stoklarda sınırlı sayıda bulunduğu için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Hakmar 18 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR marketler zinciri ŞOK, BİM ve A101 kadar ülke geneline yayılmış market şubelerine sahip olmasa da her hafta güncelleştirdiği indirimli ürünler listesiyle bu bahsi geçen marketlerden neredeyse daha fazla çeşitte indirimli ürün satışı yapabilmektedir. Bunda yönetim kadrosunun kabiliyeti, ürünlerin sezonunu doğru teşhis edebilmeleri ve insanların ihtiyaçlarını gözeterek indirimli ürünleri belirlemeleri şüphesiz son derece etkilidir.

Hakmar tarafından belirlenen ve 18 Ağustos 2016 tarihinde geçerli olacak indirimli ürünler listesine baktığımızda göze çarpan ürünlerin başında Simay marka emaye tencere gelmektedir. Emaye tencere ister bekar evi olsun, ister yeni kurulmuş evli çiftlerin evi olsun her evde istinasız ihtiyaç olan bir eşyadır. Bu ihtiyacın yıllardan beri tanıdığımız bir marka olan Simay markasının kalitesiyle birlikte Hakmar marketlerde 9,90 TL gibi çok uygun bir fiyata satılması ise HAKMAR market şubelerinin çevresinde oturan insanlar için şüphesiz büyük bir artıdır.

Yemek termosu özellikle dışarıda yemek yemeyi tercih etmeyen kişilerin evden yemek götürerek genellikle öğlen öğününü geçirmek için tercih ettikleri bir üründür. Sıkça kullanılmıyor olsa da ihtiyaç halinde bulunmaması can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu nedenle gün gelir lazım olur mantığıyla da olsa çelik yemek termos evlerde bulunması gereken bir eşyadır. Hakmar 18 Ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde kaliteli bir malzemeden üretildiği uzaktan dahi belli olan Çelik Yemek Termos isimli ürünün 24,90 TL gibi çok uygun bir fiyata satıldığını görüyoruz. Bahsettiğimiz ürünlerin indirim süresi boyunca market şubelerinde sadece sınırlı sayıdaki stoklarda bulunabileceği kesinlikle unutulmamalıdır. Saç Kesme Makinası genellikle insanların uzak durduğu bir alet olsa da ufak kesim işlemleri için sürekli berbere gitmeye, buralarda sıra beklemeye ve ufacık işlere daha tam tıraş parası ödemeye gerek olmaması açısından evlerde bulundurulması gereken bir cihazdır. Sinbo güvencesiyle yaygın servis ağıyla satılan Sinbo şarjlı Saç Kesme Makinası Hakmar indirimli ürünler kataloğunda 27,90 TL gibi çok uygun bir indirimle insanların beğenisine sunulmuştur. Cihazın direkt elektrik haricinde şarjla çalışabiliyor olması ise priz bulmanın mümkün olmadığı yerlerde bile başarılı bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.