HAKMAR 20 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu 

20.10.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

HAKMAR 20 Ekim 2016 aktüel ürün katalogunda bu hafta her evin ihtiyaç duyduğu birçok ürünler mevcut ve fiyatları da gayet uygun. Stoklarda sınırlı sayıda olduğunu hatırlatmak isteriz.

HAKMAR 20 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu 

Yazımızda önümüzdeki günlerde HAKMAR marketlerinde geçerli olacak indirimli ürünler listesini ele alacağız. BU aktüel katalog üzerinde yer alan ürünleri henüz kampanya başlamadan detaylı bir şekilde sizinle paylaşarak ihtiyaçlarınızı bu listeye göre temin etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede daha kaliteli ürünleri daha ekonomik yöntemlerle elde edebileceksiniz.

20 Ekim 2016 HAKMAR aktüel ürünler katalogunu incelemeye başladığımızda genellikle çeyiz eşyaları olarak tabir edebileceğimiz ürünlerin yoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle mutfaklarda sık tercih edilen plastik ürünler 9,90 TL’den, Porlan Porselen Çukur Yemek Tabağı 2,95 TL‘den, Evstyle Patates Soğan Kabı 7,90 TL’den, Yağlık-Sirkelik Set 4,95 TL’den, Sigma Glass Kahve Yanı Bardak 6,90 TL’den satışa sunulmaktadır.

Günümüz yaşam koşulları ve beslenme alışkanlıkları insanların geçmiş yıllara oranla daha kolay kilo almalarına neden olduğu gibi bu kiloları vermeleri için ise yeterli hareketleri, egzersizleri yapabilmelerine olanak tanımamaktadır. Spor salonlarının çoğalmasına ve ekonomik anlamda çok uygun olmalarına rağmen insanlar genellikle zaman bulamıyor ve kilo verme konusunda problemler yaşamaktadır. Fakat kilo verme isteği özellikle bayanlarda ve sonrasında erkeklerde büyük bir istek olduğu için her evde bir miktar spor aleti bulunabilmektedir. Bu aletleri 20 Ekim 2016 tarihli HAKMAR aktüel ürünler listesinde uygun fiyatlı temin edebilirsiniz. Spor aletleri arasında sayabileceğimiz Çalışma Yayı Seti 17,95 TL‘den, Barfiks Kapı Barı 19,95 TL‘den ve son olarak Bükbük Yay 10,95 TL’den kaliteli ürün seçenekleriyle HAKMAR şubelerinde satışa sunulacaktır.

Her market zinciri gibi HAKMAR tarafından da müşteri kitlesi olarak hedef alınan çocuklar için HAKMAR 20 Ekim 2016 aktüel ürünler katalogunda oyuncaklara yer verilmiştir. Listeyi incelememizde Oyuncak Dozer 19,95 TL’den, Oyuncak Bebek Banyo Seti 12,95 TL’den ve son olarak Oyuncak Basket Potası 9,95 TL’den satışa sunulduğunu görebiliyoruz. Çocuklar için ayrıca listede farklı ürünlere değinecek olursak Şirin ve Eğitici Etkinlik Kitapları 5,95 TL’den ve son olarak Sesli Kitap 15,95 TL’den satışa sunulmuş olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan HAKMAR 27 Ekim 2016 tarihli Aktüel Kampanyalı İndirimli Ürünler Katalogu da çok yakın zamanda inceleme şeklinde sayfamızda yer alacaktır.

HAKMAR 20 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.