Hakmar 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

12.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 21 Aralık 2017 tarihli fırsat ürünleri kataloğu yayınlandı. Bu hafta hakmar market raflarında 21 aralık tarihinde satışa sunulacak olan ürünleri sizler için detaylı inceledik. Birbirinden güzel ürünler her bütçeye uygun fiyatlar ile karşınızda.

Hakmar 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 21 Aralık; fırsat ürünleri ile geçtiğimiz saatlerde müşterilerinin karşısına çıktı. Klasik market anlayışıyla hizmet veriyor olmasına rağmen sunmuş oldukları fiyat avantajları ile sürekli olarak indirim mağazacılığı kategorisinde yapmış olduğumuz kampanya tanıtımlarında kendilerine yer bulmaları mağazalarının yakınlarında bulunanların şubelere, kampanyalara büyük ilgi göstermesinden kaynaklanmaktadır.

HAKMAR aktüel, listeleri yaş ve gelir grubu fark etmeksizin büyük bir kitle tarafından takip edilmektedir. Farklı markalar genellikle kendi öz sermayeleri ile oluşturdukları ürünlere yer veriyorlarken bu Marka yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan kalitesiyle kendisini kanıtlamış ürünleri haftalık aktüel indirim kampanyaları ile çok uygun fiyatlara satmaktadır. Özellikle kış aylarının yoğun bir şekilde hissedildiği şu günlerde insanlar artan yakıt masraflarından dolayı ihtiyaçları olan ürünleri oldukça ekonomik fiyatlara temin etmeye çalışmaktadırlar. Yaşam standartlarının geçmiş yıllara göre oldukça değişmesi, insanların ihtiyaç olarak gördükleri kalemlerin değişmesine neden olmuş ve günümüz şartlarında hem kadın hem erkek çalışıyor olmalarına rağmen geçim sıkıntısı yaşanması bu nedenle kaçınılmaz bir hal almıştır. İşte bu noktada devreye giren markalar arası rekabet tüketicinin bilinçli bir şekilde fiyat kıyaslaması, araştırması yaparak ihtiyaç listelerine bu şekilde yön vermesiyle biraz daha hafifletilmektedir.

Hakmar Market, Toptan fiyatına perakende anlayışı ile hizmet vermekte, bu klasik sloganı günümüzde hakkıyla kullanan ender markalardan birisidir. Çok kısa süre sonra tüm şubelerinde sınırlı stoklarla gerçekleştirilecek indirim listelerinde bu hafta geçtiğimiz haftalara kıyasla ürün çeşitliliğinin biraz daha zayıf olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. İki sayfa buruşur olarak karşımıza çıkan aktüel indirimler genellikle hediyelik eşyalara ve evlerinde özellikle mutfaklarında eksikleri olan insanlar düşünülerek hazırlanmıştır. Çocuklar için de özel kampanyaların yapıldığı ve ebeveynlerin bu kampanyalar sayesinde çocuklarına eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlayacakları oyuncakların kaliteli olanlarını uygun fiyatlara alabilmeleri şüphesiz onlar için büyük şanstır.

Aktüel İndirim; adından da anlaşılacağı üzere haftalık olarak güncellenmekte ve sezonluk ürünler markanın yetkilileri tarafından gerek kendilerine ulaşan müşterilerin talepleri, gerek dijital ortamda yapmış oldukları araştırmalara göre şekillendirilmektedir. Markalar bu listeler sayesinde müşterilerine uygun fiyatlı ürünler temin ederken onların kendi mağazalarına olan ilgilerini arttırarak diğer ürünlerine de çeşitli şekillerde talep oluşturmayı hedeflemektedir. Bu nedenle özellikle cazip fiyatlı ürünlerin satışa sunulması sektör tarafından olduğu kadar, markaların müşterileri tarafından da olağan karşılanmaktadır. Hakmar 21 Aralık 2017 içeriğini inceleyeceğimiz bu yazımızda ana hedefimiz şüphesiz markaların sözde değil gerçekte indirim yaptıkları ürünleri ayırt edebilmeniz için evinizden dahi kalkmadan rakip firmalar arasında fiyat karşılaştırmaları yapabilmenizdir.

