Hakmar 18 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.06.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 18 Haziran Cuma kataloğundan bu hafta inanılmaz fırsat ürünleri sizleri bekliyor. Siz hala broşürü incelemediniz mi?

Hakmar 18 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 18 Haziran Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlanmıştır.Hakmar 18 Aralık ve bundan 1 hafta önceki katalogları gerçekten dikkat çekici.Galiba yaptıkları yeni anlaşmalar ile fiyatları epey aşağıya çektiler.Öne çıkan başlıklar ise şu şekilde;

Çelik Yemek Termos – Fiyat: 34,90 TL

2 kişilik bu termos ile artık işe,okula veya bir başkasına yemek götürürken sıkıntı yaşamayacaksınız.Bu ürün sayesinde birçok yemeğinizi sıcak tutup aynı zaman da taze bir şekilde yiyebileceksiniz.2 Litre kapasitesi olan bu ürün de içine koyduğunuz her türlü içeceği de güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

Doğrayıcı: Fiyat: 54,90 TL

800 W gücündeki bu doğrayıcıya piyasa değerinin nerede ise yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.Ürün firma garantilidir ve gayet makul bir fiyatı mevcuttur.2 yıl garantisinin olması ve 1 litre kapasitesiyle ürün çok ilgi görecektir.Sınırlı sayıda satılacak olan bu ürün için markete erken gelmenizi öneririz.Çünkü zaman zaman şu şekilde şikayetler almaktayız.Katalog’da gösterilen ürün markete gittiğimde yoktu.Bunun başlıca sebebi ya o ürün o markete gelmemiştir.Çünkü tüm  HAKMAR marketlere gelmeyebiliyor bazen,  bir diğer sebebi ise ürünün çok ilgi çekici bir ürün olması ve kişilerin hızlı bir şekilde stokları tüketmesinden kaynaklanıyor olabilir.

Blender Set – Fiyat: 79,95 TL

Elektrikli Süpürge – Fiyat: 79,95 TL

Üçgen süpürme ucu sayesinde en ufak yerde artık toz bırakmayacaktır.Ürün her türlü köşe ve aralara girebilme özelliğine sahiptir.Bunun sebebi ise ucunun kıvrılabilir bir yapıya sahip olmasıdır.Kırmızı ve mor iki renk seçeneğiyle dikkat çeken üründe 51 cm uzunluğu mevcuttur.

Uzayan topuzu sayesinde ise her türlü koltuk altı ve daha aklınıza gelebilecek küçük alanlara dahi girebilmektedir.2 yıl firma garantilidir ve 1600W gücündedir.

Çelik Termos – Fiyat: 29,90 TL

2 Litrelik hacme sahiptir.Yukarıda bahsettiğimiz termos kadar özellikleri olmasa da, bu üründe sıcak ve soğuk tutma özelliği mevcuttur.

Tepsi Fırın – Fiyat: 14,90 TL

3lü bu ürün sayesinde fırınınızdaki tepsileri güncelleyeceksiniz.Bazen fırındaki tepsiler pisleniyor ve değiştirme ihtiyacı hissedebiliyorsunuz.Bu tarz durumlarda imdadınıza Biricik markalı bu ürün yetişecektir.

Salıncak Lüks – Fiyat: 79,90 TL

Her ne kadar lüks olarak geçse de bu ürün gerçekten bebeklerinizin çok hoşuna gidecek.Balkonunuza veya evinizin her hangi bir köşesine koyacağınız bu ürün sayesinde bebeklerin hem koruma tentesi sayesinde güvenli ve emniyet kemeri sayesinde çok daha güvenilir bir şekilde bu ürüne oturtabileceksiniz.Farklı renkler ve desenler kız ve erkek çocuklarınızı gözetmeksizin bu ürünü almanızı öneriyoruz.

Kuran-ı Kerim Kabe Görünümü – Fiyat: 42,95 TL

Dini bir motif olan bu ürün dilerseniz evinizin bir köşesine koyabilirsiniz.Bazı kişiler namaz kılarken bu ürünü tam kıblenin olduğu tarafa koyarak kullandıkları bilinmektedir.

Hakmar 18 Haziran Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan ürünler incelememiz burada tamamlamış bulunuyoruz.Bir sonra ki incelememizde sizlere çok daha detaylı bir şekilde yapmış olduğunuz yorumlar baz alınarak, incelemelerimiz devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.