Hakmar 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Hakmar 19 Nisan 2018 sıcak fırsatlar katalogu geçtiğimiz saatlerde farklı bir kampanyanın ilgili marketin tüm şubelerinde geçerli olmasına bağlı olarak müşterilerde tarih kargaşası oluşturmamak adına sadece dijital ortama özel olarak paylaşılmıştır.

Hakmar 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 19 Nisan 2018 sıcak fırsatlar katalogu geçtiğimiz saatlerde farklı bir kampanyanın ilgili marketin tüm şubelerinde geçerli olmasına bağlı olarak müşterilerde tarih kargaşası oluşturmamak adına sadece dijital ortama özel olarak paylaşılmıştır. Bizler de vakit kaybetmeden Hakmar Perşembe fırsatları olarak halk arasında büyük talep gören kampanyada yer alan fırsat ürünlerini, fiyatının yanında kalitesiyle de sınıfı geçen tüm ayrıntıları ele alacağız. Hatta çok çabuk tükeneceğinden sektörde uzun yıllardır var olmamız nedeniyle emin olduğumuz haftanın ürünü detaylarını ürün performanslarıyla beraber ele alacağız. Marketlerin düzenledikleri kampanyalar geçtiğimiz yıllardan bu yana gelenek halini almış ve gerçek anlamda fırsat sunmadıktan sonra kesinlikle gerçek talebi yakalamalarının mümkün olmaması nedeniyle insanların araştırdıklarında kolaylıkla fark edecekleri cazip oranlarla ürün listelemeyi gerçekleştirmektedirler.

Marketler sınırlı kapalı ve açık alana sahip mağazalarına rağmen oldukça farklı kategorilerdeki ürünlere az sayıda olsa da yer vererek insanların günlük hayatlarında ihtiyaç duyacakları birçok ürüne tek seferde yer vermeye özen göstermektedirler. Bu tek bir adresten tüm ihtiyaçların giderilmesi avantajı olarak görülse de birçok farklı kategoride ürün listelenmesi nedeniyle sınırlı alt yapılardaki mağazalarda oldukça sınırlı sayılarda ürün listelenmesine ve buna bağlı olarak oldukça kısa sürelerde stok tükenmesi dezavantajı da yaşatmaktadır. Hakmar ürünleri 19 Nisan 2018 indirimlerini inceleyeceğimiz bu yazımızda katalog detaylarını video anlatım, görsel ve yazılı olarak paylaşırken sizlerin alım kararını çabuk vermeniz gereken ürünleri de özellikle belirteceğiz. Bu ürünler geçmiş haftalarda yayınlanan Hakmar Katalog detaylarında fazla talep gören ve birçok insanın stok sorunu nedeniyle alım yapamadıklarını inceleme yazılarımızın en altında yer alan yorum bölümleri ile bizlere ilettikleri ürünleri içermektedir.

Hakmarda bu hafta Hakmar aktüel 19 Nisan 2018 bünyesinde yer verilen ürünleri incelediğimizde gerek marka bilinirliği, gerek ürün kalitesi ve son olarak muadil marketlerle fiyat kıyaslaması yapıldığında haftanın ürünü kategorisine alabileceğimiz ürünler arasında Karaoke Mikrofon, Şarjlı Vidalama Matkap, 20 Jant Bisiklet ve Arzum Hera Pratik Süpürge yer almaktadır. Arzum markasına ait süpürge daha önceden gerek Hakmar kataloglarında gerek farklı ucuz market aktüel indirim listelerinde kendisini yer alabilmiş ve sonrasında kullanıcı yorumları incelendiğinde insanların fiyat performans ilişkisi açısından fazlasıyla önerdikleri görülmüştür. Ekstra olarak haftanın ürünü olarak lanse ettiğimiz Karaoke Mikrofon ise gerek sosyal medyada gerek farklı dijital kaynaklarda gençlerin fazlasıyla ilgi göstermesi nedeniyle popüler olmuştur. Bu popülerliği birçok satış noktasında yüksek fiyatlarla dahi insanların talep göstermesine neden olsa da Hakmar tarafından düzenlenen kampanyada yer alması sayesinde gençler bu ürünü 49,90 TL gibi cazip fiyatlara satın alabileceklerdir. Ürünün popülerliğini geçen gün girdiğim benzin istasyonunda kasada dahi satışa sunulmuş olması nedeniyle gözlerimle de görmüş olduğum için özellikle bu ürüne sahip olmak isteyenlerin çok hızlı davranmalarını tavsiye ediyorum.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’success’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Gül dedi ki:

  Plaj şemsiye

 2. ömer dedi ki:

  4’lü Çok Amaçlı Çekmece gelsin

 3. Adnan dedi ki:

  Bel ve sırt için mıknatıslı korse

 4. Erkin dedi ki:

  Vakumlu poşet gelsin lütfen