Haftanın Ürünü: CVS Fön Makinesi 49,95 TL

Özellikle kadınlar tarafından tercih edilse de son dönemlerde erkeklerin de ihtiyaç listeleri arasında yer aldıklarını biliyoruz. CVS orta kalitede ürünlere göre oluşturduğu fiyat politikası ile ortalamanın üzerinde kaliteli ürünleri piyasaya sürmektedir. Son yıllarda inceleme yazılarımız aracılığıyla adından sıkça söz ettiğimiz marka kullanıcı yorumları dikkate alındığında başarı çizgisini oldukça sistemli bir şekilde korumaktadır. Markanın çizgisini korumasıyla beraber ucuz market anlayışında hizmet veren marketlerde sürekli olarak kendisine yer bulabilmesi gerek ürün kalitesi gerek fiyat performans ilişkisi nedeniyledir. CVS Fön Makinesi Özellikleri: Farklı saç tiplerinin kolaylıkla şekil alabilmesinin sağlanabilmesi amacıyla 2 kademe hız ve 3 kademe ısı, profesyonel kullanımlarda dahi sıkıntı yaşatmayacak 2200 W AC Motor, Malzemesinin özel olarak tasarlanmış olması nedeniyle ısınmayan dış kabin, uzun süreli kullanımlarda dahi yorgunluk vermemesi adına ergonomik tutma sapı, uzun süreli kullanımlarda ortaya çıkabilecek aşırı ısınmaya karşı koruma tertibatı, bükme ve katlanma gibi durumlarda kolaylıkla etkilenmeyecek profesyonel kablo, her zaman ilk günkü kullanım hazzını verebilmesi amacıyla temizlenebilir hava filtresi, soğuk üfleme, pratik pvc askı halkası, hava yönlendirme başlığı gibi detaylarla rakiplerinden oldukça fazla bir şekilde öne çıkmaktadır. Markası bilinmeyen, hiç bir firma tarafından güvence sunulmayan ürünlerle aynı fiyatlara alınabiliyor olması ise müşteriler için büyük avantaj sağlamaktadır.

CVS Saç Düzleştirici Tarak 59,90 TL

Haftanın ürünü olmaya aday olmasına rağmen tercih edilme sıklığı nedeniyle ikinci sırada yer verdiğimiz yine CVS kalitesiyle raflarda yerini alacak ürün saç düzleştirici tarak pembe renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Plakaların geliştirilen yeni teknikler sayesinde 2 kat daha fazla yumuşak kayması saçların kolay düzleştirilmesini sağlamaktadır. 3 kat daha uzun ömürlü olması ise satışa sunulan rakamın ciddi anlamda uygun olduğunu gözler önüne sermektedir. Farklı saç tiplerine göre ısı ayarının yapılabilmesi ve bunun en ergonomik şekilde gerçekleştirilmesi ayrıca kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dijital göstergesi ürüne estetik bir görüntü sağlarken daha kolay bir kullanım avantajı da vermektedir. 140 derece ve 230 derece aralığında ısıyla çalışabiliyor olması yine saçların kolay düzleştirilmesi açısından fazlasıyla önemlidir. Acil durumlarda hızlı şekillendirme yapmak isteyen kadınlar için harika çözümler sunan cihaz 15 saniye gibi inanılmaz bir zaman diliminde ısınma taahhüt etmektedir. Muadillerine göre ekstra uzun plakalara sahip olması ise uygulamanın çok daha kısa sürelerde bitirilmesinin önünü açmaktadır. Dönebilen kablo özelliğiyle kolay kullanım sağlarken otomatik kapanma gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçmektedir.

