Hakmar 2 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu

04.08.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Hakmar 2 Ağustos 2018 aktüel katalogunda ev ve mutfak eşyaları arayanlar için indirimli ürünler yer almakta.

Hakmar 2 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu

Hakmar 2 Ağustos 2018 aktüel katalogunda ev ve mutfak eşyaları arayanlar için indirimli ürünler yer almakta. Ucuz ve standart kalitede ürünleri her kesimden kişilere ulaştırmak için Türkiye genelinde binlerce şube açan Hakmar, haftalık olarak aktüel kataloglar yayınlamakta. Bu kataloglar vasıtasıyla o hafta için indirime giren ve özel olarak gelen ürünleri öğrenebilirsiniz. Sitemizde yayınladığımız broşürler de internetten ucuzlukları takip etmek isteyenlere yöneliktir. Mutfak alışverişlerinde indirimleri takip ederseniz ortalama 100 TL’ye kadar kâra geçebilirsiniz. Hakmar’ın bu haftaki aktüel katalogunda da geçen haftalara göre çok daha ucuza alabileceğiniz veya bir başka yerde almaya kalktığınızda üçte bir fazladan ödeyeceğiniz ürünler yer alıyor.
Hakmar 2 Ağustos 2018 aktüel broşüründe Royal Song çelik tencere, Aqua erkek spor ayakkabısı, Paşabahçe marka çay takımı ve Parex Quick paspaslı temizlik seti ilk dikkat çekenlerden. Bunların dışında Hakmar’da çocuk oyuncakları, tabak ve çatal, kaşık setleri, salata tabakları, terlik vb. ürünlerde de indirim var. Yaz aylarında olmamız nedeniyle yaza uygun kıyafetler de getirilmiş. Erkek polo yaka tişörtler 19.95 TL, erkek şort 11.95 TL, kadın ayakkabısı 12.95 TL ve kadın pantolonu 18.95 TL gibi son derece düşük fiyatlarla satılmakta. Eğer denize girmek veya gündelik kullanım amacıyla yaza uygun kıyafetler arıyorsanız Hakmar’ı ziyaret edebilirsiniz.
İndirimler ve fırsatlar her hafta yenilenmekte. Hakmar’ın bir sonraki aktüel katalogu da 9 Ağustos 2018’de yayınlanacak ve elbette bu katalog da sitemizde yer alacak. Hakmak 2 Ağustos 2018 katalogunda ağırlıkla yaz mevsimi giyimi, mutfak eşyaları ve küçük ev aletleri, temizlik setleri bulunuyor. Piyasada indirimsiz olarak yüksek fiyatlarla satılan bu ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın. Eğer çok beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan bir ürün varsa aktüel katalog süresince mağazaya gidip alabilirsiniz. Mutfak eşyaları genellikle çok çabuk tükenmektedir. Stoklardan yenilense dahi gelen talebe göre ürün çabucak bitebilir. İndirimleri kaçırmamak adına sitemizden aktüel katalogları takip edebilir ve ürünler geldiğinde gidip satın alabilirsiniz.
Hakmar 2 Ağustos 2018 aktüel, 9 Ağustos 2018’e değin geçerli. Katalogdaki ürünlerin bir kısmı stoklarda kalsa dahi satıştan çekilecektir, bu nedenle nasılsa kalır diye sonradan gitmeniz halinde ürünü alamayabilirsiniz. Her katalog 7 günlük satış için hazırlanmakta. Bu hafta satılacak olan Paşabahçe çay takımı kalitesi ve fiyatı nedeniyle bir daha ender bulunabilecek bir fırsat. Sadece 47.95 TL’e satılan çay takımı ve diğer mutfak eşyaları ile evdeki birçok ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hakmar katalogları sitemizde düzenli olarak yayınlanmaya devam edecektir. Bu nedenle de sitemizi takip etmeyi unutmayın. Bu haftaki katalogda bulunan ürünleri sizlere tanıttık. 9 Ağustos 2018 Hakmar aktüel katalogunda da yaz için uygun kıyafetlerin olması bekleniyor. Ayrıca mutfakta işinize yarayacak bazı yeni ürünler aktüelde bulunabilir.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.