CVS Ultramix Blender Set 79,90 TL

CVS markasıyla yapılan satış anlaşması şüphesiz markanın ürettiği ürünlerin ihtiyacı duyulan evlerde, iş yerlerinde coşkuyla karşılanacaktır. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacak blender set geçtiğimiz haftalarda rakip firmaların indirim listelerinde yer almasına rağmen stok sorunu nedeniyle satın alamayan birçok müşterinin olduğunu biliyoruz. Bu nedenle diğer markalarda alım yapamayan kişilerin şanslarını devam ettirebilmek adına kampanya başlangıç tarihlerinde Hakmar şubelerinde yer almasını tavsiye ediyoruz. Farklı renk seçenekleriyle satışa sunulacak ürünlerden mutfak dekorasyonunuza en uygun olanı tercih edebilmeniz dekoratif bütünlüğünün sağlanması açısından oldukça önemlidir. Güçlü olmasına rağmen sessiz olmasıyla dikkatleri üzerine çekecek ürün sürekli kullanımlarda sıkıntı yaşatmamak adına dayanıklı paslanmaz çelik blender ayağından yapılmıştır. Şık tasarımının yanında hamur karıştırma aparatı veriliyor olması kadınların saatlerce uğraşarak hazırladıkları ürünleri çok kısa sürelerde gerçekleştirmelerinin önünü açacaktır. 800 ml kapasitesi ise muadillerine göre ortalamanı üstünde bir haznesinin olduğunu ortaya koymaktadır. Islak zeminlerde dahi hatasız ve kazaya sebep vermeyecek şekilde çalışabilmesi açısından kaymayı önleyici kaymaz taban tercih edilmiştir.

Paşabahçe Borcam Kulplu Tepsi 19,95 TL

Borcam bir markaya ait model olsa da insanlar uzun yıllardır dillerine bir ürün adıymış gibi alıştırmışlardır. Bu ürünün gerçek anlamda özellikle mutfaklarda sürekli kullanıyor ve farklı modelleriyle kadınların işlerini kolaylaştırıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Çoğu zaman hediyelik eşya olarak da tercih edilen Borcam hakkında fazla söze gerek yok. Ürünü tanımayan çok az kişi olduğunu düşündüğümüzden direkt olarak fiyat avantajından bahsetmek istiyoruz. Piyasada fiyatının bilinen bir ürün olması özellikle Paşabahçe markasına ait borcam modelinden kulplu tepsinin sık tercih ediliyor olması nedeniyle Hakmarda bu hafta listelenecek ürünün oldukça uygun fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunulacağından bahsedebiliriz. Artan dolar kurlarında genellikle fiyatı artan bir ürün olmasına rağmen şüphesiz kur market yetkilileri tarafından müşterileri için bir şekilde sabitlenmişe benziyor. Bu fiyat aralığında bu ürünü bir daha bulamayacağınızı düşündüğümüz için özellikle ihtiyaç duymasanız dahi sonradan ihtiyaç duyabileceğiniz hediyelik eşyalar kategorisinde değerlendirebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Papilla Tava Çeşitleri 14,95 TL

Farklı markaların indirim listelerinde de görmeye alışkın olduğumuz ürün bu kez Hakmar 21 Aralık 2017 fırsatlarında karşımıza çıkıyor. Farklı markaların bünyesinde de satılıyor olması nedeniyle kolaylıkla fiyat kıyaslaması yapabileceğiniz ürün kullanıcı yorumları dikkate alındığında fiyatına göre oldukça fazla performans gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünün birbirinden farklı 24 cm, 26 cm ve 28 cm seçeneklerinde olması farklı ihtiyaçlarınız için birden fazla alım yapabilmenizin önünü açacaktır. Kadınlar tarafından en çok talep gören renkle satışta olacak olması ise kısa sürede ürünün tükenmesinin önünü açacaktır.

Hakmar 21 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.